Rasiakansi Multifix - RSK20 JAKORAS 1150005-5 - Schneider Electric
Tuotteelle ei enää tarvita sähkönumeroa, se on poistunut toimittajan valikoimasta tai sillä on uusi sähkönumero.
| Sähkönumero |
11 505 80
Arkistoitu 29.08.2023 |
|---|---|
| Korvaava tuote | 11 500 08 |
| Yleisnimi | Rasiakansi |
| Tuotesarja | Multifix |
| Tekninen nimi | RSK20 JAKORAS 1150005-5 |
| Pitkä tuotenimi | Multifix RSK20 kansi kojerasiaan RJ20 |
| GTIN-koodi | 6410011505809 |
| Toimittajan tuotekoodi | 200869000 |
| Toimittaja | Schneider Electric Finland Oy verified |
| Tuotemerkki | Schneider Electric |
| Tuoteryhmä | 11 Asennusputket, putkitustarvikkeet ja suojaletkut |
Multifix rasiakannet jako- ja kojerasioihin
Saatavana sisustuspeitekansia ja kaapelinlähdöllä varustettuja kansia
Saatavana sisustuspeitekansia ja kaapelinlähdöllä varustettuja kansia
...
| ETIM-luokka | Jako-/kojerasian kansi uppoasennukseen (EC002656) |
|---|---|
| Muoto | neliö (EV000382) |
| Kiinnitystapa | ruuvin suojatulppa (EV008882) |
| Malli / Tyyppi | asennuskansi (EV008328) |
| Väri | valkoinen (EV000202) |
| Ruuveilla | Kyllä |
| UNSPSC-koodi | 40141900 |
|---|---|
| Sähkönimikkeistö | - |
| RYTJ-koodi | - |
| Sähkönumero SE | - |
| Sähkönumero NO | - |
| LVI-numero | - |
| Rakennustuotenumero | - |
| Tuotteeseen liittyvät hEN-standardit | - |
| SCIP-numero | - |
| GTIN-koodi | 6410011505809 |
| Toimittajan tuotekoodi | 200869000 |
| Toimittajan tuotekoodi 2 | - |
| ETIM-luokka | Jako-/kojerasian kansi uppoasennukseen (EC002656) |
| Pituus (syvyys) | - |
|---|---|
| Korkeus | - |
| Leveys | - |
| Paino | - |
| Tilavuus | - |
| Käyttöyksikkö | PCE |
|---|---|
| Myyntiyksikkö | PCE |
| Muunnoskerroin | 1 |
| Pienin myyntierä | - |
| Hinnoitteluyksikkö | - |
|---|---|
| Kelatuotteiden nimelliserä | - |
| Vakiotoimituskelan tyyppi | - |
| Kuljetusvaarallinen aine | - |
| Pakkauskoko | Pakkaustyyppi | Koko | GTIN-koodi | Pituus (syvyys) | Korkeus | Leveys | Paino | Tilavuus |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Pakkauskoko 0 | Ei tietoja | |||||||
| Pakkauskoko 1 | - | 6 | - | 230 mm | 230 mm | 16 mm | 0,846 kg | 0,846 l |
| Pakkauskoko 2 | - | 6 | - | - | - | - | - | - |
| Pakkauskoko 3 | Ei tietoja | |||||||
| Pakkauskoko 4 | - | 1 200 | - | - | - | - | - | - |
Pakkauskoko 0
| Ei tietoja |
Pakkauskoko 1
| Pakkaustyyppi | - |
|---|---|
| Koko | 6 |
| GTIN-koodi | - |
| Pituus (syvyys) | 230 mm |
| Korkeus | 230 mm |
| Leveys | 16 mm |
| Paino | 0,846 kg |
| Tilavuus | 0,846 l |
Pakkauskoko 2
| Pakkaustyyppi | - |
|---|---|
| Koko | 6 |
| GTIN-koodi | - |
| Pituus (syvyys) | - |
| Korkeus | - |
| Leveys | - |
| Paino | - |
| Tilavuus | - |
Pakkauskoko 3
| Ei tietoja |
Pakkauskoko 4
| Pakkaustyyppi | - |
|---|---|
| Koko | 1 200 |
| GTIN-koodi | - |
| Pituus (syvyys) | - |
| Korkeus | - |
| Leveys | - |
| Paino | - |
| Tilavuus | - |
| Ympäristöselosteen perusteena oleva yksikkö | - |
|---|---|
| Valmistajan ilmoittama tuotevaiheen (A1-A3) GWP-luku | - |
| Valmistajan ilmoittama käyttövaiheen (B1-B7) GWP-luku | - |
| Valmistajan ilmoittama elinkaaren lopun (C1-C4) GWP-luku | - |
| Valmistajan ilmoittama hiilikädenjälki (D1-D2) | - |
| GWP-luvun laskentastandardi | - |
| Ympäristöselosteen rekisteröintitunnus (EPD/PEP) | - |
| Ympäristöselosteen tyyppi | - |
| Massayksikön muunnoskerroin kg/yksikkö | - |
| Ympäristöselosteen voimassaolon päättymispäivä | - |
| Kolmannen osapuolen verifiointi | - |
| Päästötietokannan (co2data.fi) ID | - |
| Päästötietokannan konservatiivinen GWP-luku (A1-A3) | - |
| Takuuaika (tuotetakuu) | 18 kk |
|---|---|
| Takuuseen liittyy lisäehtoja | - |
| Alkuperämaa | PL |
| Tullinimike | 8538909999 |
| Julkaisupäivämäärä | 31.10.1998 |
| Muutospäivä | 30.08.2023 |
| Arkistointipäivä | 29.08.2023 |
| CE-merkintä | - |
| M1-merkintä | - |
| FI-merkintä | - |
| RoHS-direktiivin mukainen | - |
| REACH-rekisteröity tuote | - |
| Vaatii ammattilaisen asennuksen | - |
| DoP-tunniste | - |
| Kieli | Yleisnimi | Tekninen nimi |
|---|---|---|
| English | Box cover | - |
| Svenska | Lock för dosa | - |




