Asennusosa TeSys - LA9D8017, Y/D Asennussarja - Schneider Electric
| Sähkönumero | 37 824 07 |
|---|---|
| Korvaa arkistoidun tuotteen | 38 604 47 |
| Yleisnimi | Asennusosa |
| Tuotesarja | TeSys |
| Tekninen nimi | LA9D8017, Y/D Asennussarja |
| Pitkä tuotenimi | TeSys Deca kontaktorin Y/D asennussarja LC1D80 |
| GTIN-koodi | 3389110055580 |
| Toimittajan tuotekoodi | LA9D8017 |
| Toimittaja | Schneider Electric Finland Oy verified |
| Tuotemerkki | Schneider Electric |
| Tuoteryhmä | 37 Moottorilähtökomponentit |
Y/D käynnistinsarjat helppoon asennukseen
Pienennä käynnistysvirtapiikkiä helpolla käynnistysratkaisulla
Pienennä käynnistysvirtapiikkiä helpolla käynnistysratkaisulla
...
| ETIM-luokka | Johdotussarja katkaisijoille (EC002050) |
|---|---|
| Napojen lukumäärä | 3 |
| Malli / Tyyppi | tähtikolmiokytkentä (EV009450) |
| UNSPSC-koodi | 39121300 |
|---|---|
| Sähkönimikkeistö | S2229 |
| RYTJ-koodi | - |
| Sähkönumero SE | 3237590 |
| Sähkönumero NO | 4171925 |
| LVI-numero | - |
| Rakennustuotenumero | - |
| Tuotteeseen liittyvät hEN-standardit | - |
| SCIP-numero | - |
| GTIN-koodi | 3389110055580 |
| Toimittajan tuotekoodi | LA9D8017 |
| Toimittajan tuotekoodi 2 | - |
| ETIM-luokka | Johdotussarja katkaisijoille (EC002050) |
| Pituus (syvyys) | - |
|---|---|
| Korkeus | - |
| Leveys | - |
| Paino | 0,680 kg |
| Tilavuus | - |
| Käyttöyksikkö | PCE |
|---|---|
| Myyntiyksikkö | PCE |
| Muunnoskerroin | 1 |
| Pienin myyntierä | - |
| Hinnoitteluyksikkö | - |
|---|---|
| Kelatuotteiden nimelliserä | - |
| Vakiotoimituskelan tyyppi | - |
| Kuljetusvaarallinen aine | - |
| Pakkauskoko | Pakkaustyyppi | Koko | GTIN-koodi | Pituus (syvyys) | Korkeus | Leveys | Paino | Tilavuus |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Pakkauskoko 0 | Ei tietoja | |||||||
| Pakkauskoko 1 | - | 1 | 3389110055580 | 175 mm | 60 mm | 140 mm | 0,616 kg | 1,470 l |
| Pakkauskoko 2 | - | 20 | - | 300 mm | 300 mm | 400 mm | 12,913 kg | 36,000 l |
| Pakkauskoko 3 | Ei tietoja | |||||||
| Pakkauskoko 4 | Ei tietoja | |||||||
Pakkauskoko 0
| Ei tietoja |
Pakkauskoko 1
| Pakkaustyyppi | - |
|---|---|
| Koko | 1 |
| GTIN-koodi | 3389110055580 |
| Pituus (syvyys) | 175 mm |
| Korkeus | 60 mm |
| Leveys | 140 mm |
| Paino | 0,616 kg |
| Tilavuus | 1,470 l |
Pakkauskoko 2
| Pakkaustyyppi | - |
|---|---|
| Koko | 20 |
| GTIN-koodi | - |
| Pituus (syvyys) | 300 mm |
| Korkeus | 300 mm |
| Leveys | 400 mm |
| Paino | 12,913 kg |
| Tilavuus | 36,000 l |
Pakkauskoko 3
| Ei tietoja |
Pakkauskoko 4
| Ei tietoja |
| Ympäristöselosteen perusteena oleva yksikkö | - |
|---|---|
| Valmistajan ilmoittama tuotevaiheen (A1-A3) GWP-luku | - |
| Valmistajan ilmoittama käyttövaiheen (B1-B7) GWP-luku | - |
| Valmistajan ilmoittama elinkaaren lopun (C1-C4) GWP-luku | - |
| Valmistajan ilmoittama hiilikädenjälki (D1-D2) | - |
| GWP-luvun laskentastandardi | - |
| Ympäristöselosteen rekisteröintitunnus (EPD/PEP) | - |
| Ympäristöselosteen tyyppi | - |
| Massayksikön muunnoskerroin kg/yksikkö | - |
| Ympäristöselosteen voimassaolon päättymispäivä | - |
| Kolmannen osapuolen verifiointi | - |
| Päästötietokannan (co2data.fi) ID | - |
| Päästötietokannan konservatiivinen GWP-luku (A1-A3) | - |
| Takuuaika (tuotetakuu) | 18 kk |
|---|---|
| Takuuseen liittyy lisäehtoja | - |
| Alkuperämaa | FR |
| Tullinimike | 8538909999 |
| Julkaisupäivämäärä | 24.09.2024 |
| Muutospäivä | 17.02.2026 |
| CE-merkintä | - |
| M1-merkintä | - |
| FI-merkintä | - |
| RoHS-direktiivin mukainen | Kyllä |
| REACH-rekisteröity tuote | Kyllä |
| Vaatii ammattilaisen asennuksen | - |
| DoP-tunniste | - |
| Kieli | Yleisnimi | Tekninen nimi |
|---|---|---|
| English | Mounting accessory | Star Delta Kit For Lc1D80 |
| Svenska | Montagedel | Montagesats Y/D D80 |




