Lattiatermostaatti - DIN-kiskoon DINTELU - Finnparttia
Tuotteeseen ei ole liitetty linkkejä...
Tuotteeseen ei ole liitetty tiedostoja...
| Sähkönumero | 26 174 02 |
|---|---|
| Korvaa arkistoidun tuotteen | 35 402 43 |
| Yleisnimi | Lattiatermostaatti |
| Tuotesarja | - |
| Tekninen nimi | DIN-kiskoon DINTELU |
| Pitkä tuotenimi | DIN-kiskoon |
| GTIN-koodi | 6410035402436 |
| Toimittajan tuotekoodi | DINTELU |
| Toimittaja | Finnparttia Oy verified |
| Tuotemerkki | Finnparttia |
| Tuoteryhmä | 26 Kellokytkimet, termostaatit ja valaistuksenohjaus |
DIN-kiskoon asennettava elektroninen lattialämmitystermostaatti. Säätöalue 0 -- +60°C Säädettävä pudotus 0 -- +60°C. Leveys 18mm=1 moduli. 16 A 230 V. Max 3680 W. Sisältää 10 kΩ NTC tuntoelimen ( IP 67 ) 8 m johdolla. Anturin johtoa voi tarvittaessa jatkaa jopa 50 m asti.
...
Tuotteella ei ole ETIM-luokkaa
| UNSPSC-koodi | 39121500 |
|---|---|
| Sähkönimikkeistö | S2611 , S2621 |
| RYTJ-koodi | - |
| Sähkönumero SE | - |
| Sähkönumero NO | - |
| LVI-numero | - |
| Rakennustuotenumero | - |
| Tuotteeseen liittyvät hEN-standardit | - |
| SCIP-numero | - |
| GTIN-koodi | 6410035402436 |
| Toimittajan tuotekoodi | DINTELU |
| Toimittajan tuotekoodi 2 | - |
| ETIM-luokka | - |
| Pituus (syvyys) | - |
|---|---|
| Korkeus | - |
| Leveys | - |
| Paino | - |
| Tilavuus | - |
| Käyttöyksikkö | PCE |
|---|---|
| Myyntiyksikkö | PCE |
| Muunnoskerroin | 1 |
| Pienin myyntierä | - |
| Hinnoitteluyksikkö | - |
|---|---|
| Kelatuotteiden nimelliserä | - |
| Vakiotoimituskelan tyyppi | - |
| Kuljetusvaarallinen aine | - |
| Pakkauskoko | Pakkaustyyppi | Koko | GTIN-koodi | Pituus (syvyys) | Korkeus | Leveys | Paino | Tilavuus |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Pakkauskoko 0 | Ei tietoja | |||||||
| Pakkauskoko 1 | - | 1 | - | 125 mm | 85 mm | 105 mm | 0,365 kg | 1,116 l |
| Pakkauskoko 2 | Ei tietoja | |||||||
| Pakkauskoko 3 | Ei tietoja | |||||||
| Pakkauskoko 4 | Ei tietoja | |||||||
Pakkauskoko 0
| Ei tietoja |
Pakkauskoko 1
| Pakkaustyyppi | - |
|---|---|
| Koko | 1 |
| GTIN-koodi | - |
| Pituus (syvyys) | 125 mm |
| Korkeus | 85 mm |
| Leveys | 105 mm |
| Paino | 0,365 kg |
| Tilavuus | 1,116 l |
Pakkauskoko 2
| Ei tietoja |
Pakkauskoko 3
| Ei tietoja |
Pakkauskoko 4
| Ei tietoja |
| Ympäristöselosteen perusteena oleva yksikkö | - |
|---|---|
| Valmistajan ilmoittama tuotevaiheen (A1-A3) GWP-luku | - |
| Valmistajan ilmoittama käyttövaiheen (B1-B7) GWP-luku | - |
| Valmistajan ilmoittama elinkaaren lopun (C1-C4) GWP-luku | - |
| Valmistajan ilmoittama hiilikädenjälki (D1-D2) | - |
| GWP-luvun laskentastandardi | - |
| Ympäristöselosteen rekisteröintitunnus (EPD/PEP) | - |
| Ympäristöselosteen tyyppi | - |
| Massayksikön muunnoskerroin kg/yksikkö | - |
| Ympäristöselosteen voimassaolon päättymispäivä | - |
| Kolmannen osapuolen verifiointi | - |
| Päästötietokannan (co2data.fi) ID | - |
| Päästötietokannan konservatiivinen GWP-luku (A1-A3) | - |
| Takuuaika (tuotetakuu) | - |
|---|---|
| Takuuseen liittyy lisäehtoja | - |
| Alkuperämaa | - |
| Tullinimike | - |
| Julkaisupäivämäärä | 31.10.2022 |
| Muutospäivä | 29.07.2025 |
| CE-merkintä | - |
| M1-merkintä | - |
| FI-merkintä | - |
| RoHS-direktiivin mukainen | - |
| REACH-rekisteröity tuote | - |
| Vaatii ammattilaisen asennuksen | - |
| DoP-tunniste | - |
| Kieli | Yleisnimi | Tekninen nimi |
|---|---|---|
| English | Floor heating thermostat | - |
| Svenska | Golvtermostat | - |

