Pistotulppa - MAAD IP44 OR - Schneider Electric
Tuotteelle ei enää tarvita sähkönumeroa, se on poistunut toimittajan valikoimasta tai sillä on uusi sähkönumero.
| Sähkönumero |
24 407 79
Arkistoitu 18.02.2025 |
|---|---|
| Yleisnimi | Pistotulppa |
| Tuotesarja | - |
| Tekninen nimi | MAAD IP44 OR |
| Pitkä tuotenimi | Pistotulppa MAAD IP44 OR |
| GTIN-koodi | 6410024407794 |
| Toimittajan tuotekoodi | 245091800 |
| Toimittaja | Schneider Electric Finland Oy verified |
| Tuotemerkki | Schneider Electric |
| Tuoteryhmä | 24 Pinnalliset pistorasiat ja -tulpat |
Pistotulppa
- Johtoaukko takana
- IP44
- Muovia
- Oranssi
...
| ETIM-luokka | Pistotulppa maadoitettu (EC000242) |
|---|---|
| Materiaali | muovi (EV000139) |
| Kotelointiluokka (IP) | IP44 (EV006418) |
| Pistokkeen kulma | suora (EV000164) |
| Liitäntätapa | ruuviton liitos (EV005434) |
| Napojen lukumäärä | 2 |
| UNSPSC-koodi | 39121402 |
|---|---|
| Sähkönimikkeistö | S2419 |
| RYTJ-koodi | - |
| Sähkönumero SE | - |
| Sähkönumero NO | 1541825 |
| LVI-numero | - |
| Rakennustuotenumero | - |
| Tuotteeseen liittyvät hEN-standardit | - |
| SCIP-numero | - |
| GTIN-koodi | 6410024407794 |
| Toimittajan tuotekoodi | 245091800 |
| Toimittajan tuotekoodi 2 | - |
| ETIM-luokka | Pistotulppa maadoitettu (EC000242) |
| Pituus (syvyys) | - |
|---|---|
| Korkeus | - |
| Leveys | - |
| Paino | - |
| Tilavuus | - |
| Käyttöyksikkö | PCE |
|---|---|
| Myyntiyksikkö | PCE |
| Muunnoskerroin | 1 |
| Pienin myyntierä | - |
| Hinnoitteluyksikkö | - |
|---|---|
| Kelatuotteiden nimelliserä | - |
| Vakiotoimituskelan tyyppi | - |
| Kuljetusvaarallinen aine | - |
| Pakkauskoko | Pakkaustyyppi | Koko | GTIN-koodi | Pituus (syvyys) | Korkeus | Leveys | Paino | Tilavuus |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Pakkauskoko 0 | Ei tietoja | |||||||
| Pakkauskoko 1 | - | 10 | - | 240 mm | 44 mm | 90 mm | 0,358 kg | 0,950 l |
| Pakkauskoko 2 | - | 200 | - | - | - | - | - | - |
| Pakkauskoko 3 | Ei tietoja | |||||||
| Pakkauskoko 4 | - | 6 400 | - | - | - | - | - | - |
Pakkauskoko 0
| Ei tietoja |
Pakkauskoko 1
| Pakkaustyyppi | - |
|---|---|
| Koko | 10 |
| GTIN-koodi | - |
| Pituus (syvyys) | 240 mm |
| Korkeus | 44 mm |
| Leveys | 90 mm |
| Paino | 0,358 kg |
| Tilavuus | 0,950 l |
Pakkauskoko 2
| Pakkaustyyppi | - |
|---|---|
| Koko | 200 |
| GTIN-koodi | - |
| Pituus (syvyys) | - |
| Korkeus | - |
| Leveys | - |
| Paino | - |
| Tilavuus | - |
Pakkauskoko 3
| Ei tietoja |
Pakkauskoko 4
| Pakkaustyyppi | - |
|---|---|
| Koko | 6 400 |
| GTIN-koodi | - |
| Pituus (syvyys) | - |
| Korkeus | - |
| Leveys | - |
| Paino | - |
| Tilavuus | - |
| Ympäristöselosteen perusteena oleva yksikkö | - |
|---|---|
| Valmistajan ilmoittama tuotevaiheen (A1-A3) GWP-luku | - |
| Valmistajan ilmoittama käyttövaiheen (B1-B7) GWP-luku | - |
| Valmistajan ilmoittama elinkaaren lopun (C1-C4) GWP-luku | - |
| Valmistajan ilmoittama hiilikädenjälki (D1-D2) | - |
| GWP-luvun laskentastandardi | - |
| Ympäristöselosteen rekisteröintitunnus (EPD/PEP) | - |
| Ympäristöselosteen tyyppi | - |
| Massayksikön muunnoskerroin kg/yksikkö | - |
| Ympäristöselosteen voimassaolon päättymispäivä | - |
| Kolmannen osapuolen verifiointi | - |
| Päästötietokannan (co2data.fi) ID | - |
| Päästötietokannan konservatiivinen GWP-luku (A1-A3) | - |
| Takuuaika (tuotetakuu) | 18 kk |
|---|---|
| Takuuseen liittyy lisäehtoja | - |
| Alkuperämaa | PL |
| Tullinimike | 8536699099 |
| Julkaisupäivämäärä | 31.10.1998 |
| Muutospäivä | 19.02.2025 |
| Arkistointipäivä | 18.02.2025 |
| CE-merkintä | - |
| M1-merkintä | - |
| FI-merkintä | - |
| RoHS-direktiivin mukainen | - |
| REACH-rekisteröity tuote | - |
| Vaatii ammattilaisen asennuksen | - |
| DoP-tunniste | - |
| Kieli | Yleisnimi | Tekninen nimi |
|---|---|---|
| English | Plug | 2P Earthed Ip44 Orange |
| Svenska | Stickpropp | - |

