Takaisin ylös

Data Monitor Oy

Rajaa hakua
Näytä:
-
Sähkönro Yleisnimi ja tuotesarja Tekninen nimi Toim. tuotekoodi Toimittaja Tuotemerkki Lisätiedot ?
Tietoverkkokaapeli-CAT6 Kerman Cat6 UTP,LSOH 4p 305m laatikko Data Monitor Oy Kerman
Lisää Tuotetietokansioon
Tietoverkkokaapeli-CAT6 Kerman Cat6 UTP,LSOH 4p 500m kela K6U4E5 Data Monitor Oy Kerman
Lisää Tuotetietokansioon
Tietoverkkokaapeli-CAT6 Kerman Cat6 UTP,LSOH 2*4p 500m kela Data Monitor Oy Kerman
Lisää Tuotetietokansioon
Tietoverkkokaapeli-CAT6 Kerman Ulko 4pr Cat6 UTP PE 500m kela Data Monitor Oy Kerman
Lisää Tuotetietokansioon
Tietoverkkokaapeli Kerman 4xOS2+4pr Cat6 UTP HFFR K500 HYB440 Data Monitor Oy Kerman
Lisää Tuotetietokansioon
Valokaapeli sisä Kerman 4*SM sisäkaapeli Data Monitor Oy Kerman
Lisää Tuotetietokansioon
Valokaapeli kanava/maa Kerman 4*OS2 kanava/maakaapeli Data Monitor Oy Kerman
Lisää Tuotetietokansioon
Tietoverkkokaapeli-CAT6a Kerman CAT6A U/FTP 4pr HF ASKAAPELI K614C Data Monitor Oy Kerman
Lisää Tuotetietokansioon
Tietoverkkokaapeli-CAT6 Kerman UTP 4pr.laitekaapeli säikeinen KRM64SLK Data Monitor Oy Kerman
Lisää Tuotetietokansioon
Tietoverkkokaapeli-CAT6a Kerman CAT6A U/FTP 2*4pr HF ASKAAPELI K624E5 Data Monitor Oy Kerman
Lisää Tuotetietokansioon
Tietoverkkokaapeli-CAT6a Kerman CAT6A U/UTP 4 PAR. LSZH KRM6AC42 Data Monitor Oy Kerman
Lisää Tuotetietokansioon
Tietoverkkokaapeli-CAT6a Kerman CAT6A U/FTP 4pr. as.kaap. 305m K614E3 Data Monitor Oy Kerman
Lisää Tuotetietokansioon
Tietoverkkokaapeli-CAT6a Kerman CAT6A U/FTP 4pr. AS.KAAPELI K614C5 Data Monitor Oy Kerman
Lisää Tuotetietokansioon
Tietoverkkokaapeli-CAT6a Kerman CAT6A U/FTP 2*4pr. as.kaap. HF K624C5 Data Monitor Oy Kerman
Lisää Tuotetietokansioon
Tietoverkkokaapeli-CAT6a Kerman CAT6A U/FTP 4pr. as.kaap 305m K614C3 Data Monitor Oy Kerman
Lisää Tuotetietokansioon
Tietoverkkokaapeli Kerman 4*OS2+4pr Cat6 UTP HFFR K500 KH64C5 Data Monitor Oy Kerman
Lisää Tuotetietokansioon
Lähiverkkotesteri Kerman RJ45, TESTERI, 4 ETÄYKSIKKÖÄ Data Monitor Oy Kerman
Lisää Tuotetietokansioon
Työkalu Kerman GT6 modulin asennuspihdit PPX Data Monitor Oy Kerman
Lisää Tuotetietokansioon
Työkalu Kerman eCAT modulin puristuspihdit PPE Data Monitor Oy Kerman
Lisää Tuotetietokansioon
Kytkentäkaapeli-kuitu Kerman OS2 SCLC Simplex 657A 1m 9/125 Data Monitor Oy Kerman
Lisää Tuotetietokansioon
Kytkentäkaapeli-kuitu Kerman OS2 SCLC Simplex 657A 2m 9/125 Data Monitor Oy Kerman
Lisää Tuotetietokansioon
Kytkentäkaapeli-kuitu Kerman OS2 LCLC Simplex 657A 1m 9/125 Data Monitor Oy Kerman
Lisää Tuotetietokansioon
Kytkentäkaapeli-kuitu Kerman OS2 LCLC Simplex 657A 2m 9/125 Data Monitor Oy Kerman
Lisää Tuotetietokansioon
Valmiskaapeli Kerman 10m Cat6+4xSC-APC OS2 HFFR HBR10 Data Monitor Oy Kerman
Lisää Tuotetietokansioon
Valmiskaapeli Kerman 15m Cat6+4xSC-APC OS2 HFFR HBR15 Data Monitor Oy Kerman
Lisää Tuotetietokansioon
Valmiskaapeli Kerman 20m Cat6+4xSC-APC OS2 HFFR HBR20 Data Monitor Oy Kerman
Lisää Tuotetietokansioon
Valmiskaapeli Kerman 25m Cat6+4xSC-APC OS2 HFFR HBR25 Data Monitor Oy Kerman
Lisää Tuotetietokansioon
Valmiskaapeli Kerman 30m Cat6+4xSC-APC OS2 HFFR HBR30 Data Monitor Oy Kerman
Lisää Tuotetietokansioon
Valmiskaapeli Kerman 40m Cat6+4xSC-APC OS2 HFFR HBR40 Data Monitor Oy Kerman
Lisää Tuotetietokansioon
Valmiskaapeli Kerman 50m Cat6+4xSC-APC OS2 HFFR HBR50 Data Monitor Oy Kerman
Lisää Tuotetietokansioon
Valmiskaapeli Kerman 60m Cat6+4xSC-APC OS2 HFFR HBR60 Data Monitor Oy Kerman
Lisää Tuotetietokansioon
Valmiskaapeli Kerman 70m Cat6+4xSC-APC OS2 HFFR HBR70 Data Monitor Oy Kerman
Lisää Tuotetietokansioon
Valmiskaapeli Kerman 80m Cat6+4xSC-APC OS2 HFFR HBR80 Data Monitor Oy Kerman
Lisää Tuotetietokansioon
Päätekotelo Kerman Päätekotelo 1*RJ45+2*SC-Dual VPK12C Data Monitor Oy Kerman
Lisää Tuotetietokansioon
Liitin-CAT6 Kerman UTP keystone, kertapuristeinen GT6 Data Monitor Oy Kerman
Lisää Tuotetietokansioon
Seinäkaappi Kerman 10"/6U k300*l300*s315 lasiovi KR1033 Data Monitor Oy Kerman
Lisää Tuotetietokansioon
Päätekotelo Kerman Päätekotelo 2*RJ45+2*SC-Dual VPK22C Data Monitor Oy Kerman
Lisää Tuotetietokansioon
Pintarasia Kerman IP67 1*cat6 IP67 liittimelle IP67IPR Data Monitor Oy Kerman
Lisää Tuotetietokansioon
Pintarasia Kerman IP67 2*cat6 IP67 liittimelle IP672PR Data Monitor Oy Kerman
Lisää Tuotetietokansioon
Liitin-CAT6 Kerman IP67 Cat6 STP paneeli/rasia IP67C6S Data Monitor Oy Kerman
Lisää Tuotetietokansioon
Liitin-CAT6a Kerman IP67 Cat6A STP paneeli/rasia IP67C6AS Data Monitor Oy Kerman
Lisää Tuotetietokansioon
Liitin-CAT6 Kerman IP67 Cat6 STP RJ45 plugi IP67PLS Data Monitor Oy Kerman
Lisää Tuotetietokansioon
Kytkentäkaapeli-CAT6 Kerman RJ45 IP67/IP67 Cat6 STP 2m IP6772 Data Monitor Oy Kerman
Lisää Tuotetietokansioon
Kytkentäkaapeli-CAT6 Kerman RJ45 IP67/IP67 Cat6 STP 3m IP6773 Data Monitor Oy Kerman
Lisää Tuotetietokansioon
Kytkentäkaapeli-CAT6 Kerman RJ45 IP67/IP67 Cat6 STP 5m IP6775 Data Monitor Oy Kerman
Lisää Tuotetietokansioon
Kytkentäkaapeli-CAT6 Kerman RJ45 IP67/RJ45 Cat6 STP 2m IP67R2 Data Monitor Oy Kerman
Lisää Tuotetietokansioon
Kytkentäkaapeli-CAT6 Kerman RJ45 IP67/RJ45 Cat6 STP 3m IP67R3 Data Monitor Oy Kerman
Lisää Tuotetietokansioon
Kytkentäkaapeli-CAT6 Kerman RJ45 IP67/RJ45 Cat6 STP 5m IP67R5 Data Monitor Oy Kerman
Lisää Tuotetietokansioon
Kytkentäkaapeli-CAT6a Kerman Cat6A S-FTP 0,5m KRM6A05 Data Monitor Oy Kerman
Lisää Tuotetietokansioon
Kytkentäkaapeli-CAT6a Kerman Cat6A S-FTP 1m KRM6A10 Data Monitor Oy Kerman
Lisää Tuotetietokansioon
Kytkentäkaapeli-CAT6a Kerman Cat6A S-FTP 2m KRM6A20 Data Monitor Oy Kerman
Lisää Tuotetietokansioon
Kytkentäkaapeli-CAT6a Kerman Cat6A S-FTP 3m KRM6A30 Data Monitor Oy Kerman
Lisää Tuotetietokansioon
Kytkentäkaapeli-CAT6a Kerman Cat6A S-FTP 5m KRM6A50 Data Monitor Oy Kerman
Lisää Tuotetietokansioon
Kytkentäkaapeli-CAT6a Kerman Cat6A S-FTP 7m KRM6A70 Data Monitor Oy Kerman
Lisää Tuotetietokansioon
Kytkentäkaapeli-CAT6a Kerman Cat6A S-FTP 10m KRM6A100 Data Monitor Oy Kerman
Lisää Tuotetietokansioon
Seinäteline Kerman Seinäteline 19" s200 k6U KST19206 Data Monitor Oy Kerman
Lisää Tuotetietokansioon
Seinäteline Kerman Seinäteline 19" s200 k10U KST19210 Data Monitor Oy Kerman
Lisää Tuotetietokansioon
Seinäteline Kerman Seinäteline 19" s200 k16U KST19216 Data Monitor Oy Kerman
Lisää Tuotetietokansioon
Seinäteline Kerman Seinäteline 19" s200 k25U KST19225 Data Monitor Oy Kerman
Lisää Tuotetietokansioon
Seinäteline Kerman Seinäteline 19" s200 k32U KST19232 Data Monitor Oy Kerman
Lisää Tuotetietokansioon
Seinäteline Kerman Seinäteline 19" s200 k37U KST19237 Data Monitor Oy Kerman
Lisää Tuotetietokansioon
Seinäteline Kerman Seinäteline 19" s200 k42U KST19242 Data Monitor Oy Kerman
Lisää Tuotetietokansioon
Seinäteline Kerman Seinäteline 19" s300 k6U KST19306 Data Monitor Oy Kerman
Lisää Tuotetietokansioon
Seinäteline Kerman Seinäteline 19" s300 k10U KST19310 Data Monitor Oy Kerman
Lisää Tuotetietokansioon
Seinäteline Kerman Seinäteline 19" s300 k16U KST19316 Data Monitor Oy Kerman
Lisää Tuotetietokansioon
Seinäteline Kerman Seinäteline 19" s300 k25U KST19325 Data Monitor Oy Kerman
Lisää Tuotetietokansioon
Seinäteline Kerman Seinäteline 19" s300 k32U KST19332 Data Monitor Oy Kerman
Lisää Tuotetietokansioon
Seinäteline Kerman Seinäteline 19" s300 k37U KST19337 Data Monitor Oy Kerman
Lisää Tuotetietokansioon
Seinäteline Kerman Seinäteline 19" s300 k42U KST19342 Data Monitor Oy Kerman
Lisää Tuotetietokansioon
Seinäteline Kerman Seinäteline 19" s400 k6U KST19406 Data Monitor Oy Kerman
Lisää Tuotetietokansioon
Seinäteline Kerman Seinäteline 19" s400 k10U KST19410 Data Monitor Oy Kerman
Lisää Tuotetietokansioon
Seinäteline Kerman Seinäteline 19" s400 k16U KST19416 Data Monitor Oy Kerman
Lisää Tuotetietokansioon
Seinäteline Kerman Seinäteline 19" s400 k25U KST19425 Data Monitor Oy Kerman
Lisää Tuotetietokansioon
Seinäteline Kerman Seinäteline 19" s400 k32U KST19432 Data Monitor Oy Kerman
Lisää Tuotetietokansioon
Seinäteline Kerman Seinäteline 19" s400 k37U KST19437 Data Monitor Oy Kerman
Lisää Tuotetietokansioon
Seinäteline Kerman Seinäteline 19" s400 k42U KST19442 Data Monitor Oy Kerman
Lisää Tuotetietokansioon
Seinäteline Kerman Seinäteline 10" s200 k7U KST10207 Data Monitor Oy Kerman
Lisää Tuotetietokansioon
Huoneistojakamo K220*L400*s150 10" Pinta ATJ42PE Data Monitor Oy Kerman
Lisää Tuotetietokansioon
Hylly Kerman 10"/0,5U kiinnitys edestä LH105 Data Monitor Oy Kerman
Lisää Tuotetietokansioon
Hylly 10"/1U kiinnitys edestä LH110 Data Monitor Oy Kerman
Lisää Tuotetietokansioon
Liitin-kuitu Kerman SCSM Pikaliitin 900µm APC KRSCA9S1 Data Monitor Oy Kerman
Lisää Tuotetietokansioon
Häntäkuitu OS2 SC APC häntäkuitu 7180010270 Data Monitor Oy Kerman
Lisää Tuotetietokansioon
Häntäkuitu OS2 LC APC häntäkuitu 7180010260 Data Monitor Oy Kerman
Lisää Tuotetietokansioon
Adapteri SC SM APC Simplex Adapteri 7180010271 Data Monitor Oy Kerman
Lisää Tuotetietokansioon
Puhdistustarvike Kerman Puh.liina kuid. 11*21cm 280kpl KOW280 Data Monitor Oy Kerman
Lisää Tuotetietokansioon
Puhdistustarvike Kerman Puhdistusliina 37*42cm 140kpl KOW140 Data Monitor Oy Kerman
Lisää Tuotetietokansioon
Puhdistustarvike Kerman Pumppupullo puhdistusnesteelle KORFPUM Data Monitor Oy Kerman
Lisää Tuotetietokansioon
Työkalu Kerman Valolähde kuidun vianetsintään KORVLF Data Monitor Oy Kerman
Lisää Tuotetietokansioon
Työkalu Kerman Kuidun katkaisija kerääjällä KOCL70 Data Monitor Oy Kerman
Lisää Tuotetietokansioon
Työkalu Kerman Kuidun kuorintapihdit KOSTR2 Data Monitor Oy Kerman
Lisää Tuotetietokansioon
Adapteri SC SM APC Duplex Adapteri 7180010272 Data Monitor Oy Kerman
Lisää Tuotetietokansioon
Adapteri LC SM APC Duplex Adapteri 7180010273 Data Monitor Oy Kerman
Lisää Tuotetietokansioon
Adapteri LC SM APC Quattro Adapteri 7180010274 Data Monitor Oy Kerman
Lisää Tuotetietokansioon
Puhdistustarvike Kerman Valokuidunpuhdistusneste 1l Data Monitor Oy Kerman
Lisää Tuotetietokansioon
Puhdistustarvike Kerman Valokuidunpuhdistusneste 0,5l Data Monitor Oy Kerman
Lisää Tuotetietokansioon
Tolppakaapeli Kerman CAT6A S/FTP RJ45 U/N 7,5M KALS75SA Data Monitor Oy Kerman
Lisää Tuotetietokansioon
Liitin-RJ45 Kerman RJ45 Kenttäliitin Cat6A STP 7209379 Data Monitor Oy Kerman
Lisää Tuotetietokansioon
Seinäkaappi Kerman 10"/9U k465*l300*s300 lasiovi SK10309 Data Monitor Oy Kerman
Lisää Tuotetietokansioon
Tarvike Kerman Cat6A STP kaapelijatkos 7209381 Data Monitor Oy Kerman
Lisää Tuotetietokansioon
Pistorasiapaneeli Kerman SUKO8 6 m ALU 72046108P6 Data Monitor Oy Kerman
Lisää Tuotetietokansioon