Kahvasulake UR - aR 1 200A 690V M8 KIERRE - SIBA GmbH
| Sähkönumero | 31 396 20 |
|---|---|
| Yleisnimi | Kahvasulake UR |
| Tuotesarja | - |
| Tekninen nimi | aR 1 200A 690V M8 KIERRE |
| Pitkä tuotenimi | Erikoisnopea sulake, koko 1, aR, 200A, 690V, pulttikiinnitys M8 kierre |
| GTIN-koodi | 4028854043321 |
| Toimittajan tuotekoodi | 2066132.200 |
| Toimittaja | HellermannTyton verified |
| Tuotemerkki | SIBA GmbH |
| Tuoteryhmä | 31 Kahvasulakkeet |
Erikoisnopea sulake
Nimellisjännite: 690V
Pulttikiinnitys M8 kierre
Käyttöluokka aR
Nimellisjännite: 690V
Pulttikiinnitys M8 kierre
Käyttöluokka aR
...
| ETIM-luokka | Kahvasulake (EC000055) |
|---|
Tuotteella ei ole ETIM-tietoja
| UNSPSC-koodi | 39121617 |
|---|---|
| Sähkönimikkeistö | S2222S , S2228S |
| RYTJ-koodi | - |
| Sähkönumero SE | - |
| Sähkönumero NO | - |
| LVI-numero | - |
| Rakennustuotenumero | - |
| Tuotteeseen liittyvät hEN-standardit | - |
| SCIP-numero | - |
| GTIN-koodi | 4028854043321 |
| Toimittajan tuotekoodi | 2066132.200 |
| Toimittajan tuotekoodi 2 | - |
| ETIM-luokka | Kahvasulake (EC000055) |
| Pituus (syvyys) | - |
|---|---|
| Korkeus | - |
| Leveys | - |
| Paino | - |
| Tilavuus | - |
| Käyttöyksikkö | PCE |
|---|---|
| Myyntiyksikkö | PCE |
| Muunnoskerroin | 1 |
| Pienin myyntierä | - |
| Hinnoitteluyksikkö | - |
|---|---|
| Kelatuotteiden nimelliserä | - |
| Vakiotoimituskelan tyyppi | - |
| Kuljetusvaarallinen aine | - |
| Pakkauskoko | Pakkaustyyppi | Koko | GTIN-koodi | Pituus (syvyys) | Korkeus | Leveys | Paino | Tilavuus |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Pakkauskoko 0 | Ei tietoja | |||||||
| Pakkauskoko 1 | - | 3 | - | 55 mm | 55 mm | 155 mm | 1,250 kg | 0,469 l |
| Pakkauskoko 2 | Ei tietoja | |||||||
| Pakkauskoko 3 | Ei tietoja | |||||||
| Pakkauskoko 4 | Ei tietoja | |||||||
Pakkauskoko 0
| Ei tietoja |
Pakkauskoko 1
| Pakkaustyyppi | - |
|---|---|
| Koko | 3 |
| GTIN-koodi | - |
| Pituus (syvyys) | 55 mm |
| Korkeus | 55 mm |
| Leveys | 155 mm |
| Paino | 1,250 kg |
| Tilavuus | 0,469 l |
Pakkauskoko 2
| Ei tietoja |
Pakkauskoko 3
| Ei tietoja |
Pakkauskoko 4
| Ei tietoja |
| Ympäristöselosteen perusteena oleva yksikkö | - |
|---|---|
| Valmistajan ilmoittama tuotevaiheen (A1-A3) GWP-luku | - |
| Valmistajan ilmoittama käyttövaiheen (B1-B7) GWP-luku | - |
| Valmistajan ilmoittama elinkaaren lopun (C1-C4) GWP-luku | - |
| Valmistajan ilmoittama hiilikädenjälki (D1-D2) | - |
| GWP-luvun laskentastandardi | - |
| Ympäristöselosteen rekisteröintitunnus (EPD/PEP) | - |
| Ympäristöselosteen tyyppi | - |
| Massayksikön muunnoskerroin kg/yksikkö | - |
| Ympäristöselosteen voimassaolon päättymispäivä | - |
| Kolmannen osapuolen verifiointi | - |
| Päästötietokannan (co2data.fi) ID | - |
| Päästötietokannan konservatiivinen GWP-luku (A1-A3) | - |
| Takuuaika (tuotetakuu) | - |
|---|---|
| Takuuseen liittyy lisäehtoja | - |
| Alkuperämaa | DE |
| Tullinimike | 85361090 |
| Julkaisupäivämäärä | 24.09.2002 |
| Muutospäivä | 11.09.2025 |
| CE-merkintä | - |
| M1-merkintä | - |
| FI-merkintä | - |
| RoHS-direktiivin mukainen | - |
| REACH-rekisteröity tuote | - |
| Vaatii ammattilaisen asennuksen | - |
| DoP-tunniste | - |
| Kieli | Yleisnimi | Tekninen nimi |
|---|---|---|
| English | Handle fuse | - |
| Svenska | Greppsäkring | - |


