Pistorasiakeskus - 32A pistorasiakeskus IP44 - Finnparttia
Tuotteeseen ei ole liitetty linkkejä...
Tuotteeseen ei ole liitetty tiedostoja...
| Sähkönumero | 34 640 34 |
|---|---|
| Yleisnimi | Pistorasiakeskus |
| Tuotesarja | - |
| Tekninen nimi | 32A pistorasiakeskus IP44 |
| Pitkä tuotenimi | 32A pistorasiakeskus IP44 TPK32 |
| GTIN-koodi | 6410034640341 |
| Toimittajan tuotekoodi | TPK32 |
| Toimittaja | Finnparttia Oy verified |
| Tuotemerkki | Finnparttia |
| Tuoteryhmä | 34 Keskukset ja keskuksien osat ≥ IP34 sekä kotelot ja osat ≥ IP20 |
Pistorasiakeskus. IP 44. Kosteantilan pinta-asennukseen. Sisältää kaapeleiden läpivientitiivisteet. Keskuksessa olevat 16 ja 32 A voima- ja sukopistorasiat on suojattu 30 mA vikavirtasuojakytkimellä ja 63 A rasia on suojattu 300 mA vikavirtasuojakytkimellä. Isommissa keskuksissa on tyhjää varatilaa lisäyksiä varten esim. valaistusryhmille. Keskuksen kaikki pistorasiat on suojattu pistorasiakohtaisilla automaattisulakkeilla. Keskukset ovat Suomessa valmistettuja ja niiden pääkomponentit ovat GE:n valmistamia.
Pääkytkin 3x32ASyöttö max 10 mm² Pistorasiamäärät 3 kpl sukoa, 2 kpl 16 A voimavirta ja 1 kpl 32 A voimavirtaVikavirtasuojien määrä 1 kpl
Pääkytkin 3x32ASyöttö max 10 mm² Pistorasiamäärät 3 kpl sukoa, 2 kpl 16 A voimavirta ja 1 kpl 32 A voimavirtaVikavirtasuojien määrä 1 kpl
Pistorasiakeskus. IP 44. Kosteantilan pinta-asennukseen. Sisältää kaapeleiden läpivientitiivisteet. Keskuksessa olevat 16 ja 32 A voima- ja sukopistorasiat on suojattu 30 mA vikavirtasuojakytkimellä ja 63 A rasia on suojattu 300 mA vikavirtasuojakytkimellä. Isommissa keskuksissa on tyhjää varatilaa lisäyksiä varten esim. valaistusryhmille. Keskuksen kaikki pistorasiat on suojattu pistorasiakohtaisilla automaattisulakkeilla. Keskukset ovat Suomessa valmistettuja ja niiden pääkomponent...
Tuotteella ei ole ETIM-luokkaa
| UNSPSC-koodi | - |
|---|---|
| Sähkönimikkeistö | S2462 |
| RYTJ-koodi | - |
| Sähkönumero SE | - |
| Sähkönumero NO | - |
| LVI-numero | - |
| Rakennustuotenumero | - |
| Tuotteeseen liittyvät hEN-standardit | - |
| SCIP-numero | - |
| GTIN-koodi | 6410034640341 |
| Toimittajan tuotekoodi | TPK32 |
| Toimittajan tuotekoodi 2 | - |
| ETIM-luokka | - |
| Pituus (syvyys) | - |
|---|---|
| Korkeus | - |
| Leveys | - |
| Paino | - |
| Tilavuus | - |
| Käyttöyksikkö | PCE |
|---|---|
| Myyntiyksikkö | PCE |
| Muunnoskerroin | 1 |
| Pienin myyntierä | - |
| Hinnoitteluyksikkö | - |
|---|---|
| Kelatuotteiden nimelliserä | - |
| Vakiotoimituskelan tyyppi | - |
| Kuljetusvaarallinen aine | - |
| Pakkauskoko | Pakkaustyyppi | Koko | GTIN-koodi | Pituus (syvyys) | Korkeus | Leveys | Paino | Tilavuus |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Pakkauskoko 0 | Ei tietoja | |||||||
| Pakkauskoko 1 | - | 1 | - | 450 mm | 330 mm | 210 mm | 8,000 kg | 31,185 l |
| Pakkauskoko 2 | Ei tietoja | |||||||
| Pakkauskoko 3 | Ei tietoja | |||||||
| Pakkauskoko 4 | Ei tietoja | |||||||
Pakkauskoko 0
| Ei tietoja |
Pakkauskoko 1
| Pakkaustyyppi | - |
|---|---|
| Koko | 1 |
| GTIN-koodi | - |
| Pituus (syvyys) | 450 mm |
| Korkeus | 330 mm |
| Leveys | 210 mm |
| Paino | 8,000 kg |
| Tilavuus | 31,185 l |
Pakkauskoko 2
| Ei tietoja |
Pakkauskoko 3
| Ei tietoja |
Pakkauskoko 4
| Ei tietoja |
| Ympäristöselosteen perusteena oleva yksikkö | - |
|---|---|
| Valmistajan ilmoittama tuotevaiheen (A1-A3) GWP-luku | - |
| Valmistajan ilmoittama käyttövaiheen (B1-B7) GWP-luku | - |
| Valmistajan ilmoittama elinkaaren lopun (C1-C4) GWP-luku | - |
| Valmistajan ilmoittama hiilikädenjälki (D1-D2) | - |
| GWP-luvun laskentastandardi | - |
| Ympäristöselosteen rekisteröintitunnus (EPD/PEP) | - |
| Ympäristöselosteen tyyppi | - |
| Massayksikön muunnoskerroin kg/yksikkö | - |
| Ympäristöselosteen voimassaolon päättymispäivä | - |
| Kolmannen osapuolen verifiointi | - |
| Päästötietokannan (co2data.fi) ID | - |
| Päästötietokannan konservatiivinen GWP-luku (A1-A3) | - |
| Takuuaika (tuotetakuu) | - |
|---|---|
| Takuuseen liittyy lisäehtoja | - |
| Alkuperämaa | - |
| Tullinimike | - |
| Julkaisupäivämäärä | 06.06.2007 |
| Muutospäivä | 29.07.2025 |
| CE-merkintä | - |
| M1-merkintä | - |
| FI-merkintä | - |
| RoHS-direktiivin mukainen | - |
| REACH-rekisteröity tuote | - |
| Vaatii ammattilaisen asennuksen | - |
| DoP-tunniste | - |
| Kieli | Yleisnimi | Tekninen nimi |
|---|---|---|
| English | Socket-outlet centre | - |
| Svenska | Uttagscentral | - |



