Upotuskaulus Volta - VZ334N ov. k. VH48xx ANT Fe - Hager
Tuotteelle ei enää tarvita sähkönumeroa, se on poistunut toimittajan valikoimasta tai sillä on uusi sähkönumero.
| Sähkönumero |
34 276 62
Arkistoitu 04.11.2024 |
|---|---|
| Yleisnimi | Upotuskaulus |
| Tuotesarja | Volta |
| Tekninen nimi | VZ334N ov. k. VH48xx ANT Fe |
| Pitkä tuotenimi | Upotuskehys ovella, volta, 4-rivinen, antrasiitti, RAL7016 |
| GTIN-koodi | 3250616669352 |
| Toimittajan tuotekoodi | VZ334N |
| Toimittaja | UTU Oy verified |
| Tuotemerkki | Hager |
| Tuoteryhmä | 34 Keskukset ja keskuksien osat ≥ IP34 sekä kotelot ja osat ≥ IP20 |
Upotuskehys ovella 4-riviselle volta-moduulikotelolle VH48NC, alkuperäisen upotuskehyksen tilalle lisävarusteena. Upotuskehys pulverimaalatusta teräksestä, väri antrasiitti RAL7016.
...
| ETIM-luokka | Ovi/ohjauspaneeli (kotelo/kaappi) (EC000747) |
|---|---|
| Leveys (mm) | 348 |
| Korkeus (mm) | 755,5 |
| Syvyys (mm) | 36 |
| Materiaali | teräs (EV000179) |
| Kotelointiluokka (IP) | IP30 (EV006410) |
| UNSPSC-koodi | 39121300 |
|---|---|
| Sähkönimikkeistö | S2222 , S2228 |
| RYTJ-koodi | - |
| Sähkönumero SE | - |
| Sähkönumero NO | - |
| LVI-numero | - |
| Rakennustuotenumero | - |
| Tuotteeseen liittyvät hEN-standardit | - |
| SCIP-numero | - |
| GTIN-koodi | 3250616669352 |
| Toimittajan tuotekoodi | VZ334N |
| Toimittajan tuotekoodi 2 | - |
| ETIM-luokka | Ovi/ohjauspaneeli (kotelo/kaappi) (EC000747) |
| Pituus (syvyys) | 36 mm |
|---|---|
| Korkeus | 756 mm |
| Leveys | 348 mm |
| Paino | 2,000 kg |
| Tilavuus | 9,465 l |
| Käyttöyksikkö | PCE |
|---|---|
| Myyntiyksikkö | PCE |
| Muunnoskerroin | 1 |
| Pienin myyntierä | - |
| Hinnoitteluyksikkö | - |
|---|---|
| Kelatuotteiden nimelliserä | - |
| Vakiotoimituskelan tyyppi | - |
| Kuljetusvaarallinen aine | - |
| Pakkauskoko | Pakkaustyyppi | Koko | GTIN-koodi | Pituus (syvyys) | Korkeus | Leveys | Paino | Tilavuus |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Pakkauskoko 0 | Ei tietoja | |||||||
| Pakkauskoko 1 | - | 1 | - | 30 mm | 770 mm | 360 mm | 2,530 kg | 8,316 l |
| Pakkauskoko 2 | - | 1 | - | 775 mm | 45 mm | 370 mm | 2,740 kg | 12,904 l |
| Pakkauskoko 3 | Ei tietoja | |||||||
| Pakkauskoko 4 | - | 36 | - | 1 200 mm | 650 mm | 800 mm | - | 624,000 l |
Pakkauskoko 0
| Ei tietoja |
Pakkauskoko 1
| Pakkaustyyppi | - |
|---|---|
| Koko | 1 |
| GTIN-koodi | - |
| Pituus (syvyys) | 30 mm |
| Korkeus | 770 mm |
| Leveys | 360 mm |
| Paino | 2,530 kg |
| Tilavuus | 8,316 l |
Pakkauskoko 2
| Pakkaustyyppi | - |
|---|---|
| Koko | 1 |
| GTIN-koodi | - |
| Pituus (syvyys) | 775 mm |
| Korkeus | 45 mm |
| Leveys | 370 mm |
| Paino | 2,740 kg |
| Tilavuus | 12,904 l |
Pakkauskoko 3
| Ei tietoja |
Pakkauskoko 4
| Pakkaustyyppi | - |
|---|---|
| Koko | 36 |
| GTIN-koodi | - |
| Pituus (syvyys) | 1 200 mm |
| Korkeus | 650 mm |
| Leveys | 800 mm |
| Paino | - |
| Tilavuus | 624,000 l |
| Ympäristöselosteen perusteena oleva yksikkö | - |
|---|---|
| Valmistajan ilmoittama tuotevaiheen (A1-A3) GWP-luku | - |
| Valmistajan ilmoittama käyttövaiheen (B1-B7) GWP-luku | - |
| Valmistajan ilmoittama elinkaaren lopun (C1-C4) GWP-luku | - |
| Valmistajan ilmoittama hiilikädenjälki (D1-D2) | - |
| GWP-luvun laskentastandardi | ENISO14025:2010 |
| Ympäristöselosteen rekisteröintitunnus (EPD/PEP) | - |
| Ympäristöselosteen tyyppi | - |
| Massayksikön muunnoskerroin kg/yksikkö | - |
| Ympäristöselosteen voimassaolon päättymispäivä | - |
| Kolmannen osapuolen verifiointi | - |
| Päästötietokannan (co2data.fi) ID | - |
| Päästötietokannan konservatiivinen GWP-luku (A1-A3) | - |
| Takuuaika (tuotetakuu) | 24 kk |
|---|---|
| Takuuseen liittyy lisäehtoja | - |
| Alkuperämaa | DE |
| Tullinimike | 85381000 |
| Julkaisupäivämäärä | 29.10.2008 |
| Muutospäivä | 05.11.2024 |
| Arkistointipäivä | 04.11.2024 |
| CE-merkintä | Kyllä |
| M1-merkintä | - |
| FI-merkintä | - |
| RoHS-direktiivin mukainen | - |
| REACH-rekisteröity tuote | - |
| Vaatii ammattilaisen asennuksen | Kyllä |
| DoP-tunniste | - |
| Kieli | Yleisnimi | Tekninen nimi |
|---|---|---|
| English | Flush mounting frame | VZ334N w. door enc. VH48xx ant |
| Svenska | Inbyggnadsram | VZ334N m. dörr kaps. VH48xx an |


