Asennustarvike Wibe - Korroosionestomaali, 0,4L - Wibe Group
| Sähkönumero | 14 364 99 |
|---|---|
| Yleisnimi | Asennustarvike |
| Tuotesarja | Wibe |
| Tekninen nimi | Korroosionestomaali, 0,4L |
| Pitkä tuotenimi | Wibe Ruostesuojamaali harmaa |
| GTIN-koodi | 7321677959310 |
| Toimittajan tuotekoodi | CSU795931 |
| Toimittaja | AB Wibe verified |
| Tuotemerkki | Wibe Group |
| Tuoteryhmä | 14 Kaapelitiet |
Wibe Korroosionestomaali
Korroosiota eli ruostumista estävä sinkki-maali esisinkittyjen (PG) ja/tai kuumasinkittyjen (HDG) tikashyllyjen ja asennusosien katkaisukohtien ja vaurioiden korjaamiseen.
Korroosiota eli ruostumista estävä sinkki-maali esisinkittyjen (PG) ja/tai kuumasinkittyjen (HDG) tikashyllyjen ja asennusosien katkaisukohtien ja vaurioiden korjaamiseen.
...
| ETIM-luokka | Spray (EC000206) |
|---|
Tuotteella ei ole ETIM-tietoja
| UNSPSC-koodi | 39121200 |
|---|---|
| Sähkönimikkeistö | S1103 , S1203 , S1303 , S1403 , S2449 |
| RYTJ-koodi | - |
| Sähkönumero SE | - |
| Sähkönumero NO | - |
| LVI-numero | - |
| Rakennustuotenumero | - |
| Tuotteeseen liittyvät hEN-standardit | - |
| SCIP-numero | - |
| GTIN-koodi | 7321677959310 |
| Toimittajan tuotekoodi | CSU795931 |
| Toimittajan tuotekoodi 2 | - |
| ETIM-luokka | Spray (EC000206) |
| Pituus (syvyys) | 70 mm |
|---|---|
| Korkeus | 200 mm |
| Leveys | 70 mm |
| Paino | 0,450 kg |
| Tilavuus | 0,980 l |
| Käyttöyksikkö | PCE |
|---|---|
| Myyntiyksikkö | PCE |
| Muunnoskerroin | 1 |
| Pienin myyntierä | 1 |
| Hinnoitteluyksikkö | PCE |
|---|---|
| Kelatuotteiden nimelliserä | - |
| Vakiotoimituskelan tyyppi | - |
| Kuljetusvaarallinen aine | - |
| Pakkauskoko | Pakkaustyyppi | Koko | GTIN-koodi | Pituus (syvyys) | Korkeus | Leveys | Paino | Tilavuus |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Pakkauskoko 0 | NE | 1 | 7321677959310 | 70 mm | 200 mm | 70 mm | 0,450 kg | 0,980 l |
| Pakkauskoko 1 | BX | 12 | - | 270 mm | 210 mm | 210 mm | 5,500 kg | 11,907 l |
| Pakkauskoko 2 | Ei tietoja | |||||||
| Pakkauskoko 3 | Ei tietoja | |||||||
| Pakkauskoko 4 | Ei tietoja | |||||||
Pakkauskoko 0
| Pakkaustyyppi | NE |
|---|---|
| Koko | 1 |
| GTIN-koodi | 7321677959310 |
| Pituus (syvyys) | 70 mm |
| Korkeus | 200 mm |
| Leveys | 70 mm |
| Paino | 0,450 kg |
| Tilavuus | 0,980 l |
Pakkauskoko 1
| Pakkaustyyppi | BX |
|---|---|
| Koko | 12 |
| GTIN-koodi | - |
| Pituus (syvyys) | 270 mm |
| Korkeus | 210 mm |
| Leveys | 210 mm |
| Paino | 5,500 kg |
| Tilavuus | 11,907 l |
Pakkauskoko 2
| Ei tietoja |
Pakkauskoko 3
| Ei tietoja |
Pakkauskoko 4
| Ei tietoja |
| Ympäristöselosteen perusteena oleva yksikkö | kg |
|---|---|
| Valmistajan ilmoittama tuotevaiheen (A1-A3) GWP-luku | - |
| Valmistajan ilmoittama käyttövaiheen (B1-B7) GWP-luku | - |
| Valmistajan ilmoittama elinkaaren lopun (C1-C4) GWP-luku | - |
| Valmistajan ilmoittama hiilikädenjälki (D1-D2) | - |
| GWP-luvun laskentastandardi | - |
| Ympäristöselosteen rekisteröintitunnus (EPD/PEP) | - |
| Ympäristöselosteen tyyppi | - |
| Massayksikön muunnoskerroin kg/yksikkö | - |
| Ympäristöselosteen voimassaolon päättymispäivä | - |
| Kolmannen osapuolen verifiointi | Ei |
| Päästötietokannan (co2data.fi) ID | - |
| Päästötietokannan konservatiivinen GWP-luku (A1-A3) | - |
| Takuuaika (tuotetakuu) | - |
|---|---|
| Takuuseen liittyy lisäehtoja | - |
| Alkuperämaa | SE |
| Tullinimike | 73089098 |
| Julkaisupäivämäärä | 16.10.2024 |
| Muutospäivä | 23.03.2026 |
| CE-merkintä | - |
| M1-merkintä | - |
| FI-merkintä | - |
| RoHS-direktiivin mukainen | Kyllä |
| REACH-rekisteröity tuote | Kyllä |
| Vaatii ammattilaisen asennuksen | - |
| DoP-tunniste | - |
| Kieli | Yleisnimi | Tekninen nimi |
|---|---|---|
| English | Anti-corrosive paint | Anti-corrosive Zinc pain Grey |
| Svenska | Rostskyddsfärg kallgalv | Anti-korrosiv zinkfärg grå |


