Vikavirtapistorasia - 1-os.maadoitettu 30 mA IP44 - Finnparttia
Tuotteeseen ei ole liitetty linkkejä...
Tuotteeseen ei ole liitetty tiedostoja...
| Sähkönumero | 32 402 02 |
|---|---|
| Yleisnimi | Vikavirtapistorasia |
| Tuotesarja | - |
| Tekninen nimi | 1-os.maadoitettu 30 mA IP44 |
| Pitkä tuotenimi | 1-osainen maadoitettu pistorasia 30 mA IP44 PU1RSUOJA |
| GTIN-koodi | 6410032402026 |
| Toimittajan tuotekoodi | PU1RSUOJA |
| Toimittaja | Finnparttia Oy verified |
| Tuotemerkki | Finnparttia |
| Tuoteryhmä | 32 Vikavirtasuojat, johdonsuojakatkaisijat sekä ylijännite- ja salamasuojaus |
Pistorasia 30 mA vikavirtasuojakytkimellä uppoasennukseen. Märkiin tiloihin. 16 A 230 V. IP 44. A-tyypin vikavirtasuojaus on ketjutettavissa.
PU1R SUOJA voidaan pinta-asentaa PAKAR pinta-asennuskotelolla.
PU1R SUOJA voidaan pinta-asentaa PAKAR pinta-asennuskotelolla.
...
Tuotteella ei ole ETIM-luokkaa
| UNSPSC-koodi | 39121614 |
|---|---|
| Sähkönimikkeistö | S2413 |
| RYTJ-koodi | - |
| Sähkönumero SE | - |
| Sähkönumero NO | - |
| LVI-numero | - |
| Rakennustuotenumero | - |
| Tuotteeseen liittyvät hEN-standardit | - |
| SCIP-numero | - |
| GTIN-koodi | 6410032402026 |
| Toimittajan tuotekoodi | PU1RSUOJA |
| Toimittajan tuotekoodi 2 | - |
| ETIM-luokka | - |
| Pituus (syvyys) | - |
|---|---|
| Korkeus | - |
| Leveys | - |
| Paino | 0,190 kg |
| Tilavuus | - |
| Käyttöyksikkö | PCE |
|---|---|
| Myyntiyksikkö | PCE |
| Muunnoskerroin | 1 |
| Pienin myyntierä | - |
| Hinnoitteluyksikkö | - |
|---|---|
| Kelatuotteiden nimelliserä | - |
| Vakiotoimituskelan tyyppi | - |
| Kuljetusvaarallinen aine | - |
| Pakkauskoko | Pakkaustyyppi | Koko | GTIN-koodi | Pituus (syvyys) | Korkeus | Leveys | Paino | Tilavuus |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Pakkauskoko 0 | Ei tietoja | |||||||
| Pakkauskoko 1 | - | 1 | - | 100 mm | 85 mm | 85 mm | 0,190 kg | 0,723 l |
| Pakkauskoko 2 | - | 10 | - | - | - | - | - | - |
| Pakkauskoko 3 | Ei tietoja | |||||||
| Pakkauskoko 4 | Ei tietoja | |||||||
Pakkauskoko 0
| Ei tietoja |
Pakkauskoko 1
| Pakkaustyyppi | - |
|---|---|
| Koko | 1 |
| GTIN-koodi | - |
| Pituus (syvyys) | 100 mm |
| Korkeus | 85 mm |
| Leveys | 85 mm |
| Paino | 0,190 kg |
| Tilavuus | 0,723 l |
Pakkauskoko 2
| Pakkaustyyppi | - |
|---|---|
| Koko | 10 |
| GTIN-koodi | - |
| Pituus (syvyys) | - |
| Korkeus | - |
| Leveys | - |
| Paino | - |
| Tilavuus | - |
Pakkauskoko 3
| Ei tietoja |
Pakkauskoko 4
| Ei tietoja |
| Ympäristöselosteen perusteena oleva yksikkö | - |
|---|---|
| Valmistajan ilmoittama tuotevaiheen (A1-A3) GWP-luku | - |
| Valmistajan ilmoittama käyttövaiheen (B1-B7) GWP-luku | - |
| Valmistajan ilmoittama elinkaaren lopun (C1-C4) GWP-luku | - |
| Valmistajan ilmoittama hiilikädenjälki (D1-D2) | - |
| GWP-luvun laskentastandardi | - |
| Ympäristöselosteen rekisteröintitunnus (EPD/PEP) | - |
| Ympäristöselosteen tyyppi | - |
| Massayksikön muunnoskerroin kg/yksikkö | - |
| Ympäristöselosteen voimassaolon päättymispäivä | - |
| Kolmannen osapuolen verifiointi | - |
| Päästötietokannan (co2data.fi) ID | - |
| Päästötietokannan konservatiivinen GWP-luku (A1-A3) | - |
| Takuuaika (tuotetakuu) | 24 kk |
|---|---|
| Takuuseen liittyy lisäehtoja | - |
| Alkuperämaa | - |
| Tullinimike | - |
| Julkaisupäivämäärä | 06.06.2007 |
| Muutospäivä | 05.12.2023 |
| CE-merkintä | - |
| M1-merkintä | - |
| FI-merkintä | - |
| RoHS-direktiivin mukainen | - |
| REACH-rekisteröity tuote | - |
| Vaatii ammattilaisen asennuksen | Kyllä |
| DoP-tunniste | - |
| Kieli | Yleisnimi | Tekninen nimi |
|---|---|---|
| English | Fault curr.prot. socket-outlet | - |
| Svenska | Jordfelsuttag | - |


