Putkisulake keraaminen UR - gR 10x38MM 10A 660V - SIBA GmbH
| Sähkönumero | 30 061 10 |
|---|---|
| Yleisnimi | Putkisulake keraaminen UR |
| Tuotesarja | - |
| Tekninen nimi | gR 10x38MM 10A 660V |
| Pitkä tuotenimi | Keraaminen putkisulake, erikoisnopea, gR 10x38mm 10A 660V |
| GTIN-koodi | 4028854066382 |
| Toimittajan tuotekoodi | 5017906.10 |
| Toimittaja | HellermannTyton verified |
| Tuotemerkki | SIBA GmbH |
| Tuoteryhmä | 30 Varokkeet ja tulppasulakkeet |
Keraaminen putkisulake, erikoisnopea, käyttöluokka gR, mitat: 10x38mm, nimellisjännite: 660V
...
| ETIM-luokka | Putkisulake (EC002704) |
|---|
Tuotteella ei ole ETIM-tietoja
| UNSPSC-koodi | 39121618 |
|---|---|
| Sähkönimikkeistö | S2222S , S2228S |
| RYTJ-koodi | - |
| Sähkönumero SE | - |
| Sähkönumero NO | - |
| LVI-numero | - |
| Rakennustuotenumero | - |
| Tuotteeseen liittyvät hEN-standardit | - |
| SCIP-numero | - |
| GTIN-koodi | 4028854066382 |
| Toimittajan tuotekoodi | 5017906.10 |
| Toimittajan tuotekoodi 2 | - |
| ETIM-luokka | Putkisulake (EC002704) |
| Pituus (syvyys) | - |
|---|---|
| Korkeus | - |
| Leveys | - |
| Paino | - |
| Tilavuus | - |
| Käyttöyksikkö | PCE |
|---|---|
| Myyntiyksikkö | PCE |
| Muunnoskerroin | 1 |
| Pienin myyntierä | - |
| Hinnoitteluyksikkö | - |
|---|---|
| Kelatuotteiden nimelliserä | - |
| Vakiotoimituskelan tyyppi | - |
| Kuljetusvaarallinen aine | - |
| Pakkauskoko | Pakkaustyyppi | Koko | GTIN-koodi | Pituus (syvyys) | Korkeus | Leveys | Paino | Tilavuus |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Pakkauskoko 0 | Ei tietoja | |||||||
| Pakkauskoko 1 | - | 10 | - | 40 mm | 15 mm | 100 mm | 0,300 kg | 0,060 l |
| Pakkauskoko 2 | - | 100 | - | - | - | - | - | - |
| Pakkauskoko 3 | Ei tietoja | |||||||
| Pakkauskoko 4 | Ei tietoja | |||||||
Pakkauskoko 0
| Ei tietoja |
Pakkauskoko 1
| Pakkaustyyppi | - |
|---|---|
| Koko | 10 |
| GTIN-koodi | - |
| Pituus (syvyys) | 40 mm |
| Korkeus | 15 mm |
| Leveys | 100 mm |
| Paino | 0,300 kg |
| Tilavuus | 0,060 l |
Pakkauskoko 2
| Pakkaustyyppi | - |
|---|---|
| Koko | 100 |
| GTIN-koodi | - |
| Pituus (syvyys) | - |
| Korkeus | - |
| Leveys | - |
| Paino | - |
| Tilavuus | - |
Pakkauskoko 3
| Ei tietoja |
Pakkauskoko 4
| Ei tietoja |
| Ympäristöselosteen perusteena oleva yksikkö | - |
|---|---|
| Valmistajan ilmoittama tuotevaiheen (A1-A3) GWP-luku | - |
| Valmistajan ilmoittama käyttövaiheen (B1-B7) GWP-luku | - |
| Valmistajan ilmoittama elinkaaren lopun (C1-C4) GWP-luku | - |
| Valmistajan ilmoittama hiilikädenjälki (D1-D2) | - |
| GWP-luvun laskentastandardi | - |
| Ympäristöselosteen rekisteröintitunnus (EPD/PEP) | - |
| Ympäristöselosteen tyyppi | - |
| Massayksikön muunnoskerroin kg/yksikkö | - |
| Ympäristöselosteen voimassaolon päättymispäivä | - |
| Kolmannen osapuolen verifiointi | - |
| Päästötietokannan (co2data.fi) ID | - |
| Päästötietokannan konservatiivinen GWP-luku (A1-A3) | - |
| Takuuaika (tuotetakuu) | - |
|---|---|
| Takuuseen liittyy lisäehtoja | - |
| Alkuperämaa | DE |
| Tullinimike | 85361010 |
| Julkaisupäivämäärä | 13.10.2000 |
| Muutospäivä | 11.09.2025 |
| CE-merkintä | - |
| M1-merkintä | - |
| FI-merkintä | - |
| RoHS-direktiivin mukainen | - |
| REACH-rekisteröity tuote | - |
| Vaatii ammattilaisen asennuksen | - |
| DoP-tunniste | - |
| Kieli | Yleisnimi | Tekninen nimi |
|---|---|---|
| English | Tube fuse | 50 179 06.10A 10X38MM |
| Svenska | - | - |




