Takaisin ylös

Finnsat Oy

Rajaa hakua
Näytä:
-
Sähkönro Yleisnimi ja tuotesarja Tekninen nimi Toim. tuotekoodi Toimittaja Tuotemerkki Lisätiedot ?
Antennikaapeli T2127 12,8 dB /400 MHz K100 T2127/100PVC Finnsat Oy Televes
Lisää Tuotetietokansioon
Antennikaapeli T2127 12,8 dB /400 MHz K250 T2127/250PVC Finnsat Oy Televes
Lisää Tuotetietokansioon
Antennikaapeli T2127 12,8 dB /400 MHz K500 T2127/500PVC Finnsat Oy Televes
Lisää Tuotetietokansioon
Antennikaapeli maa T2140 5,0 dB/400 MHz K500 T2140 Finnsat Oy Televes
Lisää Tuotetietokansioon
Antennikaapeli maa RG11 8,2 dB/400 MHz PK250 RG11/250PE Finnsat Oy Finnsat
Lisää Tuotetietokansioon
Antennikaapeli RG6 13,0 dB/400 MHz L250 RG6T-250BOX Finnsat Oy Macab
Lisää Tuotetietokansioon
Antennikaapeli RG6 13,0 dB/400 MHz K100 RG6T-100 Finnsat Oy Macab
Lisää Tuotetietokansioon
Antennikaapeli RG6 13,0 dB/400 MHz K500 RG6T-500 Finnsat Oy Macab
Lisää Tuotetietokansioon
Antennikaapeli RG6 13,0 dB/400 MHz K250 PE RG6T-250PE Finnsat Oy Macab
Lisää Tuotetietokansioon
Antennikaapeli RG11 8,2 dB/400 MHz K300 PVC RG11T-300 Finnsat Oy Macab
Lisää Tuotetietokansioon
Antennikaapeli RG11 8,2 dB/400 MHz K500 PVC RG11T-500 Finnsat Oy Macab
Lisää Tuotetietokansioon
Antennikaapeli maa RG11 8,2 dB/400 MHz K500 PE RG11T-500PE Finnsat Oy Macab
Lisää Tuotetietokansioon
Antennikaapeli RG6 13 dB/400 MHz K250 LSNHF4C RG6T-250LSNH-F4 Finnsat Oy Macab
Lisää Tuotetietokansioon
Antennikaapeli RG6 13 dB/400 MHz K500 LSNHF4C RG6T-500LSNH-F4 Finnsat Oy Macab
Lisää Tuotetietokansioon
Antennikaapeli RG11 8,2dB/400MHz K500 LSNHF4C RG11T-500LSNH-F4 Finnsat Oy Macab
Lisää Tuotetietokansioon
Antennikaapeli RG11-T A/Eca 300m kela RG-11T  A/Eca Finnsat Oy Macab
Lisää Tuotetietokansioon
Antennikaapeli RG11-T A/Eca 500m kela RG-11T  A/Eca 500m Finnsat Oy Macab
Lisää Tuotetietokansioon
Antennikaapeli RG6-T A/Eca 4x100m kela RG-6T  A/Eca 4x100m Finnsat Oy Macab
Lisää Tuotetietokansioon
Antennikaapeli RG6-T A/Eca 250m ltk RG-6T  A/Eca 250m ltk Finnsat Oy Macab
Lisää Tuotetietokansioon
Antennikaapeli RG6-T A/Eca 500m kela RG-6T  A/Eca 500m kela Finnsat Oy Macab
Lisää Tuotetietokansioon
Antennikaapeli RG11T 500LSNH A/Dca 500m kela RG11T-500LSNH-Dca Finnsat Oy Macab
Lisää Tuotetietokansioon
Antennikaapeli RG6T Dca LSNH 100m/kela RG6T-100LSNH-Dca Finnsat Oy Macab
Lisää Tuotetietokansioon
Antennikaapeli RG6T Dca LSNH 250m/kela RG6T-250LSNH-Dca Finnsat Oy Macab
Lisää Tuotetietokansioon
Antennikaapeli RG59 Cu 75Ohm Valk.PVC 250m RG59/250W Finnsat Oy Finnsat
Lisää Tuotetietokansioon
Antennikaapeli PVC 0.81mm KESKIJOHDIN GiPE RG59/250B Finnsat Oy Finnsat
Lisää Tuotetietokansioon
Antennikaapeli RG11 8,2 dB/400 MHz K500 PVC RG11-500PVC Finnsat Oy Finnsat
Lisää Tuotetietokansioon
Mikrokanava 10/8 mm K2500 ORA DURAMICRODI1008-ORA Finnsat Oy Duraline
Lisää Tuotetietokansioon
Mikrokanava 12/8 mm K1500 DURAMICRODB12/8 Finnsat Oy Duraline
Lisää Tuotetietokansioon
Mikrokanavanippu 3x12/8 mm K4000 DURAMULTIDB3X12/8 Finnsat Oy Duraline
Lisää Tuotetietokansioon
Mikrokanavanippu 5x12/8 mm K3000 DURAMULTIDB5X12/8 Finnsat Oy Duraline
Lisää Tuotetietokansioon
Mikrokanavanippu 5x14/10 mm K1350 DURAMULTIDB5X14/10 Finnsat Oy Duraline
Lisää Tuotetietokansioon
Mikrokanavanippu 7x12/8 mm, K2000 DURAMULTIDB7X12/8 Finnsat Oy Duraline
Lisää Tuotetietokansioon
Mikrokanavanippu 7x14/10 mm K1300 DURAMULTIDB7X14/10 Finnsat Oy Duraline
Lisää Tuotetietokansioon
Mikrokanava 10/8 mm K2500 HAR DURAMICRODI1008-HAR Finnsat Oy Duraline
Lisää Tuotetietokansioon
Mikrokanava 10/8 mm K2500 KEL DURAMICRODI1008-KEL Finnsat Oy Duraline
Lisää Tuotetietokansioon
Mikrokanava 10/8 mm K2500 PUN DURAMICRODI1008-PUN Finnsat Oy Duraline
Lisää Tuotetietokansioon
Mikrokanava 10/8 mm K2500 SIN DURAMICRODI1008-SIN Finnsat Oy Duraline
Lisää Tuotetietokansioon
Mikrokanava 10/8 mm K2500 VAL DURAMICRODI1008-VAL Finnsat Oy Duraline
Lisää Tuotetietokansioon
Mikrokanava 10/8 mm K2500 VIH DURAMICRODI1008-VIH Finnsat Oy Duraline
Lisää Tuotetietokansioon
Suojaputki 40/35 mm K2000 DURADUCTDI4035-MUSTA Finnsat Oy Duraline
Lisää Tuotetietokansioon
Suojaputki 50/43 mm K1100m vetonarulla DURADUCTDB5043V-MUST Finnsat Oy Duraline
Lisää Tuotetietokansioon
Työkalu Metallikela FAST-IN Finnsat Oy Duraline
Lisää Tuotetietokansioon
Mikrokanavaliitin 10 mm AC1286 Finnsat Oy Duraline
Lisää Tuotetietokansioon
Mikrokanavaliitin 12 mm AC1293 Finnsat Oy Duraline
Lisää Tuotetietokansioon
Mikrokanavaliitin Supisteliitin12 / 10 mm AC1311 Finnsat Oy Duraline
Lisää Tuotetietokansioon
Mikrokanavaliitin päätetulppa 10 mm AC1301 Finnsat Oy Duraline
Lisää Tuotetietokansioon
Mikrokanavaliitin päätetulppa 12 mm AC1302 Finnsat Oy Duraline
Lisää Tuotetietokansioon
Puhdistustyökalu Kuitupuhdistus-setti MCC-FK03 Finnsat Oy Sticklers
Lisää Tuotetietokansioon
Mittalaitetarvike 20/30/40/50/60MHz 85-105dBuV TG1215 Finnsat Oy Telemann
Lisää Tuotetietokansioon
Kuitujatkoskonetarvike Elektrodi Inno, Fujikura E-50 Finnsat Oy Innoinstrument
Lisää Tuotetietokansioon
Kuitujatkoskonetarvike Elektrodi Furukawa E-175 Finnsat Oy Innoinstrument
Lisää Tuotetietokansioon
Kuitujatkoskonetarvike Elektrodi Sumitomo E-39 Finnsat Oy Innoinstrument
Lisää Tuotetietokansioon
Puhdistusaine Kuitupuhdistusneste 85g MCC-POC03M Finnsat Oy Sticklers
Lisää Tuotetietokansioon
Puhdistusliina Kuitupuhdistusliina MCC-WFW Finnsat Oy Sticklers
Lisää Tuotetietokansioon
Kuorintapihdit 2 mm, 250/125um AFT-T-223-S Finnsat Oy Senko
Lisää Tuotetietokansioon
Kuidunkatkaisukone D-1 D-1 Finnsat Oy Innoinstrument
Lisää Tuotetietokansioon
Lähiverkkotesteri Optinen liikenteen tunnistin PROLITE30 Finnsat Oy Promax
Lisää Tuotetietokansioon
Kuitututka OTDR 1310/1550 nm PROLITE50 Finnsat Oy Promax
Lisää Tuotetietokansioon
Kaapelin vianhakulaite 650 nm 5mW SAT3C04 Finnsat Oy Aitelong
Lisää Tuotetietokansioon
Kuitumikroskooppi Wi-Fi DSP123 Finnsat Oy Senko
Lisää Tuotetietokansioon
Kuitumittaustarvike Adapteri APC Universal SCK-SPT-APC250 Finnsat Oy Senko
Lisää Tuotetietokansioon
Kuitumittaustarvike Adapteri SC APC In SCK-SPT-SCAPC Finnsat Oy Senko
Lisää Tuotetietokansioon
Kuitumittaustarvike Adapteri LC In SCK-SPT-LC Finnsat Oy Senko
Lisää Tuotetietokansioon
Kuitumittaustarvike Adapteri SC In SCK-SPT-SC Finnsat Oy Senko
Lisää Tuotetietokansioon
Kuitumittaustarvike Adapteri FC In DSP105 Finnsat Oy Senko
Lisää Tuotetietokansioon
Tehomittari Optisen tehon mittalaite MM DTO101 Finnsat Oy Senko
Lisää Tuotetietokansioon
Tehomittari Optisen tehon mittalaite SM DTO102 Finnsat Oy Senko
Lisää Tuotetietokansioon
Mittaritarvike Adapteri 2.5/1.25mm PM DTO103 Finnsat Oy Senko
Lisää Tuotetietokansioon
Mittaritarvike Adapteri 2.5/1.25mm FC DTO105 Finnsat Oy Senko
Lisää Tuotetietokansioon
Signaaligeneraattori Valolähteen runko DTO106 Finnsat Oy Senko
Lisää Tuotetietokansioon
Signaaligeneraattori SFP 850nm VCSEL DTO107 Finnsat Oy Senko
Lisää Tuotetietokansioon
Signaaligeneraattori SFP 1300nm VCSEL DTO108 Finnsat Oy Senko
Lisää Tuotetietokansioon
Signaaligeneraattori SFP 1310nm DTO109 Finnsat Oy Senko
Lisää Tuotetietokansioon
Signaaligeneraattori SFP 1550nm DTO110 Finnsat Oy Senko
Lisää Tuotetietokansioon
Tehomittari 850-1650 nm / -40...+10 dBm PROLITE63 Finnsat Oy Promax
Lisää Tuotetietokansioon
Kuitumittaustarvike Adapteri FC-APC In DSP111 Finnsat Oy Senko
Lisää Tuotetietokansioon
Lähiverkkotesteri Prolite55 Optinen valonlähde PROLITE55 Finnsat Oy Promax
Lisää Tuotetietokansioon
Mittaritarvike Kannettava kuitujen puhdistus SCK-FTTX100 Finnsat Oy Senko
Lisää Tuotetietokansioon
Kaapelin vianhakulaite Näkyvän valon laser 650 nm DTO104 Finnsat Oy Senko
Lisää Tuotetietokansioon
Kameravalvontajärjestelmä Home Guardian Kit EBK1000 Finnsat Oy EnGenius
Lisää Tuotetietokansioon
Kamera-IP 1MP 720P HD 6*IR LED EDS1130 Finnsat Oy EnGenius
Lisää Tuotetietokansioon
Kameravalvontajärjestelmä IP Camera 5GHz outdoor bridge EDS8015 Finnsat Oy EnGenius
Lisää Tuotetietokansioon
Kamera-IP 1MP 720P HD 12*IR LED. EDS5110 Finnsat Oy EnGenius
Lisää Tuotetietokansioon
Kamera-IP 1MP 720P HD 12*IR LED Wifi EDS5115 Finnsat Oy EnGenius
Lisää Tuotetietokansioon
Kamera-IP 2MP 720P HD POE OUT EDS5250 Finnsat Oy EnGenius
Lisää Tuotetietokansioon
Kamera-IP 2MP 720P HD POE OUT Wifi EDS5255 Finnsat Oy EnGenius
Lisää Tuotetietokansioon
Kamera-IP 1MP 720P HD IP DOME EDS6115 Finnsat Oy EnGenius
Lisää Tuotetietokansioon
Kamera-IP 1MP 720P HD IP DOME WIFI EDS6255 Finnsat Oy EnGenius
Lisää Tuotetietokansioon
Puhdistustarvike 1,25 mm LC-MU DSC101 Finnsat Oy Senko
Lisää Tuotetietokansioon
Puhdistustarvike 2,5 mm SC-FC-ST-E2000 DSC102 Finnsat Oy Senko
Lisää Tuotetietokansioon
Puhdistustarvike Vaihtopatruuna DSC101 DSC103 Finnsat Oy Senko
Lisää Tuotetietokansioon
Puhdistustarvike Vaihtopatruuna DSC102 DSC104 Finnsat Oy Senko
Lisää Tuotetietokansioon
Puhdistustarvike LC-MU DSC105 Finnsat Oy Senko
Lisää Tuotetietokansioon
Puhdistustarvike SC-FC-ST-E2000 DSC106 Finnsat Oy Senko
Lisää Tuotetietokansioon
Puhdistustarvike MPO DSC107 Finnsat Oy Senko
Lisää Tuotetietokansioon
Puhdistustarvike LS-MU-SC-FC-ST DCS108 Finnsat Oy Senko
Lisää Tuotetietokansioon
Liitin-kuitu SC UPC SM DXP101 Finnsat Oy Senko
Lisää Tuotetietokansioon
Liitin-kuitu SC APC SM DXP102 Finnsat Oy Senko
Lisää Tuotetietokansioon
Liitin-kuitu SC 50/125 MM DXP103 Finnsat Oy Senko
Lisää Tuotetietokansioon
Liitin-kuitu SC 62.5/125 MM DXP104 Finnsat Oy Senko
Lisää Tuotetietokansioon