Jatkojohto 1-vaihe SMART - SMART jatkojohto 6 x pr.+ kytk - Bachmann
| Sähkönumero | 24 120 16 |
|---|---|
| Yleisnimi | Jatkojohto 1-vaihe |
| Tuotesarja | SMART |
| Tekninen nimi | SMART jatkojohto 6 x pr.+ kytk |
| Pitkä tuotenimi | SMART jatkojohto 6:lla schukopistorasialla ja kytkimellä. Väri valkoinen. 1,5m kaapeli kulmapistokkeella. |
| GTIN-koodi | 4016514007356 |
| Toimittajan tuotekoodi | 381.250K |
| Toimittaja | Bachmann Sales GmbH & Co. KG |
| Tuotemerkki | Bachmann |
| Tuoteryhmä | 24 Pinnalliset pistorasiat ja -tulpat |
SMART jatkojohto 6:lla schukopistorasialla ja kytkimellä. Väri valkoinen. 1,5m H05VV-F 3G1,5mm² kaapeli kulmapistokkeella.
...
| ETIM-luokka | Jatkopistorasia (EC000330) |
|---|---|
| Rungon muoto | muu (EV000154) |
| Suojamaadoitettujen pistorasioiden määrä (CEE 7/3, tyyppi F) | 6 |
| Europistorasioiden lukumäärä | 0 |
| Pistorasioiden lukumäärä jatkojohdossa | 0 |
| Bipasso (Italy) pistorasioiden lukumäärä | 0 |
| Type P11 (Italy) pistorasioiden lukumäärä | 0 |
| NEMA-pistorasioiden lukumäärä | 0 |
| Muiden pistorasioiden määrä | 0 |
| Vikavirtakytkn (RCCB) | Ei |
| Päätesuodin | Ei |
| Ylijännitesuojaus | Ei |
| Nimellisvirta (A) | 16 |
| Johtimen poikkipinta-ala (mm²) | 1,5 |
| Suojakannella | Ei |
| Materiaali | muovi (EV000139) |
| Materiaalin laatu | kestomuovi (EV000403) |
| Halogeeniton | Ei |
| Pintamateriaali | matta (EV000146) |
| Väri | valkoinen (EV000202) |
| RAL-numero (vastaava) | 9010 |
| Läpinäkyvä | Ei |
| Kotelointiluokka (IP) | IP20 (EV006405) |
| Liitäntäjohdon pituus (m) | 1,5 |
| Kääntyvä keskiosa | Kyllä |
| Keskiön kiertokulma | 35° (EV010591) |
| Päälle/pois-kytkimellä | Kyllä |
| Pistorasioiden määrä sveitsiläinen normi, tyyppi 13 | 0 |
| Pistorasioiden määrä sveitsiläinen normi, tyyppi 15 | 0 |
| Pistorasioiden määrä sveitsiläinen normi, tyyppi 23 | 0 |
| Pistorasioiden määrä sveitsiläinen normi, tyyppi 25 | 0 |
| Monistandardipistorasioiden lukumäärä | 0 |
| USB-liittimien lukumäärä | 0 |
| NEMA -koodi | ei ole (EV000494) |
| Type P17 (Italia) pistorasioiden lukumäärä | 0 |
| Voimapistorasioiden (CEE) määrä | 0 Poistettu |
| Maadoitustapillisten pistorasioiden määrä | 0 Poistettu |
| Päälle/pois-kytkin | Kyllä Poistettu |
| UNSPSC-koodi | 26121536 |
|---|---|
| Sähkönimikkeistö | - |
| RYTJ-koodi | - |
| Sähkönumero SE | - |
| Sähkönumero NO | - |
| LVI-numero | - |
| Rakennustuotenumero | - |
| Tuotteeseen liittyvät hEN-standardit | - |
| SCIP-numero | - |
| GTIN-koodi | 4016514007356 |
| Toimittajan tuotekoodi | 381.250K |
| Toimittajan tuotekoodi 2 | - |
| ETIM-luokka | Jatkopistorasia (EC000330) |
| Pituus (syvyys) | 350 mm |
|---|---|
| Korkeus | 60 mm |
| Leveys | 140 mm |
| Paino | 0,470 kg |
| Tilavuus | 2,940 l |
| Käyttöyksikkö | PCE |
|---|---|
| Myyntiyksikkö | PCE |
| Muunnoskerroin | 1 |
| Pienin myyntierä | - |
| Hinnoitteluyksikkö | - |
|---|---|
| Kelatuotteiden nimelliserä | - |
| Vakiotoimituskelan tyyppi | - |
| Kuljetusvaarallinen aine | - |
| Pakkauskoko | Pakkaustyyppi | Koko | GTIN-koodi | Pituus (syvyys) | Korkeus | Leveys | Paino | Tilavuus |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Pakkauskoko 0 | Ei tietoja | |||||||
| Pakkauskoko 1 | - | 1 | - | 350 mm | 60 mm | 140 mm | 0,470 kg | 2,940 l |
| Pakkauskoko 2 | Ei tietoja | |||||||
| Pakkauskoko 3 | Ei tietoja | |||||||
| Pakkauskoko 4 | Ei tietoja | |||||||
Pakkauskoko 0
| Ei tietoja |
Pakkauskoko 1
| Pakkaustyyppi | - |
|---|---|
| Koko | 1 |
| GTIN-koodi | - |
| Pituus (syvyys) | 350 mm |
| Korkeus | 60 mm |
| Leveys | 140 mm |
| Paino | 0,470 kg |
| Tilavuus | 2,940 l |
Pakkauskoko 2
| Ei tietoja |
Pakkauskoko 3
| Ei tietoja |
Pakkauskoko 4
| Ei tietoja |
| Ympäristöselosteen perusteena oleva yksikkö | - |
|---|---|
| Valmistajan ilmoittama tuotevaiheen (A1-A3) GWP-luku | - |
| Valmistajan ilmoittama käyttövaiheen (B1-B7) GWP-luku | - |
| Valmistajan ilmoittama elinkaaren lopun (C1-C4) GWP-luku | - |
| Valmistajan ilmoittama hiilikädenjälki (D1-D2) | - |
| GWP-luvun laskentastandardi | - |
| Ympäristöselosteen rekisteröintitunnus (EPD/PEP) | - |
| Ympäristöselosteen tyyppi | - |
| Massayksikön muunnoskerroin kg/yksikkö | - |
| Ympäristöselosteen voimassaolon päättymispäivä | - |
| Kolmannen osapuolen verifiointi | - |
| Päästötietokannan (co2data.fi) ID | - |
| Päästötietokannan konservatiivinen GWP-luku (A1-A3) | - |
| Takuuaika (tuotetakuu) | 24 kk |
|---|---|
| Takuuseen liittyy lisäehtoja | - |
| Alkuperämaa | CN |
| Tullinimike | 85444290 |
| Julkaisupäivämäärä | 13.08.2015 |
| Muutospäivä | 24.02.2026 |
| CE-merkintä | - |
| M1-merkintä | - |
| FI-merkintä | - |
| RoHS-direktiivin mukainen | - |
| REACH-rekisteröity tuote | - |
| Vaatii ammattilaisen asennuksen | - |
| DoP-tunniste | - |
| Kieli | Yleisnimi | Tekninen nimi |
|---|---|---|
| English | Cord extension set | - |
| Svenska | Skarvsladdställ | - |



