Keskiölevy - Keystone, mattamusta - JUNG
Tuotteeseen ei ole liitetty linkkejä...
Tuotteeseen ei ole liitetty tiedostoja...
| Sähkönumero | 25 135 51 |
|---|---|
| Yleisnimi | Keskiölevy |
| Tuotesarja | - |
| Tekninen nimi | Keystone, mattamusta |
| Pitkä tuotenimi | Telerasia, 2xRJ45, Keystone, mattamusta |
| GTIN-koodi | 4011377187047 |
| Toimittajan tuotekoodi | LS1969-2WESWM |
| Toimittaja | Jung Nordic AB |
| Tuotemerkki | JUNG |
| Tuoteryhmä | 25 Upotettavat pistorasiat |
Soveltuu mm. Intro MJ6UKFI (7208900) -Keystone-liittimelle ja Jung UMA-CAT6A -liittimelle. Pölyluukuissa jouset.
...
| ETIM-luokka | Data/AV-peitelevy (EC000018) |
|---|---|
| Kokoonpano | muu (EV000154) |
| Käyttö | modulaarinen jakkiliitin (EV002723) |
| Kiinnitysrengas | Ei |
| Pölysuojakannella | Ei |
| Saranoitu kansi | Ei |
| Painettava merkintä | sisältää asennonosoitusalueen (EV006465) |
| Merkinnällä | Ei |
| Asennustapa | pinta-asennus (EV000384) |
| Materiaali | muovi (EV000139) |
| Materiaalin laatu | kestomuovi (EV000403) |
| Halogeeniton | Ei |
| Pinnan suojaus | lakattu (EV000113) |
| Pintamateriaali | matta (EV000146) |
| Väri | musta (EV000206) |
| RAL-numero (vastaava) | 9011 |
| Läpinäkyvä | Ei |
| Kiinnitystapa | puristusasennus (EV006428) |
| Vedonpoistin | Ei |
| Eristetty ruuviliitos | Ei |
| Sopii kotelointiluokalle (IP) | IP20 (EV006405) |
| Laitteen leveys (mm) | 70 |
| Laitteen korkeus (mm) | 70 |
| Liitäntäsuunta | suora (EV000164) |
| Kiskoilla/jatkoilla | Ei |
| Liitinten lukumäärä | 2 |
| Suojatut väylät | Ei |
| Suojattu kotelointi | Ei |
| UNSPSC-koodi | 39121311 |
|---|---|
| Sähkönimikkeistö | S2413 , S2414 |
| RYTJ-koodi | - |
| Sähkönumero SE | - |
| Sähkönumero NO | - |
| LVI-numero | - |
| Rakennustuotenumero | - |
| Tuotteeseen liittyvät hEN-standardit | - |
| SCIP-numero | - |
| GTIN-koodi | 4011377187047 |
| Toimittajan tuotekoodi | LS1969-2WESWM |
| Toimittajan tuotekoodi 2 | - |
| ETIM-luokka | Data/AV-peitelevy (EC000018) |
| Pituus (syvyys) | - |
|---|---|
| Korkeus | 70 mm |
| Leveys | 70 mm |
| Paino | 0,052 kg |
| Tilavuus | - |
| Käyttöyksikkö | PCE |
|---|---|
| Myyntiyksikkö | PCE |
| Muunnoskerroin | 1 |
| Pienin myyntierä | - |
| Hinnoitteluyksikkö | - |
|---|---|
| Kelatuotteiden nimelliserä | - |
| Vakiotoimituskelan tyyppi | - |
| Kuljetusvaarallinen aine | - |
| Pakkauskoko | Pakkaustyyppi | Koko | GTIN-koodi | Pituus (syvyys) | Korkeus | Leveys | Paino | Tilavuus |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Pakkauskoko 0 | Ei tietoja | |||||||
| Pakkauskoko 1 | - | 1 | - | 20 mm | 70 mm | 70 mm | 0,050 kg | 0,098 l |
| Pakkauskoko 2 | Ei tietoja | |||||||
| Pakkauskoko 3 | Ei tietoja | |||||||
| Pakkauskoko 4 | Ei tietoja | |||||||
Pakkauskoko 0
| Ei tietoja |
Pakkauskoko 1
| Pakkaustyyppi | - |
|---|---|
| Koko | 1 |
| GTIN-koodi | - |
| Pituus (syvyys) | 20 mm |
| Korkeus | 70 mm |
| Leveys | 70 mm |
| Paino | 0,050 kg |
| Tilavuus | 0,098 l |
Pakkauskoko 2
| Ei tietoja |
Pakkauskoko 3
| Ei tietoja |
Pakkauskoko 4
| Ei tietoja |
| Ympäristöselosteen perusteena oleva yksikkö | - |
|---|---|
| Valmistajan ilmoittama tuotevaiheen (A1-A3) GWP-luku | - |
| Valmistajan ilmoittama käyttövaiheen (B1-B7) GWP-luku | - |
| Valmistajan ilmoittama elinkaaren lopun (C1-C4) GWP-luku | - |
| Valmistajan ilmoittama hiilikädenjälki (D1-D2) | - |
| GWP-luvun laskentastandardi | - |
| Ympäristöselosteen rekisteröintitunnus (EPD/PEP) | - |
| Ympäristöselosteen tyyppi | - |
| Massayksikön muunnoskerroin kg/yksikkö | - |
| Ympäristöselosteen voimassaolon päättymispäivä | - |
| Kolmannen osapuolen verifiointi | - |
| Päästötietokannan (co2data.fi) ID | - |
| Päästötietokannan konservatiivinen GWP-luku (A1-A3) | - |
| Takuuaika (tuotetakuu) | - |
|---|---|
| Takuuseen liittyy lisäehtoja | - |
| Alkuperämaa | DE |
| Tullinimike | 85389099 |
| Julkaisupäivämäärä | 30.09.2020 |
| Muutospäivä | 02.06.2025 |
| CE-merkintä | - |
| M1-merkintä | - |
| FI-merkintä | - |
| RoHS-direktiivin mukainen | - |
| REACH-rekisteröity tuote | - |
| Vaatii ammattilaisen asennuksen | - |
| DoP-tunniste | - |
| Kieli | Yleisnimi | Tekninen nimi |
|---|---|---|
| English | Centre plate | For 2-gang mod. jack sockets |
| Svenska | Centrumplatta | 2xRJ45, Key, matt svart |

