Asennuslevy Wibe - 35P HDG - Wibe Group
| Sähkönumero | 14 364 00 |
|---|---|
| Yleisnimi | Asennuslevy |
| Tuotesarja | Wibe |
| Tekninen nimi | 35P HDG |
| Pitkä tuotenimi | Wibe Asennuslevy 35P rei'itetty Kuumasinkitty |
| GTIN-koodi | 6410014364007 |
| Toimittajan tuotekoodi | 731745 |
| Toimittaja | AB Wibe verified |
| Tuotemerkki | Wibe Group |
| Tuoteryhmä | 14 Kaapelitiet |
Wibe W35P asennuslevy:
Rei'itetty asennuslevy asennetaan hyllyn pohjalle puolien väliin. Lukittuu ns. lukituskielekkeillä. Asennuslevyyn voidaan kiinnittää rasioita, kytkimiä, pistorasioita, valoja jne.
Rei'itetty asennuslevy asennetaan hyllyn pohjalle puolien väliin. Lukittuu ns. lukituskielekkeillä. Asennuslevyyn voidaan kiinnittää rasioita, kytkimiä, pistorasioita, valoja jne.
...
| ETIM-luokka | Kaapelitiejärjestelmän asennuslevy (EC001004) |
|---|
Tuotteella ei ole ETIM-tietoja
| UNSPSC-koodi | 39121200 |
|---|---|
| Sähkönimikkeistö | S1103 , S1404 |
| RYTJ-koodi | - |
| Sähkönumero SE | - |
| Sähkönumero NO | - |
| LVI-numero | - |
| Rakennustuotenumero | - |
| Tuotteeseen liittyvät hEN-standardit | - |
| SCIP-numero | - |
| GTIN-koodi | 6410014364007 |
| Toimittajan tuotekoodi | 731745 |
| Toimittajan tuotekoodi 2 | - |
| ETIM-luokka | Kaapelitiejärjestelmän asennuslevy (EC001004) |
| Pituus (syvyys) | 250 mm |
|---|---|
| Korkeus | 20 mm |
| Leveys | 106 mm |
| Paino | 0,300 kg |
| Tilavuus | 0,530 l |
| Käyttöyksikkö | PCE |
|---|---|
| Myyntiyksikkö | PCE |
| Muunnoskerroin | 1 |
| Pienin myyntierä | 10 |
| Hinnoitteluyksikkö | PCE |
|---|---|
| Kelatuotteiden nimelliserä | - |
| Vakiotoimituskelan tyyppi | - |
| Kuljetusvaarallinen aine | - |
| Pakkauskoko | Pakkaustyyppi | Koko | GTIN-koodi | Pituus (syvyys) | Korkeus | Leveys | Paino | Tilavuus |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Pakkauskoko 0 | NE | 1 | 7321677317455 | 250 mm | 20 mm | 106 mm | 0,300 kg | 0,530 l |
| Pakkauskoko 1 | BX | 10 | - | 270 mm | 90 mm | 110 mm | 3,000 kg | 2,673 l |
| Pakkauskoko 2 | Ei tietoja | |||||||
| Pakkauskoko 3 | Ei tietoja | |||||||
| Pakkauskoko 4 | PX-EUR | 500 | - | 1 200 mm | 340 mm | 800 mm | 180,000 kg | 326,400 l |
Pakkauskoko 0
| Pakkaustyyppi | NE |
|---|---|
| Koko | 1 |
| GTIN-koodi | 7321677317455 |
| Pituus (syvyys) | 250 mm |
| Korkeus | 20 mm |
| Leveys | 106 mm |
| Paino | 0,300 kg |
| Tilavuus | 0,530 l |
Pakkauskoko 1
| Pakkaustyyppi | BX |
|---|---|
| Koko | 10 |
| GTIN-koodi | - |
| Pituus (syvyys) | 270 mm |
| Korkeus | 90 mm |
| Leveys | 110 mm |
| Paino | 3,000 kg |
| Tilavuus | 2,673 l |
Pakkauskoko 2
| Ei tietoja |
Pakkauskoko 3
| Ei tietoja |
Pakkauskoko 4
| Pakkaustyyppi | PX-EUR |
|---|---|
| Koko | 500 |
| GTIN-koodi | - |
| Pituus (syvyys) | 1 200 mm |
| Korkeus | 340 mm |
| Leveys | 800 mm |
| Paino | 180,000 kg |
| Tilavuus | 326,400 l |
| Ympäristöselosteen perusteena oleva yksikkö | kg |
|---|---|
| Valmistajan ilmoittama tuotevaiheen (A1-A3) GWP-luku | 0.837 |
| Valmistajan ilmoittama käyttövaiheen (B1-B7) GWP-luku | - |
| Valmistajan ilmoittama elinkaaren lopun (C1-C4) GWP-luku | - |
| Valmistajan ilmoittama hiilikädenjälki (D1-D2) | - |
| GWP-luvun laskentastandardi | EN15804:2012+A2:2019 |
| Ympäristöselosteen rekisteröintitunnus (EPD/PEP) | 667 |
| Ympäristöselosteen tyyppi | - |
| Massayksikön muunnoskerroin kg/yksikkö | - |
| Ympäristöselosteen voimassaolon päättymispäivä | 01.09.2028 |
| Kolmannen osapuolen verifiointi | Kyllä |
| Päästötietokannan (co2data.fi) ID | - |
| Päästötietokannan konservatiivinen GWP-luku (A1-A3) | - |
| Takuuaika (tuotetakuu) | - |
|---|---|
| Takuuseen liittyy lisäehtoja | - |
| Alkuperämaa | SE |
| Tullinimike | 73089059 |
| Julkaisupäivämäärä | 23.11.1999 |
| Muutospäivä | 23.03.2026 |
| CE-merkintä | - |
| M1-merkintä | - |
| FI-merkintä | - |
| RoHS-direktiivin mukainen | Kyllä |
| REACH-rekisteröity tuote | Kyllä |
| Vaatii ammattilaisen asennuksen | - |
| DoP-tunniste | - |
| Kieli | Yleisnimi | Tekninen nimi |
|---|---|---|
| English | Mounting plate | Junction box plate 35P Hdg |
| Svenska | Montageplåt | Dosplåt 35P FZV |


