Pistorasiakeskus - 63A pistorasiakeskus IP44 - Finnparttia
Tuotteeseen ei ole liitetty linkkejä...
Tuotteeseen ei ole liitetty tiedostoja...
| Sähkönumero | 34 640 64 |
|---|---|
| Yleisnimi | Pistorasiakeskus |
| Tuotesarja | - |
| Tekninen nimi | 63A pistorasiakeskus IP44 |
| Pitkä tuotenimi | 63A pistorasiakeskus IP44 TPK63 |
| GTIN-koodi | 6410034640648 |
| Toimittajan tuotekoodi | TPK63 |
| Toimittaja | Finnparttia Oy verified |
| Tuotemerkki | Finnparttia |
| Tuoteryhmä | 34 Keskukset ja keskuksien osat ≥ IP34 sekä kotelot ja osat ≥ IP20 |
Pistorasiakeskus. IP 44. Työpaikkakeskus kosteantilan pinta-asennukseen. Sisältää kaapeleiden läpivientitiivisteet. Keskuksessa olevat 16 ja 32 A voima- ja sukopistorasiat on suojattu kahdella 30 mA vikavirtasuojakytkimellä. Keskuksissa on tyhjää varatilaa lisäyksiä varten esim. valaistusryhmille. Keskuksen kaikki pistorasiat on suojattu pistorasiakohtaisilla automaattisulakkeilla. Keskukset ovat Suomessa valmistettuja ja niiden pääkomponentit ovat GE:n valmistamia.
Pääkytkin 3x63ASyöttö max 50 mm²Pistorasiamäärät 3 kpl 2-osaista sukoa, 2 kpl 16 A voimavirta, 2 kpl 32 A voimavirta ja 1 kpl 63 A voimavirtaVikavirtasuojien määrä 2 kpl 30 mA 4-napaisia
Pääkytkin 3x63ASyöttö max 50 mm²Pistorasiamäärät 3 kpl 2-osaista sukoa, 2 kpl 16 A voimavirta, 2 kpl 32 A voimavirta ja 1 kpl 63 A voimavirtaVikavirtasuojien määrä 2 kpl 30 mA 4-napaisia
Pistorasiakeskus. IP 44. Työpaikkakeskus kosteantilan pinta-asennukseen. Sisältää kaapeleiden läpivientitiivisteet. Keskuksessa olevat 16 ja 32 A voima- ja sukopistorasiat on suojattu kahdella 30 mA vikavirtasuojakytkimellä. Keskuksissa on tyhjää varatilaa lisäyksiä varten esim. valaistusryhmille. Keskuksen kaikki pistorasiat on suojattu pistorasiakohtaisilla automaattisulakkeilla. Keskukset ovat Suomessa valmistettuja ja niiden pääkomponentit ovat GE:n valmistamia.
Pääkytki...
Pääkytki...
Tuotteella ei ole ETIM-luokkaa
| UNSPSC-koodi | - |
|---|---|
| Sähkönimikkeistö | S2462 |
| RYTJ-koodi | - |
| Sähkönumero SE | - |
| Sähkönumero NO | - |
| LVI-numero | - |
| Rakennustuotenumero | - |
| Tuotteeseen liittyvät hEN-standardit | - |
| SCIP-numero | - |
| GTIN-koodi | 6410034640648 |
| Toimittajan tuotekoodi | TPK63 |
| Toimittajan tuotekoodi 2 | - |
| ETIM-luokka | - |
| Pituus (syvyys) | - |
|---|---|
| Korkeus | - |
| Leveys | - |
| Paino | - |
| Tilavuus | - |
| Käyttöyksikkö | PCE |
|---|---|
| Myyntiyksikkö | PCE |
| Muunnoskerroin | 1 |
| Pienin myyntierä | - |
| Hinnoitteluyksikkö | - |
|---|---|
| Kelatuotteiden nimelliserä | - |
| Vakiotoimituskelan tyyppi | - |
| Kuljetusvaarallinen aine | - |
| Pakkauskoko | Pakkaustyyppi | Koko | GTIN-koodi | Pituus (syvyys) | Korkeus | Leveys | Paino | Tilavuus |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Pakkauskoko 0 | Ei tietoja | |||||||
| Pakkauskoko 1 | - | 1 | - | 700 mm | 460 mm | 300 mm | 19,400 kg | 96,600 l |
| Pakkauskoko 2 | Ei tietoja | |||||||
| Pakkauskoko 3 | Ei tietoja | |||||||
| Pakkauskoko 4 | Ei tietoja | |||||||
Pakkauskoko 0
| Ei tietoja |
Pakkauskoko 1
| Pakkaustyyppi | - |
|---|---|
| Koko | 1 |
| GTIN-koodi | - |
| Pituus (syvyys) | 700 mm |
| Korkeus | 460 mm |
| Leveys | 300 mm |
| Paino | 19,400 kg |
| Tilavuus | 96,600 l |
Pakkauskoko 2
| Ei tietoja |
Pakkauskoko 3
| Ei tietoja |
Pakkauskoko 4
| Ei tietoja |
| Ympäristöselosteen perusteena oleva yksikkö | - |
|---|---|
| Valmistajan ilmoittama tuotevaiheen (A1-A3) GWP-luku | - |
| Valmistajan ilmoittama käyttövaiheen (B1-B7) GWP-luku | - |
| Valmistajan ilmoittama elinkaaren lopun (C1-C4) GWP-luku | - |
| Valmistajan ilmoittama hiilikädenjälki (D1-D2) | - |
| GWP-luvun laskentastandardi | - |
| Ympäristöselosteen rekisteröintitunnus (EPD/PEP) | - |
| Ympäristöselosteen tyyppi | - |
| Massayksikön muunnoskerroin kg/yksikkö | - |
| Ympäristöselosteen voimassaolon päättymispäivä | - |
| Kolmannen osapuolen verifiointi | - |
| Päästötietokannan (co2data.fi) ID | - |
| Päästötietokannan konservatiivinen GWP-luku (A1-A3) | - |
| Takuuaika (tuotetakuu) | - |
|---|---|
| Takuuseen liittyy lisäehtoja | - |
| Alkuperämaa | - |
| Tullinimike | - |
| Julkaisupäivämäärä | 06.06.2007 |
| Muutospäivä | 29.07.2025 |
| CE-merkintä | - |
| M1-merkintä | - |
| FI-merkintä | - |
| RoHS-direktiivin mukainen | - |
| REACH-rekisteröity tuote | - |
| Vaatii ammattilaisen asennuksen | - |
| DoP-tunniste | - |
| Kieli | Yleisnimi | Tekninen nimi |
|---|---|---|
| English | Socket-outlet centre | - |
| Svenska | Uttagscentral | - |


