Virtalähde - Virtalähde 24VDC 150mA - JUNG
Tuotteeseen ei ole liitetty linkkejä...
Tuotteeseen ei ole liitetty tiedostoja...
| Sähkönumero | 28 182 44 |
|---|---|
| Yleisnimi | Virtalähde |
| Tuotesarja | - |
| Tekninen nimi | Virtalähde 24VDC 150mA |
| Pitkä tuotenimi | Virtalähde 24VDC 150mA |
| GTIN-koodi | 4011377085572 |
| Toimittajan tuotekoodi | NT2405VDC |
| Toimittaja | Jung Nordic AB |
| Tuotemerkki | JUNG |
| Tuoteryhmä | 28 Väylä- ja kiinteistöautomaatiojärjestelmät |
Uppoasennus. Mitat 54 mm x 32 mm. Ruuviliittimet.
...
| ETIM-luokka | Teholähde AC (EC002541) |
|---|---|
| Syöttöjännitteen tyyppi | DC (EV000461) |
| Enimmäislähtövirta 1 (A) | 0,5 |
| Toisiojännite säädettävä | Ei |
| Oikosulkukesto | Ei |
| Lähtöteho (W) | 12 |
| Stabiloitu | Ei |
| Sähköisen liitännän tyyppi | ruuviliitäntä (EV000415) |
| Kiskoasennus mahdollista | Ei |
| Laajennettava | Ei |
| Upotuskorkeus (mm) | 32 |
| Suora-asennus mahdollista | Ei |
| Leveys (mm) | 54 |
| Korkeus (mm) | 54 |
| Syvyys (mm) | 32 |
| Kotelointiluokka (IP) | muu (EV000154) |
| Seinäasennus mahdollista | Ei Poistettu |
| UNSPSC-koodi | 39121004 |
|---|---|
| Sähkönimikkeistö | T8103 |
| RYTJ-koodi | - |
| Sähkönumero SE | - |
| Sähkönumero NO | - |
| LVI-numero | - |
| Rakennustuotenumero | - |
| Tuotteeseen liittyvät hEN-standardit | - |
| SCIP-numero | - |
| GTIN-koodi | 4011377085572 |
| Toimittajan tuotekoodi | NT2405VDC |
| Toimittajan tuotekoodi 2 | - |
| ETIM-luokka | Teholähde AC (EC002541) |
| Pituus (syvyys) | 105 mm |
|---|---|
| Korkeus | 40 mm |
| Leveys | 60 mm |
| Paino | 0,063 kg |
| Tilavuus | 0,252 l |
| Käyttöyksikkö | PCE |
|---|---|
| Myyntiyksikkö | PCE |
| Muunnoskerroin | 1 |
| Pienin myyntierä | - |
| Hinnoitteluyksikkö | - |
|---|---|
| Kelatuotteiden nimelliserä | - |
| Vakiotoimituskelan tyyppi | - |
| Kuljetusvaarallinen aine | - |
| Pakkauskoko | Pakkaustyyppi | Koko | GTIN-koodi | Pituus (syvyys) | Korkeus | Leveys | Paino | Tilavuus |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Pakkauskoko 0 | Ei tietoja | |||||||
| Pakkauskoko 1 | - | 1 | - | 105 mm | 40 mm | 60 mm | 0,060 kg | 0,252 l |
| Pakkauskoko 2 | Ei tietoja | |||||||
| Pakkauskoko 3 | Ei tietoja | |||||||
| Pakkauskoko 4 | Ei tietoja | |||||||
Pakkauskoko 0
| Ei tietoja |
Pakkauskoko 1
| Pakkaustyyppi | - |
|---|---|
| Koko | 1 |
| GTIN-koodi | - |
| Pituus (syvyys) | 105 mm |
| Korkeus | 40 mm |
| Leveys | 60 mm |
| Paino | 0,060 kg |
| Tilavuus | 0,252 l |
Pakkauskoko 2
| Ei tietoja |
Pakkauskoko 3
| Ei tietoja |
Pakkauskoko 4
| Ei tietoja |
| Ympäristöselosteen perusteena oleva yksikkö | - |
|---|---|
| Valmistajan ilmoittama tuotevaiheen (A1-A3) GWP-luku | - |
| Valmistajan ilmoittama käyttövaiheen (B1-B7) GWP-luku | - |
| Valmistajan ilmoittama elinkaaren lopun (C1-C4) GWP-luku | - |
| Valmistajan ilmoittama hiilikädenjälki (D1-D2) | - |
| GWP-luvun laskentastandardi | - |
| Ympäristöselosteen rekisteröintitunnus (EPD/PEP) | - |
| Ympäristöselosteen tyyppi | - |
| Massayksikön muunnoskerroin kg/yksikkö | - |
| Ympäristöselosteen voimassaolon päättymispäivä | - |
| Kolmannen osapuolen verifiointi | - |
| Päästötietokannan (co2data.fi) ID | - |
| Päästötietokannan konservatiivinen GWP-luku (A1-A3) | - |
| Takuuaika (tuotetakuu) | - |
|---|---|
| Takuuseen liittyy lisäehtoja | - |
| Alkuperämaa | DE |
| Tullinimike | 85044082 |
| Julkaisupäivämäärä | 24.02.2021 |
| Muutospäivä | 02.06.2025 |
| CE-merkintä | Kyllä |
| M1-merkintä | - |
| FI-merkintä | - |
| RoHS-direktiivin mukainen | - |
| REACH-rekisteröity tuote | - |
| Vaatii ammattilaisen asennuksen | Kyllä |
| DoP-tunniste | - |
| Kieli | Yleisnimi | Tekninen nimi |
|---|---|---|
| English | Current source | Power supply 24VDC 150mA |
| Svenska | Strömkälla | Strömkälla 24VDC 150mA |

