Asennuslevy CAB P - MP 5040 - Fibox
| Sähkönumero | 34 381 33 |
|---|---|
| Yleisnimi | Asennuslevy |
| Tuotesarja | CAB P |
| Tekninen nimi | MP 5040 |
| Pitkä tuotenimi | Asennuslevy, Galvanoitu teräs, Koteloille: 515x415x230 |
| GTIN-koodi | 6418074050151 |
| Toimittajan tuotekoodi | 8205040 |
| Toimittaja | Fibox Oy Ab verified |
| Tuotemerkki | Fibox |
| Tuoteryhmä | 34 Keskukset ja keskuksien osat ≥ IP34 sekä kotelot ja osat ≥ IP20 |
| ETIM-luokka | Asennuslevy keskuksiin (EC000213) |
|---|---|
| Korkeus (mm) | 500 |
| Leveys (mm) | 400 |
| Materiaali | teräs (EV000179) |
| Pinnan suojaus | sinkitty (EV000193) |
| Perforoitu | Ei |
| UNSPSC-koodi | 39121300 |
|---|---|
| Sähkönimikkeistö | - |
| RYTJ-koodi | - |
| Sähkönumero SE | 2539839 |
| Sähkönumero NO | - |
| LVI-numero | - |
| Rakennustuotenumero | - |
| Tuotteeseen liittyvät hEN-standardit | - |
| SCIP-numero | - |
| GTIN-koodi | 6418074050151 |
| Toimittajan tuotekoodi | 8205040 |
| Toimittajan tuotekoodi 2 | - |
| ETIM-luokka | Asennuslevy keskuksiin (EC000213) |
| Pituus (syvyys) | 2 mm |
|---|---|
| Korkeus | 500 mm |
| Leveys | 400 mm |
| Paino | 2,540 kg |
| Tilavuus | 0,400 l |
| Käyttöyksikkö | PCE |
|---|---|
| Myyntiyksikkö | PCE |
| Muunnoskerroin | 1 |
| Pienin myyntierä | 1 |
| Hinnoitteluyksikkö | PCE |
|---|---|
| Kelatuotteiden nimelliserä | - |
| Vakiotoimituskelan tyyppi | - |
| Kuljetusvaarallinen aine | - |
| Pakkauskoko | Pakkaustyyppi | Koko | GTIN-koodi | Pituus (syvyys) | Korkeus | Leveys | Paino | Tilavuus |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Pakkauskoko 0 | BG | 1 | - | 2 mm | 500 mm | 400 mm | 2,540 kg | 0,400 l |
| Pakkauskoko 1 | BG | 1 | 6418074050151 | 500 mm | 400 mm | 2 mm | 2,400 kg | 0,400 l |
| Pakkauskoko 2 | Ei tietoja | |||||||
| Pakkauskoko 3 | Ei tietoja | |||||||
| Pakkauskoko 4 | Ei tietoja | |||||||
Pakkauskoko 0
| Pakkaustyyppi | BG |
|---|---|
| Koko | 1 |
| GTIN-koodi | - |
| Pituus (syvyys) | 2 mm |
| Korkeus | 500 mm |
| Leveys | 400 mm |
| Paino | 2,540 kg |
| Tilavuus | 0,400 l |
Pakkauskoko 1
| Pakkaustyyppi | BG |
|---|---|
| Koko | 1 |
| GTIN-koodi | 6418074050151 |
| Pituus (syvyys) | 500 mm |
| Korkeus | 400 mm |
| Leveys | 2 mm |
| Paino | 2,400 kg |
| Tilavuus | 0,400 l |
Pakkauskoko 2
| Ei tietoja |
Pakkauskoko 3
| Ei tietoja |
Pakkauskoko 4
| Ei tietoja |
| Ympäristöselosteen perusteena oleva yksikkö | - |
|---|---|
| Valmistajan ilmoittama tuotevaiheen (A1-A3) GWP-luku | - |
| Valmistajan ilmoittama käyttövaiheen (B1-B7) GWP-luku | - |
| Valmistajan ilmoittama elinkaaren lopun (C1-C4) GWP-luku | - |
| Valmistajan ilmoittama hiilikädenjälki (D1-D2) | - |
| GWP-luvun laskentastandardi | - |
| Ympäristöselosteen rekisteröintitunnus (EPD/PEP) | - |
| Ympäristöselosteen tyyppi | - |
| Massayksikön muunnoskerroin kg/yksikkö | - |
| Ympäristöselosteen voimassaolon päättymispäivä | - |
| Kolmannen osapuolen verifiointi | - |
| Päästötietokannan (co2data.fi) ID | - |
| Päästötietokannan konservatiivinen GWP-luku (A1-A3) | - |
| Takuuaika (tuotetakuu) | 12 kk |
|---|---|
| Takuuseen liittyy lisäehtoja | Kyllä |
| Alkuperämaa | FI |
| Tullinimike | 7326909790 |
| Julkaisupäivämäärä | 22.01.2008 |
| Muutospäivä | 29.04.2026 |
| CE-merkintä | Kyllä |
| M1-merkintä | - |
| FI-merkintä | - |
| RoHS-direktiivin mukainen | Kyllä |
| REACH-rekisteröity tuote | Kyllä |
| Vaatii ammattilaisen asennuksen | - |
| DoP-tunniste | - |
| Kieli | Yleisnimi | Tekninen nimi |
|---|---|---|
| English | Mounting plate | MP 5040 |
| Svenska | Montageplåt | MP 5040 |




