Valokuitukaapeli sisä/ulko EUROLAN - 12 OS2 + 12 OM4 DCA MUSTA - Eurolan
| Sähkönumero | 02 061 40 |
|---|---|
| Yleisnimi | Valokuitukaapeli sisä/ulko |
| Tuotesarja | EUROLAN |
| Tekninen nimi | 12 OS2 + 12 OM4 DCA MUSTA |
| Pitkä tuotenimi | UNITUBE 250 MICRON FO CABLE IN/OUTDOOR LSZH, 12XOS2+12XOM4 |
| GTIN-koodi | 7333089009460 |
| Toimittajan tuotekoodi | 39UD-S1-12-40-12-02BL |
| Toimittaja | Ahlsell Oy verified |
| Tuotemerkki | Eurolan |
| Tuoteryhmä | 02 Tiedonsiirtokaapelit |
| ETIM-luokka | Valokuitukaapeli (EC000034) |
|---|
Tuotteella ei ole ETIM-tietoja
| UNSPSC-koodi | 26121609 |
|---|---|
| Sähkönimikkeistö | T1303 , T1305 |
| RYTJ-koodi | T-SAH-02-02-007 - Tiedonsiirtokaapeli |
| Sähkönumero SE | - |
| Sähkönumero NO | - |
| LVI-numero | - |
| Rakennustuotenumero | - |
| Tuotteeseen liittyvät hEN-standardit | - |
| SCIP-numero | - |
| GTIN-koodi | 7333089009460 |
| Toimittajan tuotekoodi | 39UD-S1-12-40-12-02BL |
| Toimittajan tuotekoodi 2 | - |
| ETIM-luokka | Valokuitukaapeli (EC000034) |
| Pituus (syvyys) | 1 000 mm |
|---|---|
| Korkeus | 8 mm |
| Leveys | 8 mm |
| Paino | 0,065 kg |
| Tilavuus | 0,064 l |
| Käyttöyksikkö | MTR |
|---|---|
| Myyntiyksikkö | MTR |
| Muunnoskerroin | 1 |
| Pienin myyntierä | - |
| Hinnoitteluyksikkö | - |
|---|---|
| Kelatuotteiden nimelliserä | - |
| Vakiotoimituskelan tyyppi | - |
| Kuljetusvaarallinen aine | - |
| Pakkauskoko | Pakkaustyyppi | Koko | GTIN-koodi | Pituus (syvyys) | Korkeus | Leveys | Paino | Tilavuus |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Pakkauskoko 0 | Ei tietoja | |||||||
| Pakkauskoko 1 | - | 2 000 | - | 800 mm | 800 mm | 485 mm | 130,000 kg | 310,400 l |
| Pakkauskoko 2 | Ei tietoja | |||||||
| Pakkauskoko 3 | Ei tietoja | |||||||
| Pakkauskoko 4 | Ei tietoja | |||||||
Pakkauskoko 0
| Ei tietoja |
Pakkauskoko 1
| Pakkaustyyppi | - |
|---|---|
| Koko | 2 000 |
| GTIN-koodi | - |
| Pituus (syvyys) | 800 mm |
| Korkeus | 800 mm |
| Leveys | 485 mm |
| Paino | 130,000 kg |
| Tilavuus | 310,400 l |
Pakkauskoko 2
| Ei tietoja |
Pakkauskoko 3
| Ei tietoja |
Pakkauskoko 4
| Ei tietoja |
| Ympäristöselosteen perusteena oleva yksikkö | - |
|---|---|
| Valmistajan ilmoittama tuotevaiheen (A1-A3) GWP-luku | - |
| Valmistajan ilmoittama käyttövaiheen (B1-B7) GWP-luku | - |
| Valmistajan ilmoittama elinkaaren lopun (C1-C4) GWP-luku | - |
| Valmistajan ilmoittama hiilikädenjälki (D1-D2) | - |
| GWP-luvun laskentastandardi | - |
| Ympäristöselosteen rekisteröintitunnus (EPD/PEP) | - |
| Ympäristöselosteen tyyppi | - |
| Massayksikön muunnoskerroin kg/yksikkö | - |
| Ympäristöselosteen voimassaolon päättymispäivä | - |
| Kolmannen osapuolen verifiointi | - |
| Päästötietokannan (co2data.fi) ID | - |
| Päästötietokannan konservatiivinen GWP-luku (A1-A3) | - |
| Takuuaika (tuotetakuu) | - |
|---|---|
| Takuuseen liittyy lisäehtoja | - |
| Alkuperämaa | HU |
| Tullinimike | 85447000 |
| Julkaisupäivämäärä | 19.05.2015 |
| Muutospäivä | 05.10.2022 |
| CE-merkintä | Kyllä |
| M1-merkintä | - |
| FI-merkintä | - |
| RoHS-direktiivin mukainen | - |
| REACH-rekisteröity tuote | - |
| Vaatii ammattilaisen asennuksen | - |
| DoP-tunniste | - |
| Kieli | Yleisnimi | Tekninen nimi |
|---|---|---|
| English | OPTICAL CABLE IN/EXTERIOR | 12 OS2 + 12 OM4 DCA |
| Svenska | OPTISK KABEL INOM/UTOMHUSBRUK | 12 OS2 + 12 OM4 DCA |



