Painike - Hotellipainikekoje käytävä - JUNG
Tuotteeseen ei ole liitetty linkkejä...
| Sähkönumero | 21 136 45 |
|---|---|
| Yleisnimi | Painike |
| Tuotesarja | - |
| Tekninen nimi | Hotellipainikekoje käytävä |
| Pitkä tuotenimi | Hotellipainikkeen insertti käytävään. Vivulle LSCUKO5M... . Punaisella ja vihreällä LED-valolla. |
| GTIN-koodi | 4011377162174 |
| Toimittajan tuotekoodi | 531KO5EUM230 |
| Toimittaja | Jung Nordic AB |
| Tuotemerkki | JUNG |
| Tuoteryhmä | 21 Upotettavat kytkimet ja merkkivalokalusteet |
Käytäväyksikkö osoittaa LED-valoilla huonepainikkeen tilan.
...
| ETIM-luokka | Painonappi (EC000029) |
|---|---|
| Kokoonpano | peruselementti (EV000078) |
| Malli / Tyyppi | yksittäispainike (EV000987) |
| Käyttötapa | keinukytkin (EV000200) |
| Takaisinkytkentäliitin | Ei |
| Valolla | Kyllä |
| Asennustapa | uppoasennus (EV000383) |
| Kiinnitystapa | ruuvikiinnitys (EV000717) |
| Halogeeniton | Kyllä |
| Merkintäpaikka | Ei |
| Nimellisjännite (V) | 250 |
| Nimellisvirta (A) | 10 |
| Antibakteerinen käsittely | Ei |
| Merkinantolampulla | Kyllä |
| UNSPSC-koodi | 39121500 |
|---|---|
| Sähkönimikkeistö | S2421 , S2511 , S2521 , S2531 , S2541 , T3103 , T3203 , T3404 , T3405 , T3504 , T3505 , T3707 , T3708 |
| RYTJ-koodi | - |
| Sähkönumero SE | - |
| Sähkönumero NO | - |
| LVI-numero | - |
| Rakennustuotenumero | - |
| Tuotteeseen liittyvät hEN-standardit | - |
| SCIP-numero | - |
| GTIN-koodi | 4011377162174 |
| Toimittajan tuotekoodi | 531KO5EUM230 |
| Toimittajan tuotekoodi 2 | - |
| ETIM-luokka | Painonappi (EC000029) |
| Pituus (syvyys) | - |
|---|---|
| Korkeus | - |
| Leveys | - |
| Paino | 0,066 kg |
| Tilavuus | - |
| Käyttöyksikkö | PCE |
|---|---|
| Myyntiyksikkö | PCE |
| Muunnoskerroin | 1 |
| Pienin myyntierä | - |
| Hinnoitteluyksikkö | - |
|---|---|
| Kelatuotteiden nimelliserä | - |
| Vakiotoimituskelan tyyppi | - |
| Kuljetusvaarallinen aine | - |
| Pakkauskoko | Pakkaustyyppi | Koko | GTIN-koodi | Pituus (syvyys) | Korkeus | Leveys | Paino | Tilavuus |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Pakkauskoko 0 | Ei tietoja | |||||||
| Pakkauskoko 1 | - | 1 | - | 85 mm | 73 mm | 85 mm | 0,116 kg | 0,527 l |
| Pakkauskoko 2 | Ei tietoja | |||||||
| Pakkauskoko 3 | Ei tietoja | |||||||
| Pakkauskoko 4 | Ei tietoja | |||||||
Pakkauskoko 0
| Ei tietoja |
Pakkauskoko 1
| Pakkaustyyppi | - |
|---|---|
| Koko | 1 |
| GTIN-koodi | - |
| Pituus (syvyys) | 85 mm |
| Korkeus | 73 mm |
| Leveys | 85 mm |
| Paino | 0,116 kg |
| Tilavuus | 0,527 l |
Pakkauskoko 2
| Ei tietoja |
Pakkauskoko 3
| Ei tietoja |
Pakkauskoko 4
| Ei tietoja |
| Ympäristöselosteen perusteena oleva yksikkö | - |
|---|---|
| Valmistajan ilmoittama tuotevaiheen (A1-A3) GWP-luku | - |
| Valmistajan ilmoittama käyttövaiheen (B1-B7) GWP-luku | - |
| Valmistajan ilmoittama elinkaaren lopun (C1-C4) GWP-luku | - |
| Valmistajan ilmoittama hiilikädenjälki (D1-D2) | - |
| GWP-luvun laskentastandardi | - |
| Ympäristöselosteen rekisteröintitunnus (EPD/PEP) | - |
| Ympäristöselosteen tyyppi | - |
| Massayksikön muunnoskerroin kg/yksikkö | - |
| Ympäristöselosteen voimassaolon päättymispäivä | - |
| Kolmannen osapuolen verifiointi | - |
| Päästötietokannan (co2data.fi) ID | - |
| Päästötietokannan konservatiivinen GWP-luku (A1-A3) | - |
| Takuuaika (tuotetakuu) | - |
|---|---|
| Takuuseen liittyy lisäehtoja | - |
| Alkuperämaa | DE |
| Tullinimike | 85365080 |
| Julkaisupäivämäärä | 09.01.2019 |
| Muutospäivä | 02.06.2025 |
| CE-merkintä | Kyllä |
| M1-merkintä | Kyllä |
| FI-merkintä | - |
| RoHS-direktiivin mukainen | - |
| REACH-rekisteröity tuote | - |
| Vaatii ammattilaisen asennuksen | - |
| DoP-tunniste | - |
| Kieli | Yleisnimi | Tekninen nimi |
|---|---|---|
| English | Push button | Hotel push-b insert corridor |
| Svenska | Tryckknapp | Hoteltryckknapp-1 korr.insats |

