Kiinnitystarvike Wibe - Kansipidike - Wibe Group
| Sähkönumero | 14 364 09 |
|---|---|
| Yleisnimi | Kiinnitystarvike |
| Tuotesarja | Wibe |
| Tekninen nimi | Kansipidike |
| Pitkä tuotenimi | Wibe Kansipidike Zink+ |
| GTIN-koodi | 3606489699413 |
| Toimittajan tuotekoodi | CSU795598 |
| Toimittaja | AB Wibe verified |
| Tuotemerkki | Wibe Group |
| Tuoteryhmä | 14 Kaapelitiet |
Wibe Kansipidike:Käytetään kaapelitien kansien W5 kiinnittämiseen. Asennetaan noin 0,5 m välein molemmille puolille hyllyä. Käytetään yhdessä kansikiinnikkeen kanssa (hankittava erikseen).
...
| ETIM-luokka | Kaapelitiejärjestelmän kannen kiinnike (EC001002) |
|---|
Tuotteella ei ole ETIM-tietoja
| UNSPSC-koodi | 39131700 |
|---|---|
| Sähkönimikkeistö | S1103 , S1403 , S2449 |
| RYTJ-koodi | - |
| Sähkönumero SE | - |
| Sähkönumero NO | - |
| LVI-numero | - |
| Rakennustuotenumero | - |
| Tuotteeseen liittyvät hEN-standardit | - |
| SCIP-numero | - |
| GTIN-koodi | 3606489699413 |
| Toimittajan tuotekoodi | CSU795598 |
| Toimittajan tuotekoodi 2 | - |
| ETIM-luokka | Kaapelitiejärjestelmän kannen kiinnike (EC001002) |
| Pituus (syvyys) | 32 mm |
|---|---|
| Korkeus | 11 mm |
| Leveys | 20 mm |
| Paino | 0,015 kg |
| Tilavuus | 0,007 l |
| Käyttöyksikkö | PCE |
|---|---|
| Myyntiyksikkö | PCE |
| Muunnoskerroin | 1 |
| Pienin myyntierä | 10 |
| Hinnoitteluyksikkö | PCE |
|---|---|
| Kelatuotteiden nimelliserä | - |
| Vakiotoimituskelan tyyppi | - |
| Kuljetusvaarallinen aine | - |
| Pakkauskoko | Pakkaustyyppi | Koko | GTIN-koodi | Pituus (syvyys) | Korkeus | Leveys | Paino | Tilavuus |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Pakkauskoko 0 | NE | 1 | 3606489699413 | 32 mm | 11 mm | 20 mm | 0,015 kg | 0,007 l |
| Pakkauskoko 1 | BG | 10 | - | 120 mm | 10 mm | 100 mm | 0,150 kg | 0,120 l |
| Pakkauskoko 2 | BX | 100 | - | 150 mm | 110 mm | 150 mm | 1,500 kg | 2,475 l |
| Pakkauskoko 3 | Ei tietoja | |||||||
| Pakkauskoko 4 | PX-EUR | 4 300 | - | 1 200 mm | 340 mm | 800 mm | 95,000 kg | 326,400 l |
Pakkauskoko 0
| Pakkaustyyppi | NE |
|---|---|
| Koko | 1 |
| GTIN-koodi | 3606489699413 |
| Pituus (syvyys) | 32 mm |
| Korkeus | 11 mm |
| Leveys | 20 mm |
| Paino | 0,015 kg |
| Tilavuus | 0,007 l |
Pakkauskoko 1
| Pakkaustyyppi | BG |
|---|---|
| Koko | 10 |
| GTIN-koodi | - |
| Pituus (syvyys) | 120 mm |
| Korkeus | 10 mm |
| Leveys | 100 mm |
| Paino | 0,150 kg |
| Tilavuus | 0,120 l |
Pakkauskoko 2
| Pakkaustyyppi | BX |
|---|---|
| Koko | 100 |
| GTIN-koodi | - |
| Pituus (syvyys) | 150 mm |
| Korkeus | 110 mm |
| Leveys | 150 mm |
| Paino | 1,500 kg |
| Tilavuus | 2,475 l |
Pakkauskoko 3
| Ei tietoja |
Pakkauskoko 4
| Pakkaustyyppi | PX-EUR |
|---|---|
| Koko | 4 300 |
| GTIN-koodi | - |
| Pituus (syvyys) | 1 200 mm |
| Korkeus | 340 mm |
| Leveys | 800 mm |
| Paino | 95,000 kg |
| Tilavuus | 326,400 l |
| Ympäristöselosteen perusteena oleva yksikkö | kg |
|---|---|
| Valmistajan ilmoittama tuotevaiheen (A1-A3) GWP-luku | 0.02265 |
| Valmistajan ilmoittama käyttövaiheen (B1-B7) GWP-luku | - |
| Valmistajan ilmoittama elinkaaren lopun (C1-C4) GWP-luku | - |
| Valmistajan ilmoittama hiilikädenjälki (D1-D2) | - |
| GWP-luvun laskentastandardi | EN15804:2012+A2:2019 |
| Ympäristöselosteen rekisteröintitunnus (EPD/PEP) | 993 |
| Ympäristöselosteen tyyppi | - |
| Massayksikön muunnoskerroin kg/yksikkö | - |
| Ympäristöselosteen voimassaolon päättymispäivä | 05.01.2029 |
| Kolmannen osapuolen verifiointi | Kyllä |
| Päästötietokannan (co2data.fi) ID | - |
| Päästötietokannan konservatiivinen GWP-luku (A1-A3) | - |
| Takuuaika (tuotetakuu) | - |
|---|---|
| Takuuseen liittyy lisäehtoja | - |
| Alkuperämaa | SE |
| Tullinimike | 73089059 |
| Julkaisupäivämäärä | 09.08.2023 |
| Muutospäivä | 23.03.2026 |
| CE-merkintä | - |
| M1-merkintä | - |
| FI-merkintä | - |
| RoHS-direktiivin mukainen | Kyllä |
| REACH-rekisteröity tuote | Kyllä |
| Vaatii ammattilaisen asennuksen | - |
| DoP-tunniste | - |
| Kieli | Yleisnimi | Tekninen nimi |
|---|---|---|
| English | Fixing accessory | Cover clamp zink+ |
| Svenska | Fästmaterial | Lockklammer Z+ |

