Kaapelitien kansi Wibe - W5-150 2m Zink+ - Wibe Group
| Sähkönumero | 14 369 52 |
|---|---|
| Yleisnimi | Kaapelitien kansi |
| Tuotesarja | Wibe |
| Tekninen nimi | W5-150 2m Zink+ |
| Pitkä tuotenimi | Wibe Kansi W5-150 2m Zink+ |
| GTIN-koodi | 7321677960248 |
| Toimittajan tuotekoodi | CSU796024 |
| Toimittaja | AB Wibe verified |
| Tuotemerkki | Wibe Group |
| Tuoteryhmä | 14 Kaapelitiet |
Wibe Kaapelitien kansi W5:
Suojaa kaapeleita pölyltä, lialta, nesteiltä jne. Ulkona se suojaa myös sateelta ja auringolta. Sopii kaikille Wibe kaapelitikkaille.
Suojaa kaapeleita pölyltä, lialta, nesteiltä jne. Ulkona se suojaa myös sateelta ja auringolta. Sopii kaikille Wibe kaapelitikkaille.
...
| ETIM-luokka | Kaapelitiejärjestelmän kansi (EC002403) |
|---|
Tuotteella ei ole ETIM-tietoja
| UNSPSC-koodi | 39131711 |
|---|---|
| Sähkönimikkeistö | - |
| RYTJ-koodi | - |
| Sähkönumero SE | - |
| Sähkönumero NO | - |
| LVI-numero | - |
| Rakennustuotenumero | - |
| Tuotteeseen liittyvät hEN-standardit | - |
| SCIP-numero | - |
| GTIN-koodi | 7321677960248 |
| Toimittajan tuotekoodi | CSU796024 |
| Toimittajan tuotekoodi 2 | - |
| ETIM-luokka | Kaapelitiejärjestelmän kansi (EC002403) |
| Pituus (syvyys) | 2 000 mm |
|---|---|
| Korkeus | 11 mm |
| Leveys | 151 mm |
| Paino | 1,900 kg |
| Tilavuus | 3,322 l |
| Käyttöyksikkö | MTR |
|---|---|
| Myyntiyksikkö | PCE |
| Muunnoskerroin | 2 |
| Pienin myyntierä | 1 |
| Hinnoitteluyksikkö | PCE |
|---|---|
| Kelatuotteiden nimelliserä | - |
| Vakiotoimituskelan tyyppi | - |
| Kuljetusvaarallinen aine | - |
| Pakkauskoko | Pakkaustyyppi | Koko | GTIN-koodi | Pituus (syvyys) | Korkeus | Leveys | Paino | Tilavuus |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Pakkauskoko 0 | NE | 1 | 7321677960248 | 2 000 mm | 11 mm | 151 mm | 1,900 kg | 3,322 l |
| Pakkauskoko 1 | Ei tietoja | |||||||
| Pakkauskoko 2 | Ei tietoja | |||||||
| Pakkauskoko 3 | Ei tietoja | |||||||
| Pakkauskoko 4 | PX-EUR | 104 | - | 2 100 mm | 350 mm | 800 mm | 235,600 kg | 588,000 l |
Pakkauskoko 0
| Pakkaustyyppi | NE |
|---|---|
| Koko | 1 |
| GTIN-koodi | 7321677960248 |
| Pituus (syvyys) | 2 000 mm |
| Korkeus | 11 mm |
| Leveys | 151 mm |
| Paino | 1,900 kg |
| Tilavuus | 3,322 l |
Pakkauskoko 1
| Ei tietoja |
Pakkauskoko 2
| Ei tietoja |
Pakkauskoko 3
| Ei tietoja |
Pakkauskoko 4
| Pakkaustyyppi | PX-EUR |
|---|---|
| Koko | 104 |
| GTIN-koodi | - |
| Pituus (syvyys) | 2 100 mm |
| Korkeus | 350 mm |
| Leveys | 800 mm |
| Paino | 235,600 kg |
| Tilavuus | 588,000 l |
| Ympäristöselosteen perusteena oleva yksikkö | kg |
|---|---|
| Valmistajan ilmoittama tuotevaiheen (A1-A3) GWP-luku | 2.869 |
| Valmistajan ilmoittama käyttövaiheen (B1-B7) GWP-luku | - |
| Valmistajan ilmoittama elinkaaren lopun (C1-C4) GWP-luku | - |
| Valmistajan ilmoittama hiilikädenjälki (D1-D2) | - |
| GWP-luvun laskentastandardi | EN15804:2012+A2:2019 |
| Ympäristöselosteen rekisteröintitunnus (EPD/PEP) | 993 |
| Ympäristöselosteen tyyppi | - |
| Massayksikön muunnoskerroin kg/yksikkö | - |
| Ympäristöselosteen voimassaolon päättymispäivä | 05.01.2029 |
| Kolmannen osapuolen verifiointi | Kyllä |
| Päästötietokannan (co2data.fi) ID | - |
| Päästötietokannan konservatiivinen GWP-luku (A1-A3) | - |
| Takuuaika (tuotetakuu) | - |
|---|---|
| Takuuseen liittyy lisäehtoja | - |
| Alkuperämaa | SE |
| Tullinimike | 73089059 |
| Julkaisupäivämäärä | 25.06.2025 |
| Muutospäivä | 23.03.2026 |
| CE-merkintä | - |
| M1-merkintä | - |
| FI-merkintä | - |
| RoHS-direktiivin mukainen | Kyllä |
| REACH-rekisteröity tuote | Kyllä |
| Vaatii ammattilaisen asennuksen | - |
| DoP-tunniste | - |
| Kieli | Yleisnimi | Tekninen nimi |
|---|---|---|
| English | Cover for cable support | Cover W5-150 2m Zink+ |
| Svenska | Lock för kabelförläggning | Lock W5-150 Z+ |


