Apukosketin Xpole - ZP-IHK - Eaton
Tuotteeseen ei ole liitetty tiedostoja...
| Sähkönumero | 32 069 70 |
|---|---|
| Korvaa arkistoidun tuotteen | 35 875 84 |
| Yleisnimi | Apukosketin |
| Tuotesarja | Xpole |
| Tekninen nimi | ZP-IHK |
| Pitkä tuotenimi | - |
| GTIN-koodi | 4015082860523 |
| Toimittajan tuotekoodi | 286052 |
| Toimittaja | Eaton Electric Oy verified |
| Tuotemerkki | Eaton |
| Tuoteryhmä | 32 Vikavirtasuojat, johdonsuojakatkaisijat sekä ylijännite- ja salamasuojaus |
| ETIM-luokka | Lisämoduulit moduulikojeille (EC001286) |
|---|---|
| Laitteen kokoonpano | yleisasennus (EV000028) |
| Virhesignaalikoskettimien määrä | 0 |
| Mitoitettu kytkentävirta (A) | 3 |
| Nimellisjännite (V) | 230 |
| Maavuotojen automaattitestauksella | Ei |
| Soveltuva napojen enimmäismäärä pääkosketinyksikössä (yhteensä) | 2 |
| Soveltuva maksimivirta pääkosketinyksikössä (A) | 6 |
| Sulkeutuvien koskettimien lukumäärä | 1 |
| Avautuvien koskettimien lukumäärä | 1 |
| Vaihtokoskettimien lukumäärä | 0 |
| Lisälaitteet | apukytkin (EV009832) Poistettu |
| Tehdasasennettu | Ei Poistettu |
| Asennusleveys (TE) | 0,5 Poistettu |
| Sulkeutuvien koskettimien lukumäärä | 1 Poistettu |
| Avautuvien koskettimien lukumäärä | 1 Poistettu |
| Vaihtokoskettimien lukumäärä | 0 Poistettu |
| Control voltage type | AC (EV000460) Poistettu |
| Ohjausjännitteen tyyppi | AC (EV000460) Poistettu |
| UNSPSC-koodi | 39121411 |
|---|---|
| Sähkönimikkeistö | S2222S , S2228S |
| RYTJ-koodi | - |
| Sähkönumero SE | - |
| Sähkönumero NO | - |
| LVI-numero | - |
| Rakennustuotenumero | - |
| Tuotteeseen liittyvät hEN-standardit | - |
| SCIP-numero | - |
| GTIN-koodi | 4015082860523 |
| Toimittajan tuotekoodi | 286052 |
| Toimittajan tuotekoodi 2 | - |
| ETIM-luokka | Lisämoduulit moduulikojeille (EC001286) |
| Pituus (syvyys) | - |
|---|---|
| Korkeus | - |
| Leveys | - |
| Paino | - |
| Tilavuus | - |
| Käyttöyksikkö | PCE |
|---|---|
| Myyntiyksikkö | BX |
| Muunnoskerroin | 4 |
| Pienin myyntierä | - |
| Hinnoitteluyksikkö | - |
|---|---|
| Kelatuotteiden nimelliserä | - |
| Vakiotoimituskelan tyyppi | - |
| Kuljetusvaarallinen aine | - |
| Pakkauskoko | Pakkaustyyppi | Koko | GTIN-koodi | Pituus (syvyys) | Korkeus | Leveys | Paino | Tilavuus |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Pakkauskoko 0 | Ei tietoja | |||||||
| Pakkauskoko 1 | - | 4 | - | 80 mm | 9 mm | 75 mm | 0,049 kg | 0,054 l |
| Pakkauskoko 2 | Ei tietoja | |||||||
| Pakkauskoko 3 | Ei tietoja | |||||||
| Pakkauskoko 4 | Ei tietoja | |||||||
Pakkauskoko 0
| Ei tietoja |
Pakkauskoko 1
| Pakkaustyyppi | - |
|---|---|
| Koko | 4 |
| GTIN-koodi | - |
| Pituus (syvyys) | 80 mm |
| Korkeus | 9 mm |
| Leveys | 75 mm |
| Paino | 0,049 kg |
| Tilavuus | 0,054 l |
Pakkauskoko 2
| Ei tietoja |
Pakkauskoko 3
| Ei tietoja |
Pakkauskoko 4
| Ei tietoja |
| Ympäristöselosteen perusteena oleva yksikkö | - |
|---|---|
| Valmistajan ilmoittama tuotevaiheen (A1-A3) GWP-luku | - |
| Valmistajan ilmoittama käyttövaiheen (B1-B7) GWP-luku | - |
| Valmistajan ilmoittama elinkaaren lopun (C1-C4) GWP-luku | - |
| Valmistajan ilmoittama hiilikädenjälki (D1-D2) | - |
| GWP-luvun laskentastandardi | - |
| Ympäristöselosteen rekisteröintitunnus (EPD/PEP) | - |
| Ympäristöselosteen tyyppi | - |
| Massayksikön muunnoskerroin kg/yksikkö | - |
| Ympäristöselosteen voimassaolon päättymispäivä | - |
| Kolmannen osapuolen verifiointi | - |
| Päästötietokannan (co2data.fi) ID | - |
| Päästötietokannan konservatiivinen GWP-luku (A1-A3) | - |
| Takuuaika (tuotetakuu) | 24 kk |
|---|---|
| Takuuseen liittyy lisäehtoja | - |
| Alkuperämaa | RS |
| Tullinimike | 85365080 |
| Julkaisupäivämäärä | 14.11.2022 |
| Muutospäivä | 07.12.2023 |
| CE-merkintä | - |
| M1-merkintä | - |
| FI-merkintä | - |
| RoHS-direktiivin mukainen | - |
| REACH-rekisteröity tuote | - |
| Vaatii ammattilaisen asennuksen | - |
| DoP-tunniste | - |
| Kieli | Yleisnimi | Tekninen nimi |
|---|---|---|
| English | Auxiliary contact | - |
| Svenska | Hjälpkontakt | - |


