Moninapaliitin - HC-D 50-TFQ-76/O1M32G - PLUSCON
Tuotteeseen ei ole liitetty tiedostoja...
Tuotteelle ei enää tarvita sähkönumeroa, se on poistunut toimittajan valikoimasta tai sillä on uusi sähkönumero.
| Sähkönumero |
19 639 18
Arkistoitu 15.03.2021 |
|---|---|
| Yleisnimi | Moninapaliitin |
| Tuotesarja | - |
| Tekninen nimi | HC-D 50-TFQ-76/O1M32G |
| Pitkä tuotenimi | Kotelon yläosa |
| GTIN-koodi | 4017918882969 |
| Toimittajan tuotekoodi | 1604914 |
| Toimittaja | Phoenix Contact Oy verified |
| Tuotemerkki | PLUSCON |
| Tuoteryhmä | 19 Sisäjohtoliittimet |
| ETIM-luokka | Liitinkotelo (EC000437) |
|---|---|
| Korkeus (mm) | 76 |
| Leveys (mm) | 56 |
| Kotelon tyyppi | muu (EV000154) |
| Kaapelisyötön suunta | ylhäällä (EV000644) |
| Kiinnitysrenkaan paikka | muu (EV000154) |
| Sisältää holkkitiivisteen | Ei |
| Saranoitu kansi | Ei |
| Kotelon/suojuksen materiaali | alumiini (EV000072) |
| Lukitustapa | kaksoistasolukitus (EV003710) |
| Käyttölämpötila-alue (°C) | -40 - 125 |
| EMC-versio | Ei |
| Kotelointiluokka (IP), asennettuna | IP65 (EV006421) |
| Housing coating | pinnoitettu jauhemaalauksella (EV008895) Poistettu |
| Pituus (mm) | 82 Poistettu |
| Lukitsin | Kyllä Poistettu |
| UNSPSC-koodi | 39121400 |
|---|---|
| Sähkönimikkeistö | S2479 |
| RYTJ-koodi | - |
| Sähkönumero SE | - |
| Sähkönumero NO | - |
| LVI-numero | - |
| Rakennustuotenumero | - |
| Tuotteeseen liittyvät hEN-standardit | - |
| SCIP-numero | - |
| GTIN-koodi | 4017918882969 |
| Toimittajan tuotekoodi | 1604914 |
| Toimittajan tuotekoodi 2 | HEAVYCON |
| ETIM-luokka | Liitinkotelo (EC000437) |
| Pituus (syvyys) | - |
|---|---|
| Korkeus | - |
| Leveys | - |
| Paino | - |
| Tilavuus | - |
| Käyttöyksikkö | PCE |
|---|---|
| Myyntiyksikkö | PCE |
| Muunnoskerroin | 1 |
| Pienin myyntierä | - |
| Hinnoitteluyksikkö | - |
|---|---|
| Kelatuotteiden nimelliserä | - |
| Vakiotoimituskelan tyyppi | - |
| Kuljetusvaarallinen aine | - |
| Pakkauskoko | Pakkaustyyppi | Koko | GTIN-koodi | Pituus (syvyys) | Korkeus | Leveys | Paino | Tilavuus |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Pakkauskoko 0 | Ei tietoja | |||||||
| Pakkauskoko 1 | - | 10 | - | 150 mm | 100 mm | 150 mm | 3,019 kg | 2,250 l |
| Pakkauskoko 2 | Ei tietoja | |||||||
| Pakkauskoko 3 | Ei tietoja | |||||||
| Pakkauskoko 4 | Ei tietoja | |||||||
Pakkauskoko 0
| Ei tietoja |
Pakkauskoko 1
| Pakkaustyyppi | - |
|---|---|
| Koko | 10 |
| GTIN-koodi | - |
| Pituus (syvyys) | 150 mm |
| Korkeus | 100 mm |
| Leveys | 150 mm |
| Paino | 3,019 kg |
| Tilavuus | 2,250 l |
Pakkauskoko 2
| Ei tietoja |
Pakkauskoko 3
| Ei tietoja |
Pakkauskoko 4
| Ei tietoja |
| Ympäristöselosteen perusteena oleva yksikkö | - |
|---|---|
| Valmistajan ilmoittama tuotevaiheen (A1-A3) GWP-luku | - |
| Valmistajan ilmoittama käyttövaiheen (B1-B7) GWP-luku | - |
| Valmistajan ilmoittama elinkaaren lopun (C1-C4) GWP-luku | - |
| Valmistajan ilmoittama hiilikädenjälki (D1-D2) | - |
| GWP-luvun laskentastandardi | - |
| Ympäristöselosteen rekisteröintitunnus (EPD/PEP) | - |
| Ympäristöselosteen tyyppi | - |
| Massayksikön muunnoskerroin kg/yksikkö | - |
| Ympäristöselosteen voimassaolon päättymispäivä | - |
| Kolmannen osapuolen verifiointi | - |
| Päästötietokannan (co2data.fi) ID | - |
| Päästötietokannan konservatiivinen GWP-luku (A1-A3) | - |
| Takuuaika (tuotetakuu) | - |
|---|---|
| Takuuseen liittyy lisäehtoja | - |
| Alkuperämaa | DE |
| Tullinimike | 76169910 |
| Julkaisupäivämäärä | 27.06.2006 |
| Muutospäivä | 15.03.2021 |
| Arkistointipäivä | 15.03.2021 |
| CE-merkintä | - |
| M1-merkintä | - |
| FI-merkintä | - |
| RoHS-direktiivin mukainen | - |
| REACH-rekisteröity tuote | - |
| Vaatii ammattilaisen asennuksen | - |
| DoP-tunniste | - |
| Kieli | Yleisnimi | Tekninen nimi |
|---|---|---|
| English | Multiwire connector | - |
| Svenska | Multipelkabel kontakt | - |

