Keskiölevy - Sokea, teräs - JUNG
Tuotteeseen ei ole liitetty linkkejä...
Tuotteeseen ei ole liitetty tiedostoja...
| Sähkönumero | 21 139 17 |
|---|---|
| Yleisnimi | Keskiölevy |
| Tuotesarja | - |
| Tekninen nimi | Sokea, teräs |
| Pitkä tuotenimi | Sokea keskiölevy kaapeliulostulolla, teräs |
| GTIN-koodi | 4011377090958 |
| Toimittajan tuotekoodi | ES2990A |
| Toimittaja | Jung Nordic AB |
| Tuotemerkki | JUNG |
| Tuoteryhmä | 21 Upotettavat kytkimet ja merkkivalokalusteet |
Kaapeleille 3 x 1.5 mm2 - 5 x 2.5 mm2 (Ø 7 - 13 mm)
...
| ETIM-luokka | Data/AV-peitelevy (EC000018) |
|---|---|
| Kokoonpano | peruselementti keskiölevyllä (EV006345) |
| Käyttö | kaapeliulostulo (EV009897) |
| Kiinnitysrengas | Ei |
| Pölysuojakannella | Ei |
| Saranoitu kansi | Ei |
| Painettava merkintä | sisältää asennonosoitusalueen (EV006465) |
| Merkinnällä | Ei |
| Asennustapa | uppoasennus (EV000383) |
| Materiaali | metalli (EV000914) |
| Materiaalin laatu | ruostumaton teräs (RST) (EV000294) |
| Halogeeniton | Ei |
| Pinnan suojaus | muu (EV000154) |
| Pintamateriaali | matta (EV000146) |
| Väri | ruostumaton teräs (RST) (EV000294) |
| Läpinäkyvä | Ei |
| Kiinnitystapa | ruuvikiinnitys (EV006354) |
| Vedonpoistin | Ei |
| Sopii kotelointiluokalle (IP) | IP20 (EV006405) |
| Laitteen leveys (mm) | 70 |
| Laitteen korkeus (mm) | 70 |
| Liitäntäsuunta | alhaalla (EV000645) |
| Kiskoilla/jatkoilla | Ei |
| Liitinten lukumäärä | 0 |
| UNSPSC-koodi | 39121304 |
|---|---|
| Sähkönimikkeistö | S2421 , S2511 , S2521 , S2531 , S2541 , T3103 , T3203 , T3404 |
| RYTJ-koodi | - |
| Sähkönumero SE | - |
| Sähkönumero NO | - |
| LVI-numero | - |
| Rakennustuotenumero | - |
| Tuotteeseen liittyvät hEN-standardit | - |
| SCIP-numero | - |
| GTIN-koodi | 4011377090958 |
| Toimittajan tuotekoodi | ES2990A |
| Toimittajan tuotekoodi 2 | - |
| ETIM-luokka | Data/AV-peitelevy (EC000018) |
| Pituus (syvyys) | 26 mm |
|---|---|
| Korkeus | 70 mm |
| Leveys | 70 mm |
| Paino | 0,102 kg |
| Tilavuus | 0,127 l |
| Käyttöyksikkö | PCE |
|---|---|
| Myyntiyksikkö | PCE |
| Muunnoskerroin | 1 |
| Pienin myyntierä | - |
| Hinnoitteluyksikkö | - |
|---|---|
| Kelatuotteiden nimelliserä | - |
| Vakiotoimituskelan tyyppi | - |
| Kuljetusvaarallinen aine | - |
| Pakkauskoko | Pakkaustyyppi | Koko | GTIN-koodi | Pituus (syvyys) | Korkeus | Leveys | Paino | Tilavuus |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Pakkauskoko 0 | Ei tietoja | |||||||
| Pakkauskoko 1 | - | 1 | - | 30 mm | 70 mm | 70 mm | 0,100 kg | 0,147 l |
| Pakkauskoko 2 | Ei tietoja | |||||||
| Pakkauskoko 3 | Ei tietoja | |||||||
| Pakkauskoko 4 | Ei tietoja | |||||||
Pakkauskoko 0
| Ei tietoja |
Pakkauskoko 1
| Pakkaustyyppi | - |
|---|---|
| Koko | 1 |
| GTIN-koodi | - |
| Pituus (syvyys) | 30 mm |
| Korkeus | 70 mm |
| Leveys | 70 mm |
| Paino | 0,100 kg |
| Tilavuus | 0,147 l |
Pakkauskoko 2
| Ei tietoja |
Pakkauskoko 3
| Ei tietoja |
Pakkauskoko 4
| Ei tietoja |
| Ympäristöselosteen perusteena oleva yksikkö | - |
|---|---|
| Valmistajan ilmoittama tuotevaiheen (A1-A3) GWP-luku | - |
| Valmistajan ilmoittama käyttövaiheen (B1-B7) GWP-luku | - |
| Valmistajan ilmoittama elinkaaren lopun (C1-C4) GWP-luku | - |
| Valmistajan ilmoittama hiilikädenjälki (D1-D2) | - |
| GWP-luvun laskentastandardi | - |
| Ympäristöselosteen rekisteröintitunnus (EPD/PEP) | - |
| Ympäristöselosteen tyyppi | - |
| Massayksikön muunnoskerroin kg/yksikkö | - |
| Ympäristöselosteen voimassaolon päättymispäivä | - |
| Kolmannen osapuolen verifiointi | - |
| Päästötietokannan (co2data.fi) ID | - |
| Päästötietokannan konservatiivinen GWP-luku (A1-A3) | - |
| Takuuaika (tuotetakuu) | - |
|---|---|
| Takuuseen liittyy lisäehtoja | - |
| Alkuperämaa | DE |
| Tullinimike | 85389099 |
| Julkaisupäivämäärä | 01.02.2014 |
| Muutospäivä | 02.06.2025 |
| CE-merkintä | - |
| M1-merkintä | - |
| FI-merkintä | - |
| RoHS-direktiivin mukainen | - |
| REACH-rekisteröity tuote | - |
| Vaatii ammattilaisen asennuksen | - |
| DoP-tunniste | - |
| Kieli | Yleisnimi | Tekninen nimi |
|---|---|---|
| English | Centre plate | Cable outl. with centre pl and |
| Svenska | Centrumplatta | - |
