Ruuvisarja Wibe - 22S Haponkestävä - Wibe Group
| Sähkönumero | 14 369 00 |
|---|---|
| Yleisnimi | Ruuvisarja |
| Tuotesarja | Wibe |
| Tekninen nimi | 22S Haponkestävä |
| Pitkä tuotenimi | Wibe Ruuvisarja 22S ruuvi 8x16 mutteri M6MF8 Haponkestävä |
| GTIN-koodi | 7321677255825 |
| Toimittajan tuotekoodi | 725582 |
| Toimittaja | AB Wibe verified |
| Tuotemerkki | Wibe Group |
| Tuoteryhmä | 14 Kaapelitiet |
Wibe Ruuvisarja 22S:Ruuvisarja, jota käytetään keskikannakkeen 3 asentamiseen kattokannakkeisiin 2 ja 2F, kattokiinnike 5 kiinnitetään asennus-/ankkurikiskoon 24/34 ja 24/48, kulmakiinnike 5L kiinnittämiseen asennus-/ankkurikiskoon jne. Sarja sisältää ruuvin MVBF 8x16 ja mutterin M6MF8.
...
| ETIM-luokka | Pultti (EC003861) |
|---|
Tuotteella ei ole ETIM-tietoja
| UNSPSC-koodi | 39121200 |
|---|---|
| Sähkönimikkeistö | S1103 , S1403 |
| RYTJ-koodi | - |
| Sähkönumero SE | - |
| Sähkönumero NO | - |
| LVI-numero | - |
| Rakennustuotenumero | - |
| Tuotteeseen liittyvät hEN-standardit | - |
| SCIP-numero | - |
| GTIN-koodi | 7321677255825 |
| Toimittajan tuotekoodi | 725582 |
| Toimittajan tuotekoodi 2 | - |
| ETIM-luokka | Pultti (EC003861) |
| Pituus (syvyys) | 20 mm |
|---|---|
| Korkeus | 19 mm |
| Leveys | 19 mm |
| Paino | 0,020 kg |
| Tilavuus | 0,007 l |
| Käyttöyksikkö | PCE |
|---|---|
| Myyntiyksikkö | PCE |
| Muunnoskerroin | 1 |
| Pienin myyntierä | 10 |
| Hinnoitteluyksikkö | PCE |
|---|---|
| Kelatuotteiden nimelliserä | - |
| Vakiotoimituskelan tyyppi | - |
| Kuljetusvaarallinen aine | - |
| Pakkauskoko | Pakkaustyyppi | Koko | GTIN-koodi | Pituus (syvyys) | Korkeus | Leveys | Paino | Tilavuus |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Pakkauskoko 0 | NE | 1 | 7321677255825 | 20 mm | 19 mm | 19 mm | 0,020 kg | 0,007 l |
| Pakkauskoko 1 | BG | 10 | - | 170 mm | 20 mm | 90 mm | 0,200 kg | 0,306 l |
| Pakkauskoko 2 | Ei tietoja | |||||||
| Pakkauskoko 3 | Ei tietoja | |||||||
| Pakkauskoko 4 | PX-EUR | 4 700 | - | 1 200 mm | 340 mm | 800 mm | 110,000 kg | 326,400 l |
Pakkauskoko 0
| Pakkaustyyppi | NE |
|---|---|
| Koko | 1 |
| GTIN-koodi | 7321677255825 |
| Pituus (syvyys) | 20 mm |
| Korkeus | 19 mm |
| Leveys | 19 mm |
| Paino | 0,020 kg |
| Tilavuus | 0,007 l |
Pakkauskoko 1
| Pakkaustyyppi | BG |
|---|---|
| Koko | 10 |
| GTIN-koodi | - |
| Pituus (syvyys) | 170 mm |
| Korkeus | 20 mm |
| Leveys | 90 mm |
| Paino | 0,200 kg |
| Tilavuus | 0,306 l |
Pakkauskoko 2
| Ei tietoja |
Pakkauskoko 3
| Ei tietoja |
Pakkauskoko 4
| Pakkaustyyppi | PX-EUR |
|---|---|
| Koko | 4 700 |
| GTIN-koodi | - |
| Pituus (syvyys) | 1 200 mm |
| Korkeus | 340 mm |
| Leveys | 800 mm |
| Paino | 110,000 kg |
| Tilavuus | 326,400 l |
| Ympäristöselosteen perusteena oleva yksikkö | kg |
|---|---|
| Valmistajan ilmoittama tuotevaiheen (A1-A3) GWP-luku | 0.1168 |
| Valmistajan ilmoittama käyttövaiheen (B1-B7) GWP-luku | - |
| Valmistajan ilmoittama elinkaaren lopun (C1-C4) GWP-luku | - |
| Valmistajan ilmoittama hiilikädenjälki (D1-D2) | - |
| GWP-luvun laskentastandardi | EN15804:2012+A2:2019 |
| Ympäristöselosteen rekisteröintitunnus (EPD/PEP) | 1220 |
| Ympäristöselosteen tyyppi | - |
| Massayksikön muunnoskerroin kg/yksikkö | - |
| Ympäristöselosteen voimassaolon päättymispäivä | 08.03.2029 |
| Kolmannen osapuolen verifiointi | Kyllä |
| Päästötietokannan (co2data.fi) ID | - |
| Päästötietokannan konservatiivinen GWP-luku (A1-A3) | - |
| Takuuaika (tuotetakuu) | - |
|---|---|
| Takuuseen liittyy lisäehtoja | - |
| Alkuperämaa | SE |
| Tullinimike | 73181535 |
| Julkaisupäivämäärä | 24.03.2026 |
| Muutospäivä | 24.03.2026 |
| CE-merkintä | - |
| M1-merkintä | - |
| FI-merkintä | - |
| RoHS-direktiivin mukainen | Kyllä |
| REACH-rekisteröity tuote | Kyllä |
| Vaatii ammattilaisen asennuksen | - |
| DoP-tunniste | - |
| Kieli | Yleisnimi | Tekninen nimi |
|---|---|---|
| English | Screw set | Screw set 22S AISI316L |
| Svenska | Skruvsats | Skruvsats 22S SF |
