Kuormanhallintayksikkö - go-e Controller - Go-e
| Sähkönumero | 35 146 03 |
|---|---|
| Yleisnimi | Kuormanhallintayksikkö |
| Tuotesarja | - |
| Tekninen nimi | go-e Controller |
| Pitkä tuotenimi | go-e Controller, dynaaminen kuormanhallinta, aurinkosähkölataus |
| GTIN-koodi | 9120087411832 |
| Toimittajan tuotekoodi | CH-30-01 |
| Toimittaja | Nordic Plug Oy |
| Tuotemerkki | Go-e |
| Tuoteryhmä | 35 Liikennevälineiden lataustuotteet |
Go-e Controllerin avulla voit ladata sähköautosi tai ladattavan hybridisi entistä edullisemmin, turvallisemmin ja kestävämmällä tavalla yhdessä go-e Charger -laturin kanssa. Se mahdollistaa aurinkosähkön ylijäämälatauksen oman kulutuksen optimointiin, dynaamisen kuormanhallinnan sähkökatkosten estämiseksi sekä energiankulutuksen seurannan.
...
Tuotteella ei ole ETIM-luokkaa
| UNSPSC-koodi | - |
|---|---|
| Sähkönimikkeistö | - |
| RYTJ-koodi | - |
| Sähkönumero SE | - |
| Sähkönumero NO | - |
| LVI-numero | - |
| Rakennustuotenumero | - |
| Tuotteeseen liittyvät hEN-standardit | - |
| SCIP-numero | - |
| GTIN-koodi | 9120087411832 |
| Toimittajan tuotekoodi | CH-30-01 |
| Toimittajan tuotekoodi 2 | - |
| ETIM-luokka | - |
| Pituus (syvyys) | 61 mm |
|---|---|
| Korkeus | 90 mm |
| Leveys | 72 mm |
| Paino | 0,193 kg |
| Tilavuus | 0,395 l |
| Käyttöyksikkö | PCE |
|---|---|
| Myyntiyksikkö | PCE |
| Muunnoskerroin | 1 |
| Pienin myyntierä | - |
| Hinnoitteluyksikkö | - |
|---|---|
| Kelatuotteiden nimelliserä | - |
| Vakiotoimituskelan tyyppi | - |
| Kuljetusvaarallinen aine | - |
| Pakkauskoko | Pakkaustyyppi | Koko | GTIN-koodi | Pituus (syvyys) | Korkeus | Leveys | Paino | Tilavuus |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Pakkauskoko 0 | Ei tietoja | |||||||
| Pakkauskoko 1 | - | 1 | 9120087411832 | 61 mm | 90 mm | 72 mm | 0,193 kg | 0,395 l |
| Pakkauskoko 2 | Ei tietoja | |||||||
| Pakkauskoko 3 | Ei tietoja | |||||||
| Pakkauskoko 4 | Ei tietoja | |||||||
Pakkauskoko 0
| Ei tietoja |
Pakkauskoko 1
| Pakkaustyyppi | - |
|---|---|
| Koko | 1 |
| GTIN-koodi | 9120087411832 |
| Pituus (syvyys) | 61 mm |
| Korkeus | 90 mm |
| Leveys | 72 mm |
| Paino | 0,193 kg |
| Tilavuus | 0,395 l |
Pakkauskoko 2
| Ei tietoja |
Pakkauskoko 3
| Ei tietoja |
Pakkauskoko 4
| Ei tietoja |
| Ympäristöselosteen perusteena oleva yksikkö | - |
|---|---|
| Valmistajan ilmoittama tuotevaiheen (A1-A3) GWP-luku | - |
| Valmistajan ilmoittama käyttövaiheen (B1-B7) GWP-luku | - |
| Valmistajan ilmoittama elinkaaren lopun (C1-C4) GWP-luku | - |
| Valmistajan ilmoittama hiilikädenjälki (D1-D2) | - |
| GWP-luvun laskentastandardi | - |
| Ympäristöselosteen rekisteröintitunnus (EPD/PEP) | - |
| Ympäristöselosteen tyyppi | - |
| Massayksikön muunnoskerroin kg/yksikkö | - |
| Ympäristöselosteen voimassaolon päättymispäivä | - |
| Kolmannen osapuolen verifiointi | - |
| Päästötietokannan (co2data.fi) ID | - |
| Päästötietokannan konservatiivinen GWP-luku (A1-A3) | - |
| Takuuaika (tuotetakuu) | 60 kk |
|---|---|
| Takuuseen liittyy lisäehtoja | - |
| Alkuperämaa | AT |
| Tullinimike | - |
| Julkaisupäivämäärä | 17.02.2025 |
| Muutospäivä | 17.02.2025 |
| CE-merkintä | Kyllä |
| M1-merkintä | - |
| FI-merkintä | - |
| RoHS-direktiivin mukainen | - |
| REACH-rekisteröity tuote | - |
| Vaatii ammattilaisen asennuksen | Kyllä |
| DoP-tunniste | - |
| Kieli | Yleisnimi | Tekninen nimi |
|---|---|---|
| English | Load balancing unit | go-e Controller |
| Svenska | Laststyrning utrustning | go-e Controller |


