Induktiivinen tunnistin OsiSense - XSAZ118 18mm - Telemecanique Sensors
Tuotteelle ei enää tarvita sähkönumeroa, se on poistunut toimittajan valikoimasta tai sillä on uusi sähkönumero.
| Sähkönumero |
27 225 93
Arkistoitu 25.08.2025 |
|---|---|
| Korvaa arkistoidun tuotteen | 35 572 83 |
| Yleisnimi | Induktiivinen tunnistin |
| Tuotesarja | OsiSense |
| Tekninen nimi | XSAZ118 18mm |
| Pitkä tuotenimi | Kiinnike - muovi - Ø18mm |
| GTIN-koodi | 3389110628869 |
| Toimittajan tuotekoodi | XSAZ118 |
| Toimittaja | Telemecanique Sensors verified |
| Tuotemerkki | Telemecanique Sensors |
| Tuoteryhmä | 27 Releet, tunnistimet ja teholähteet |
OsiSense XU
Erilaisia valokennoja monimuotoisiin tarkoituksiin.
Erilaisia valokennoja monimuotoisiin tarkoituksiin.
- Valokennot, haarukkavalokennot, laser, peili, lähetin/vastaanotin jne.
- IP69K
- Halpa ja helppo kiinnitys
- Viisi erilaista tunnistusjärjestelmää
- Käyttötarkoitukset pienille ja keskisuurille teollisuuskoneille, kulunvalvonta jne.
- Pakkaus, käsittely, kokoonpano, kuljetus, ruoka ja juoma jne.
...
| ETIM-luokka | Rajakytkimen tarvikkeet/varaosat (EC002594) |
|---|---|
| Tarvikkeen/varaosan tyyppi | muu (EV000154) |
| UNSPSC-koodi | 39111500 |
|---|---|
| Sähkönimikkeistö | T8105 |
| RYTJ-koodi | - |
| Sähkönumero SE | 3847486 |
| Sähkönumero NO | - |
| LVI-numero | - |
| Rakennustuotenumero | - |
| Tuotteeseen liittyvät hEN-standardit | - |
| SCIP-numero | - |
| GTIN-koodi | 3389110628869 |
| Toimittajan tuotekoodi | XSAZ118 |
| Toimittajan tuotekoodi 2 | - |
| ETIM-luokka | Rajakytkimen tarvikkeet/varaosat (EC002594) |
| Pituus (syvyys) | - |
|---|---|
| Korkeus | - |
| Leveys | - |
| Paino | - |
| Tilavuus | - |
| Käyttöyksikkö | PCE |
|---|---|
| Myyntiyksikkö | PCE |
| Muunnoskerroin | 1 |
| Pienin myyntierä | - |
| Hinnoitteluyksikkö | - |
|---|---|
| Kelatuotteiden nimelliserä | - |
| Vakiotoimituskelan tyyppi | - |
| Kuljetusvaarallinen aine | - |
| Pakkauskoko | Pakkaustyyppi | Koko | GTIN-koodi | Pituus (syvyys) | Korkeus | Leveys | Paino | Tilavuus |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Pakkauskoko 0 | Ei tietoja | |||||||
| Pakkauskoko 1 | - | 1 | 3389110628869 | 100 mm | 26 mm | 47 mm | 0,017 kg | 0,122 l |
| Pakkauskoko 2 | Ei tietoja | |||||||
| Pakkauskoko 3 | Ei tietoja | |||||||
| Pakkauskoko 4 | Ei tietoja | |||||||
Pakkauskoko 0
| Ei tietoja |
Pakkauskoko 1
| Pakkaustyyppi | - |
|---|---|
| Koko | 1 |
| GTIN-koodi | 3389110628869 |
| Pituus (syvyys) | 100 mm |
| Korkeus | 26 mm |
| Leveys | 47 mm |
| Paino | 0,017 kg |
| Tilavuus | 0,122 l |
Pakkauskoko 2
| Ei tietoja |
Pakkauskoko 3
| Ei tietoja |
Pakkauskoko 4
| Ei tietoja |
| Ympäristöselosteen perusteena oleva yksikkö | - |
|---|---|
| Valmistajan ilmoittama tuotevaiheen (A1-A3) GWP-luku | - |
| Valmistajan ilmoittama käyttövaiheen (B1-B7) GWP-luku | - |
| Valmistajan ilmoittama elinkaaren lopun (C1-C4) GWP-luku | - |
| Valmistajan ilmoittama hiilikädenjälki (D1-D2) | - |
| GWP-luvun laskentastandardi | - |
| Ympäristöselosteen rekisteröintitunnus (EPD/PEP) | - |
| Ympäristöselosteen tyyppi | - |
| Massayksikön muunnoskerroin kg/yksikkö | - |
| Ympäristöselosteen voimassaolon päättymispäivä | - |
| Kolmannen osapuolen verifiointi | - |
| Päästötietokannan (co2data.fi) ID | - |
| Päästötietokannan konservatiivinen GWP-luku (A1-A3) | - |
| Takuuaika (tuotetakuu) | 18 kk |
|---|---|
| Takuuseen liittyy lisäehtoja | - |
| Alkuperämaa | FR |
| Tullinimike | 3917400099 |
| Julkaisupäivämäärä | 01.11.2022 |
| Muutospäivä | 25.08.2025 |
| Arkistointipäivä | 25.08.2025 |
| CE-merkintä | - |
| M1-merkintä | - |
| FI-merkintä | - |
| RoHS-direktiivin mukainen | - |
| REACH-rekisteröity tuote | - |
| Vaatii ammattilaisen asennuksen | - |
| DoP-tunniste | - |
| Kieli | Yleisnimi | Tekninen nimi |
|---|---|---|
| English | Fixing accessory | Xsaz118 Flange |
| Svenska | Fästmaterial | Klämmhållare |



