Peitelevy GLOBAL trac - XTSF30-2 Peitelevy MUS - GLOBAL Trac
| Sähkönumero | 14 506 62 |
|---|---|
| Yleisnimi | Peitelevy |
| Tuotesarja | GLOBAL trac |
| Tekninen nimi | XTSF30-2 Peitelevy MUS |
| Pitkä tuotenimi | Global trac Pro, peitelevy syöttörasioille XTS34, XTS35 ja XTS35, XTS36, XTS37, XTS38, XTS39, XTS40 musta |
| GTIN-koodi | 6410014506629 |
| Toimittajan tuotekoodi | XTSF30-2 |
| Toimittaja | Nordic Aluminium verified |
| Tuotemerkki | GLOBAL Trac |
| Tuoteryhmä | 14 Kaapelitiet |
Lisätietoja
Peitelevy syöttöosien XTS34-2, XTS35-2, XTS36-2, XTS37-2, XTS38-2, XTS39-2 ja XTS40-2 peittämiseen asennettaessa upotettavaa kosketinkiskoa XTSF
Peitelevy syöttöosien XTS34-2, XTS35-2, XTS36-2, XTS37-2, XTS38-2, XTS39-2 ja XTS40-2 peittämiseen asennettaessa upotettavaa kosketinkiskoa XTSF
...
| ETIM-luokka | Kosketinkisko (EC000101) |
|---|---|
| Muoto | suorakulmainen (EV000220) |
| Materiaali | muovi (EV000139) |
| Pintamateriaali | kiiltävä (EV006395) |
| Väri | musta (EV000206) |
| Taivutettava | Ei |
| Pituus (mm) | 108 |
| Leveys (mm) | 108 |
| Suojausluokka (IEC 61140) | I (EV000582) |
| UNSPSC-koodi | 39121200 |
|---|---|
| Sähkönimikkeistö | S1201 |
| RYTJ-koodi | - |
| Sähkönumero SE | - |
| Sähkönumero NO | - |
| LVI-numero | - |
| Rakennustuotenumero | - |
| Tuotteeseen liittyvät hEN-standardit | - |
| SCIP-numero | - |
| GTIN-koodi | 6410014506629 |
| Toimittajan tuotekoodi | XTSF30-2 |
| Toimittajan tuotekoodi 2 | - |
| ETIM-luokka | Kosketinkisko (EC000101) |
| Pituus (syvyys) | 105 mm |
|---|---|
| Korkeus | 5 mm |
| Leveys | 105 mm |
| Paino | 0,010 kg |
| Tilavuus | 0,055 l |
| Käyttöyksikkö | PCE |
|---|---|
| Myyntiyksikkö | PCE |
| Muunnoskerroin | 1 |
| Pienin myyntierä | - |
| Hinnoitteluyksikkö | - |
|---|---|
| Kelatuotteiden nimelliserä | - |
| Vakiotoimituskelan tyyppi | - |
| Kuljetusvaarallinen aine | - |
| Pakkauskoko | Pakkaustyyppi | Koko | GTIN-koodi | Pituus (syvyys) | Korkeus | Leveys | Paino | Tilavuus |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Pakkauskoko 0 | Ei tietoja | |||||||
| Pakkauskoko 1 | - | 10 | - | 105 mm | 50 mm | 105 mm | 0,100 kg | 0,551 l |
| Pakkauskoko 2 | - | 100 | - | - | - | - | - | - |
| Pakkauskoko 3 | Ei tietoja | |||||||
| Pakkauskoko 4 | Ei tietoja | |||||||
Pakkauskoko 0
| Ei tietoja |
Pakkauskoko 1
| Pakkaustyyppi | - |
|---|---|
| Koko | 10 |
| GTIN-koodi | - |
| Pituus (syvyys) | 105 mm |
| Korkeus | 50 mm |
| Leveys | 105 mm |
| Paino | 0,100 kg |
| Tilavuus | 0,551 l |
Pakkauskoko 2
| Pakkaustyyppi | - |
|---|---|
| Koko | 100 |
| GTIN-koodi | - |
| Pituus (syvyys) | - |
| Korkeus | - |
| Leveys | - |
| Paino | - |
| Tilavuus | - |
Pakkauskoko 3
| Ei tietoja |
Pakkauskoko 4
| Ei tietoja |
| Ympäristöselosteen perusteena oleva yksikkö | - |
|---|---|
| Valmistajan ilmoittama tuotevaiheen (A1-A3) GWP-luku | - |
| Valmistajan ilmoittama käyttövaiheen (B1-B7) GWP-luku | - |
| Valmistajan ilmoittama elinkaaren lopun (C1-C4) GWP-luku | - |
| Valmistajan ilmoittama hiilikädenjälki (D1-D2) | - |
| GWP-luvun laskentastandardi | - |
| Ympäristöselosteen rekisteröintitunnus (EPD/PEP) | - |
| Ympäristöselosteen tyyppi | - |
| Massayksikön muunnoskerroin kg/yksikkö | - |
| Ympäristöselosteen voimassaolon päättymispäivä | - |
| Kolmannen osapuolen verifiointi | - |
| Päästötietokannan (co2data.fi) ID | - |
| Päästötietokannan konservatiivinen GWP-luku (A1-A3) | - |
| Takuuaika (tuotetakuu) | - |
|---|---|
| Takuuseen liittyy lisäehtoja | - |
| Alkuperämaa | FI |
| Tullinimike | 85369001 |
| Julkaisupäivämäärä | 20.05.2005 |
| Muutospäivä | 14.12.2024 |
| CE-merkintä | - |
| M1-merkintä | - |
| FI-merkintä | - |
| RoHS-direktiivin mukainen | - |
| REACH-rekisteröity tuote | - |
| Vaatii ammattilaisen asennuksen | - |
| DoP-tunniste | - |
| Kieli | Yleisnimi | Tekninen nimi |
|---|---|---|
| English | Cover plate | - |
| Svenska | Täckbricka | - |





