Asennustarvike Defem - B40 POW kyltti - Wibe Group
| Sähkönumero | 14 394 24 |
|---|---|
| Yleisnimi | Asennustarvike |
| Tuotesarja | Defem |
| Tekninen nimi | B40 POW kyltti |
| Pitkä tuotenimi | Defem Kyltti B40 Pow merkintäkyltti |
| GTIN-koodi | 7332227014243 |
| Toimittajan tuotekoodi | 1149424 |
| Toimittaja | AB Wibe verified |
| Tuotemerkki | Wibe Group |
| Tuoteryhmä | 14 Kaapelitiet |
Defem B40 kyltit:
Lankahyllyyn kiinnitettävät merkit ja kyltit
Lankahyllyyn kiinnitettävät merkit ja kyltit
...
| ETIM-luokka | Merkintämateriaali (EC001288) |
|---|---|
| Itsestään liimautuva | Ei |
| Teksti | tekstillä (EV005336) |
| Väri | muu (EV000154) |
| Läpinäkyvä | Ei |
| Korkeus (mm) | 35 |
| Leveys (mm) | 43 |
| Pituus (mm) | 8 |
| Magneettinen | Ei |
| Halkaisija (mm) | 5 |
| UNSPSC-koodi | 39121200 |
|---|---|
| Sähkönimikkeistö | S1103 , S1203 , S1303 , S1403 , S2449 |
| RYTJ-koodi | - |
| Sähkönumero SE | - |
| Sähkönumero NO | - |
| LVI-numero | - |
| Rakennustuotenumero | - |
| Tuotteeseen liittyvät hEN-standardit | - |
| SCIP-numero | - |
| GTIN-koodi | 7332227014243 |
| Toimittajan tuotekoodi | 1149424 |
| Toimittajan tuotekoodi 2 | - |
| ETIM-luokka | Merkintämateriaali (EC001288) |
| Pituus (syvyys) | 43 mm |
|---|---|
| Korkeus | 36 mm |
| Leveys | 8 mm |
| Paino | 0,007 kg |
| Tilavuus | 0,012 l |
| Käyttöyksikkö | PCE |
|---|---|
| Myyntiyksikkö | PCE |
| Muunnoskerroin | 1 |
| Pienin myyntierä | 10 |
| Hinnoitteluyksikkö | PCE |
|---|---|
| Kelatuotteiden nimelliserä | - |
| Vakiotoimituskelan tyyppi | - |
| Kuljetusvaarallinen aine | - |
| Pakkauskoko | Pakkaustyyppi | Koko | GTIN-koodi | Pituus (syvyys) | Korkeus | Leveys | Paino | Tilavuus |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Pakkauskoko 0 | NE | 1 | 7332227014243 | 43 mm | 36 mm | 8 mm | 0,007 kg | 0,012 l |
| Pakkauskoko 1 | BG | 10 | - | 150 mm | 15 mm | 90 mm | 0,070 kg | 0,203 l |
| Pakkauskoko 2 | BX | 100 | - | 225 mm | 150 mm | 105 mm | 0,768 kg | 3,544 l |
| Pakkauskoko 3 | Ei tietoja | |||||||
| Pakkauskoko 4 | PX-EUR | 21 000 | - | 1 200 mm | 1 050 mm | 800 mm | 184,000 kg | 1 008,000 l |
Pakkauskoko 0
| Pakkaustyyppi | NE |
|---|---|
| Koko | 1 |
| GTIN-koodi | 7332227014243 |
| Pituus (syvyys) | 43 mm |
| Korkeus | 36 mm |
| Leveys | 8 mm |
| Paino | 0,007 kg |
| Tilavuus | 0,012 l |
Pakkauskoko 1
| Pakkaustyyppi | BG |
|---|---|
| Koko | 10 |
| GTIN-koodi | - |
| Pituus (syvyys) | 150 mm |
| Korkeus | 15 mm |
| Leveys | 90 mm |
| Paino | 0,070 kg |
| Tilavuus | 0,203 l |
Pakkauskoko 2
| Pakkaustyyppi | BX |
|---|---|
| Koko | 100 |
| GTIN-koodi | - |
| Pituus (syvyys) | 225 mm |
| Korkeus | 150 mm |
| Leveys | 105 mm |
| Paino | 0,768 kg |
| Tilavuus | 3,544 l |
Pakkauskoko 3
| Ei tietoja |
Pakkauskoko 4
| Pakkaustyyppi | PX-EUR |
|---|---|
| Koko | 21 000 |
| GTIN-koodi | - |
| Pituus (syvyys) | 1 200 mm |
| Korkeus | 1 050 mm |
| Leveys | 800 mm |
| Paino | 184,000 kg |
| Tilavuus | 1 008,000 l |
| Ympäristöselosteen perusteena oleva yksikkö | kg |
|---|---|
| Valmistajan ilmoittama tuotevaiheen (A1-A3) GWP-luku | - |
| Valmistajan ilmoittama käyttövaiheen (B1-B7) GWP-luku | - |
| Valmistajan ilmoittama elinkaaren lopun (C1-C4) GWP-luku | - |
| Valmistajan ilmoittama hiilikädenjälki (D1-D2) | - |
| GWP-luvun laskentastandardi | - |
| Ympäristöselosteen rekisteröintitunnus (EPD/PEP) | - |
| Ympäristöselosteen tyyppi | - |
| Massayksikön muunnoskerroin kg/yksikkö | - |
| Ympäristöselosteen voimassaolon päättymispäivä | - |
| Kolmannen osapuolen verifiointi | - |
| Päästötietokannan (co2data.fi) ID | - |
| Päästötietokannan konservatiivinen GWP-luku (A1-A3) | - |
| Takuuaika (tuotetakuu) | - |
|---|---|
| Takuuseen liittyy lisäehtoja | - |
| Alkuperämaa | SE |
| Tullinimike | 73089098 |
| Julkaisupäivämäärä | 15.02.2007 |
| Muutospäivä | 23.03.2026 |
| CE-merkintä | - |
| M1-merkintä | - |
| FI-merkintä | - |
| RoHS-direktiivin mukainen | Kyllä |
| REACH-rekisteröity tuote | Kyllä |
| Vaatii ammattilaisen asennuksen | - |
| DoP-tunniste | - |
| Kieli | Yleisnimi | Tekninen nimi |
|---|---|---|
| English | Mounting accessory | Identification tag B40 Pow |
| Svenska | Installationsmaterial | Skylt B40/POWER D5 |



