Videokaapeli - VSHD802075 - CAVEL
| Sähkönumero | 02 591 18 |
|---|---|
| Yleisnimi | Videokaapeli |
| Tuotesarja | - |
| Tekninen nimi | VSHD802075 |
| Pitkä tuotenimi | Videokaapeli coax + 2x0,75mm², LSZH |
| GTIN-koodi | 6416280458907 |
| Toimittajan tuotekoodi | VSHD802075 |
| Toimittaja | Tele-Tukku Oy verified |
| Tuotemerkki | CAVEL |
| Tuoteryhmä | 02 Tiedonsiirtokaapelit |
| ETIM-luokka | Koaksiaalikaapeli (EC000019) |
|---|---|
| Sisäjohtimen materiaali | kupari, kirkas (EV004250) |
| Sisäjohtimen luokka | luokka 1 = yksilankainen (EV004199) |
| Ulkojohtimen tyyppi | folio + punos (EV004527) |
| Välijohde | PE-vaahto (EV001101) |
| Ulkovaipan materiaali | PE (EV000157) |
| Ulkovaipan väri | sininen (EV000080) |
| Nimellisimpedanssi (Ohm) | 75 |
| Kaapelin ulkohalkaisija (noin) (mm) | 9 |
| Sallittu käyttölämpötila-alue asennettaessa/käsiteltäessä (°C) | -30 - 60 |
| Käyttölämpötila kiinteä (°C) | -40 - 60 |
| Sisäjohtimen pintakäsittely | kuparoitu (EV006914) |
| Ulkojohtimen pintakäsittely | tinattu (EV001481) |
| Armeeraus | Ei Poistettu |
| Halogeeniton ( EN 60754-1/-2 mukaisesti) | Kyllä Poistettu |
| UV:n kestävä | Kyllä Poistettu |
| UNSPSC-koodi | 26121507 |
|---|---|
| Sähkönimikkeistö | T2202 |
| RYTJ-koodi | T-SAH-02-02-007 - Tiedonsiirtokaapeli |
| Sähkönumero SE | - |
| Sähkönumero NO | - |
| LVI-numero | - |
| Rakennustuotenumero | - |
| Tuotteeseen liittyvät hEN-standardit | - |
| SCIP-numero | - |
| GTIN-koodi | 6416280458907 |
| Toimittajan tuotekoodi | VSHD802075 |
| Toimittajan tuotekoodi 2 | - |
| ETIM-luokka | Koaksiaalikaapeli (EC000019) |
| Pituus (syvyys) | 1 000 mm |
|---|---|
| Korkeus | 16 mm |
| Leveys | 16 mm |
| Paino | 0,100 kg |
| Tilavuus | 0,243 l |
| Käyttöyksikkö | MTR |
|---|---|
| Myyntiyksikkö | MTR |
| Muunnoskerroin | 1 |
| Pienin myyntierä | - |
| Hinnoitteluyksikkö | - |
|---|---|
| Kelatuotteiden nimelliserä | - |
| Vakiotoimituskelan tyyppi | - |
| Kuljetusvaarallinen aine | - |
| Pakkauskoko | Pakkaustyyppi | Koko | GTIN-koodi | Pituus (syvyys) | Korkeus | Leveys | Paino | Tilavuus |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Pakkauskoko 0 | Ei tietoja | |||||||
| Pakkauskoko 1 | - | 500 | - | 1 000 mm | 16 mm | 16 mm | 0,100 kg | 0,256 l |
| Pakkauskoko 2 | Ei tietoja | |||||||
| Pakkauskoko 3 | Ei tietoja | |||||||
| Pakkauskoko 4 | Ei tietoja | |||||||
Pakkauskoko 0
| Ei tietoja |
Pakkauskoko 1
| Pakkaustyyppi | - |
|---|---|
| Koko | 500 |
| GTIN-koodi | - |
| Pituus (syvyys) | 1 000 mm |
| Korkeus | 16 mm |
| Leveys | 16 mm |
| Paino | 0,100 kg |
| Tilavuus | 0,256 l |
Pakkauskoko 2
| Ei tietoja |
Pakkauskoko 3
| Ei tietoja |
Pakkauskoko 4
| Ei tietoja |
| Ympäristöselosteen perusteena oleva yksikkö | - |
|---|---|
| Valmistajan ilmoittama tuotevaiheen (A1-A3) GWP-luku | - |
| Valmistajan ilmoittama käyttövaiheen (B1-B7) GWP-luku | - |
| Valmistajan ilmoittama elinkaaren lopun (C1-C4) GWP-luku | - |
| Valmistajan ilmoittama hiilikädenjälki (D1-D2) | - |
| GWP-luvun laskentastandardi | - |
| Ympäristöselosteen rekisteröintitunnus (EPD/PEP) | - |
| Ympäristöselosteen tyyppi | - |
| Massayksikön muunnoskerroin kg/yksikkö | - |
| Ympäristöselosteen voimassaolon päättymispäivä | - |
| Kolmannen osapuolen verifiointi | - |
| Päästötietokannan (co2data.fi) ID | - |
| Päästötietokannan konservatiivinen GWP-luku (A1-A3) | - |
| Takuuaika (tuotetakuu) | 12 kk |
|---|---|
| Takuuseen liittyy lisäehtoja | - |
| Alkuperämaa | IT |
| Tullinimike | 85442000 |
| Julkaisupäivämäärä | 12.05.2017 |
| Muutospäivä | 10.02.2026 |
| CE-merkintä | - |
| M1-merkintä | - |
| FI-merkintä | - |
| RoHS-direktiivin mukainen | - |
| REACH-rekisteröity tuote | - |
| Vaatii ammattilaisen asennuksen | - |
| DoP-tunniste | - |
| Kieli | Yleisnimi | Tekninen nimi |
|---|---|---|
| English | Video cable | - |
| Svenska | Videokabel | - |
