Pintakotelo - 3-os, 223x81x47mm, mattamusta - JUNG
Tuotteeseen ei ole liitetty linkkejä...
Tuotteeseen ei ole liitetty tiedostoja...
| Sähkönumero | 20 140 10 |
|---|---|
| Yleisnimi | Pintakotelo |
| Tuotesarja | - |
| Tekninen nimi | 3-os, 223x81x47mm, mattamusta |
| Pitkä tuotenimi | Pintakotelo-3, 223x81x47mm, IP21, mattamusta |
| GTIN-koodi | 4011377187542 |
| Toimittajan tuotekoodi | LS583ASWM |
| Toimittaja | Jung Nordic AB |
| Tuotemerkki | JUNG |
| Tuoteryhmä | 20 Pinnalliset kytkimet ja merkkivalokalusteet |
Pinta-asennuskotelo Jung LS990 -sarjan uppoasennustuotteiden pinta-asennukseen. Korkeus 47 mm.
...
| ETIM-luokka | Pintakotelo uppoasennuskalusteille (EC000080) |
|---|---|
| Kokoonpano | pinta-asennettava kotelo (EV006337) |
| Sopii kytkettäväksi modulaarisiin laitteisiin | Kyllä |
| Yksikköjen määrä | 3 |
| Asennussuunta | vaaka ja pysty (EV000130) |
| Materiaali | muovi (EV000139) |
| Materiaalin laatu | Duroplast (EV001304) |
| Halogeeniton | Ei |
| Pinnan suojaus | lakattu (EV000113) |
| Pintamateriaali | matta (EV000146) |
| Väri | musta (EV000206) |
| RAL-numero (vastaava) | 9011 |
| Läpinäkyvä | Ei |
| Sisältää peitelevyn | Ei |
| Liitettävissä kanavaan | Ei |
| Kaapelin läpivienti | Ei |
| Paikka holkkitiivisteelle | Ei |
| Kotelointiluokka (IP) | IP21 (EV006406) |
| Leveys (mm) | 81 |
| Korkeus (mm) | 223 |
| Syvyys (mm) | 47 |
| Laitteen syvyys (mm) | 47 Poistettu |
| Laitteen leveys (mm) | 81 Poistettu |
| Laitteen korkeus (mm) | 223 Poistettu |
| UNSPSC-koodi | 39121300 |
|---|---|
| Sähkönimikkeistö | S2421 , S2511 , S2521 , S2531 , S2541 , S2611 , S2621 , T1303 , T3203 , T3402 , T3404 , T3502 |
| RYTJ-koodi | - |
| Sähkönumero SE | - |
| Sähkönumero NO | - |
| LVI-numero | - |
| Rakennustuotenumero | - |
| Tuotteeseen liittyvät hEN-standardit | - |
| SCIP-numero | - |
| GTIN-koodi | 4011377187542 |
| Toimittajan tuotekoodi | LS583ASWM |
| Toimittajan tuotekoodi 2 | - |
| ETIM-luokka | Pintakotelo uppoasennuskalusteille (EC000080) |
| Pituus (syvyys) | 47 mm |
|---|---|
| Korkeus | 223 mm |
| Leveys | 81 mm |
| Paino | 0,318 kg |
| Tilavuus | 0,849 l |
| Käyttöyksikkö | PCE |
|---|---|
| Myyntiyksikkö | PCE |
| Muunnoskerroin | 1 |
| Pienin myyntierä | - |
| Hinnoitteluyksikkö | - |
|---|---|
| Kelatuotteiden nimelliserä | - |
| Vakiotoimituskelan tyyppi | - |
| Kuljetusvaarallinen aine | - |
| Pakkauskoko | Pakkaustyyppi | Koko | GTIN-koodi | Pituus (syvyys) | Korkeus | Leveys | Paino | Tilavuus |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Pakkauskoko 0 | Ei tietoja | |||||||
| Pakkauskoko 1 | - | 1 | - | 1 mm | 1 mm | 1 mm | 0,320 kg | 0,000 l |
| Pakkauskoko 2 | Ei tietoja | |||||||
| Pakkauskoko 3 | Ei tietoja | |||||||
| Pakkauskoko 4 | Ei tietoja | |||||||
Pakkauskoko 0
| Ei tietoja |
Pakkauskoko 1
| Pakkaustyyppi | - |
|---|---|
| Koko | 1 |
| GTIN-koodi | - |
| Pituus (syvyys) | 1 mm |
| Korkeus | 1 mm |
| Leveys | 1 mm |
| Paino | 0,320 kg |
| Tilavuus | 0,000 l |
Pakkauskoko 2
| Ei tietoja |
Pakkauskoko 3
| Ei tietoja |
Pakkauskoko 4
| Ei tietoja |
| Ympäristöselosteen perusteena oleva yksikkö | - |
|---|---|
| Valmistajan ilmoittama tuotevaiheen (A1-A3) GWP-luku | - |
| Valmistajan ilmoittama käyttövaiheen (B1-B7) GWP-luku | - |
| Valmistajan ilmoittama elinkaaren lopun (C1-C4) GWP-luku | - |
| Valmistajan ilmoittama hiilikädenjälki (D1-D2) | - |
| GWP-luvun laskentastandardi | - |
| Ympäristöselosteen rekisteröintitunnus (EPD/PEP) | - |
| Ympäristöselosteen tyyppi | - |
| Massayksikön muunnoskerroin kg/yksikkö | - |
| Ympäristöselosteen voimassaolon päättymispäivä | - |
| Kolmannen osapuolen verifiointi | - |
| Päästötietokannan (co2data.fi) ID | - |
| Päästötietokannan konservatiivinen GWP-luku (A1-A3) | - |
| Takuuaika (tuotetakuu) | - |
|---|---|
| Takuuseen liittyy lisäehtoja | - |
| Alkuperämaa | DE |
| Tullinimike | 85389099 |
| Julkaisupäivämäärä | 01.10.2020 |
| Muutospäivä | 02.06.2025 |
| CE-merkintä | Kyllä |
| M1-merkintä | - |
| FI-merkintä | - |
| RoHS-direktiivin mukainen | - |
| REACH-rekisteröity tuote | - |
| Vaatii ammattilaisen asennuksen | - |
| DoP-tunniste | - |
| Kieli | Yleisnimi | Tekninen nimi |
|---|---|---|
| English | Surface mounted enclosure | Surface box-3, matt black |
| Svenska | Ytkapsling | Utanpål mont.dosa 3,matt svart |

