Antennikaapeli Antennikaapelit - Pienihäviöinen antennikaapeli - Messi&Paoloni
Tuotteeseen ei ole liitetty tiedostoja...
| Sähkönumero | 02 732 24 |
|---|---|
| Yleisnimi | Antennikaapeli |
| Tuotesarja | Antennikaapelit |
| Tekninen nimi | Pienihäviöinen antennikaapeli |
| Pitkä tuotenimi | Taipuisa pienihäviöinen 50 ohmin antenikaapeli esim. langattomien mikrofonien lähettimiin. |
| GTIN-koodi | - |
| Toimittajan tuotekoodi | HYPERFLEX13 |
| Toimittaja | Noretron Komponentit Oy |
| Tuotemerkki | Messi&Paoloni |
| Tuoteryhmä | 02 Tiedonsiirtokaapelit |
Tuotteella ei ole ETIM-luokkaa
| UNSPSC-koodi | 26121507 |
|---|---|
| Sähkönimikkeistö | T1105 |
| RYTJ-koodi | T-SAH-02-02-007 - Tiedonsiirtokaapeli |
| Sähkönumero SE | - |
| Sähkönumero NO | - |
| LVI-numero | - |
| Rakennustuotenumero | - |
| Tuotteeseen liittyvät hEN-standardit | - |
| SCIP-numero | - |
| GTIN-koodi | - |
| Toimittajan tuotekoodi | HYPERFLEX13 |
| Toimittajan tuotekoodi 2 | HYPERFLEX13/100 |
| ETIM-luokka | - |
| Pituus (syvyys) | - |
|---|---|
| Korkeus | - |
| Leveys | - |
| Paino | - |
| Tilavuus | - |
| Käyttöyksikkö | MTR |
|---|---|
| Myyntiyksikkö | MTR |
| Muunnoskerroin | 1 |
| Pienin myyntierä | 100 |
| Hinnoitteluyksikkö | MTR |
|---|---|
| Kelatuotteiden nimelliserä | - |
| Vakiotoimituskelan tyyppi | - |
| Kuljetusvaarallinen aine | - |
| Pakkauskoko | Pakkaustyyppi | Koko | GTIN-koodi | Pituus (syvyys) | Korkeus | Leveys | Paino | Tilavuus |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Pakkauskoko 0 | - | 1 | - | 1 000 mm | 13 mm | 13 mm | 0,175 kg | 0,169 l |
| Pakkauskoko 1 | CL | 100 | - | - | - | - | 17,500 kg | - |
| Pakkauskoko 2 | Ei tietoja | |||||||
| Pakkauskoko 3 | Ei tietoja | |||||||
| Pakkauskoko 4 | Ei tietoja | |||||||
Pakkauskoko 0
| Pakkaustyyppi | - |
|---|---|
| Koko | 1 |
| GTIN-koodi | - |
| Pituus (syvyys) | 1 000 mm |
| Korkeus | 13 mm |
| Leveys | 13 mm |
| Paino | 0,175 kg |
| Tilavuus | 0,169 l |
Pakkauskoko 1
| Pakkaustyyppi | CL |
|---|---|
| Koko | 100 |
| GTIN-koodi | - |
| Pituus (syvyys) | - |
| Korkeus | - |
| Leveys | - |
| Paino | 17,500 kg |
| Tilavuus | - |
Pakkauskoko 2
| Ei tietoja |
Pakkauskoko 3
| Ei tietoja |
Pakkauskoko 4
| Ei tietoja |
| Ympäristöselosteen perusteena oleva yksikkö | - |
|---|---|
| Valmistajan ilmoittama tuotevaiheen (A1-A3) GWP-luku | - |
| Valmistajan ilmoittama käyttövaiheen (B1-B7) GWP-luku | - |
| Valmistajan ilmoittama elinkaaren lopun (C1-C4) GWP-luku | - |
| Valmistajan ilmoittama hiilikädenjälki (D1-D2) | - |
| GWP-luvun laskentastandardi | - |
| Ympäristöselosteen rekisteröintitunnus (EPD/PEP) | - |
| Ympäristöselosteen tyyppi | - |
| Massayksikön muunnoskerroin kg/yksikkö | - |
| Ympäristöselosteen voimassaolon päättymispäivä | - |
| Kolmannen osapuolen verifiointi | - |
| Päästötietokannan (co2data.fi) ID | - |
| Päästötietokannan konservatiivinen GWP-luku (A1-A3) | - |
| Takuuaika (tuotetakuu) | - |
|---|---|
| Takuuseen liittyy lisäehtoja | - |
| Alkuperämaa | - |
| Tullinimike | - |
| Julkaisupäivämäärä | 03.08.2023 |
| Muutospäivä | 17.03.2026 |
| CE-merkintä | - |
| M1-merkintä | - |
| FI-merkintä | - |
| RoHS-direktiivin mukainen | - |
| REACH-rekisteröity tuote | - |
| Vaatii ammattilaisen asennuksen | - |
| DoP-tunniste | - |
| Kieli | Yleisnimi | Tekninen nimi |
|---|---|---|
| English | Antenna cable | - |
| Svenska | Antennkabel | - |
