Keraaminen putkisulake Bussmann - C10M25 10x38 aM 25A 500V - Eaton
Tuotteeseen ei ole liitetty tiedostoja...
| Sähkönumero | 31 150 52 |
|---|---|
| Yleisnimi | Keraaminen putkisulake |
| Tuotesarja | Bussmann |
| Tekninen nimi | C10M25 10x38 aM 25A 500V |
| Pitkä tuotenimi | Keraaminen putkisulake C10M25 10x38 aM 25A 500V |
| GTIN-koodi | 5027590058872 |
| Toimittajan tuotekoodi | C10M25 |
| Toimittaja | UTU Oy verified |
| Tuotemerkki | Eaton |
| Tuoteryhmä | 31 Kahvasulakkeet |
Keraamiset putkisulakkeet moottoripiirien, kojeiden ja kaapeleiden oikosulkusuojaukseen.Keraamisia putkisulakkeita löytyy seuraavisissa kokoluokissa: 8x31mm, 10x38mm, 14x51mm ja 22x58mm. Sulakkeet löytyvät ilman indikaattoria, indikaattorilla ja iskurilla.
...
| ETIM-luokka | Putkisulake (EC002704) |
|---|---|
| Koko | 10x38 mm (EV010286) |
| Käyttöluokka | aM (EV005307) |
| Malli / Tyyppi | keraaminen sulake (EV008881) |
| Mitoitusjännite | AC 400 V (EV010294) Poistettu |
| Nimellisvirta (A) | 25 Poistettu |
| Iskuri | Ei Poistettu |
| UNSPSC-koodi | 39121617 |
|---|---|
| Sähkönimikkeistö | - |
| RYTJ-koodi | - |
| Sähkönumero SE | - |
| Sähkönumero NO | - |
| LVI-numero | - |
| Rakennustuotenumero | - |
| Tuotteeseen liittyvät hEN-standardit | - |
| SCIP-numero | - |
| GTIN-koodi | 5027590058872 |
| Toimittajan tuotekoodi | C10M25 |
| Toimittajan tuotekoodi 2 | - |
| ETIM-luokka | Putkisulake (EC002704) |
| Pituus (syvyys) | - |
|---|---|
| Korkeus | - |
| Leveys | - |
| Paino | - |
| Tilavuus | - |
| Käyttöyksikkö | PCE |
|---|---|
| Myyntiyksikkö | PCE |
| Muunnoskerroin | 1 |
| Pienin myyntierä | - |
| Hinnoitteluyksikkö | - |
|---|---|
| Kelatuotteiden nimelliserä | - |
| Vakiotoimituskelan tyyppi | - |
| Kuljetusvaarallinen aine | - |
| Pakkauskoko | Pakkaustyyppi | Koko | GTIN-koodi | Pituus (syvyys) | Korkeus | Leveys | Paino | Tilavuus |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Pakkauskoko 0 | Ei tietoja | |||||||
| Pakkauskoko 1 | - | 10 | - | 55 mm | 14 mm | 85 mm | 0,100 kg | 0,066 l |
| Pakkauskoko 2 | Ei tietoja | |||||||
| Pakkauskoko 3 | Ei tietoja | |||||||
| Pakkauskoko 4 | Ei tietoja | |||||||
Pakkauskoko 0
| Ei tietoja |
Pakkauskoko 1
| Pakkaustyyppi | - |
|---|---|
| Koko | 10 |
| GTIN-koodi | - |
| Pituus (syvyys) | 55 mm |
| Korkeus | 14 mm |
| Leveys | 85 mm |
| Paino | 0,100 kg |
| Tilavuus | 0,066 l |
Pakkauskoko 2
| Ei tietoja |
Pakkauskoko 3
| Ei tietoja |
Pakkauskoko 4
| Ei tietoja |
| Ympäristöselosteen perusteena oleva yksikkö | - |
|---|---|
| Valmistajan ilmoittama tuotevaiheen (A1-A3) GWP-luku | - |
| Valmistajan ilmoittama käyttövaiheen (B1-B7) GWP-luku | - |
| Valmistajan ilmoittama elinkaaren lopun (C1-C4) GWP-luku | - |
| Valmistajan ilmoittama hiilikädenjälki (D1-D2) | - |
| GWP-luvun laskentastandardi | - |
| Ympäristöselosteen rekisteröintitunnus (EPD/PEP) | - |
| Ympäristöselosteen tyyppi | - |
| Massayksikön muunnoskerroin kg/yksikkö | - |
| Ympäristöselosteen voimassaolon päättymispäivä | - |
| Kolmannen osapuolen verifiointi | - |
| Päästötietokannan (co2data.fi) ID | - |
| Päästötietokannan konservatiivinen GWP-luku (A1-A3) | - |
| Takuuaika (tuotetakuu) | 12 kk |
|---|---|
| Takuuseen liittyy lisäehtoja | - |
| Alkuperämaa | DK |
| Tullinimike | 85351000 |
| Julkaisupäivämäärä | 04.05.2009 |
| Muutospäivä | 19.01.2023 |
| CE-merkintä | - |
| M1-merkintä | - |
| FI-merkintä | - |
| RoHS-direktiivin mukainen | - |
| REACH-rekisteröity tuote | - |
| Vaatii ammattilaisen asennuksen | - |
| DoP-tunniste | - |
| Kieli | Yleisnimi | Tekninen nimi |
|---|---|---|
| English | Cylindar fuse | C10M25 10x38 aM 25A 500V |
| Svenska | - | C10M25 10x38 aM 25A 500V |



