Sytytin - Elektroninen sytytin 4-65W - Finnparttia
Tuotteeseen ei ole liitetty linkkejä...
Tuotteeseen ei ole liitetty tiedostoja...
| Sähkönumero | 40 404 04 |
|---|---|
| Yleisnimi | Sytytin |
| Tuotesarja | - |
| Tekninen nimi | Elektroninen sytytin 4-65W |
| Pitkä tuotenimi | Elektroninen pikasytytin 4-65W SY65PIKA |
| GTIN-koodi | 6410040404043 |
| Toimittajan tuotekoodi | SY65PIKA |
| Toimittaja | Finnparttia Oy verified |
| Tuotemerkki | Finnparttia |
| Tuoteryhmä | 40 Valaisinkomponentit |
Loisteputkien elektroninen pikasytytin. Sytyttää kerralla vilkkumatta. Varustettu turvamekanismilla joka kytkee pois vialliset loisteputket virtapiiristä. Sopii kaikenkokoisille loisteputkille 4-65 W. Normaalikytkentä = yksittäiskytkentä (single)
...
Tuotteella ei ole ETIM-luokkaa
| UNSPSC-koodi | 39111500 |
|---|---|
| Sähkönimikkeistö | S2513L , S2523L , S2533L , S2543L |
| RYTJ-koodi | - |
| Sähkönumero SE | - |
| Sähkönumero NO | - |
| LVI-numero | - |
| Rakennustuotenumero | - |
| Tuotteeseen liittyvät hEN-standardit | - |
| SCIP-numero | - |
| GTIN-koodi | 6410040404043 |
| Toimittajan tuotekoodi | SY65PIKA |
| Toimittajan tuotekoodi 2 | - |
| ETIM-luokka | - |
| Pituus (syvyys) | 23 mm |
|---|---|
| Korkeus | 40 mm |
| Leveys | 23 mm |
| Paino | 0,008 kg |
| Tilavuus | 0,021 l |
| Käyttöyksikkö | PCE |
|---|---|
| Myyntiyksikkö | PCE |
| Muunnoskerroin | 1 |
| Pienin myyntierä | - |
| Hinnoitteluyksikkö | - |
|---|---|
| Kelatuotteiden nimelliserä | - |
| Vakiotoimituskelan tyyppi | - |
| Kuljetusvaarallinen aine | - |
| Pakkauskoko | Pakkaustyyppi | Koko | GTIN-koodi | Pituus (syvyys) | Korkeus | Leveys | Paino | Tilavuus |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Pakkauskoko 0 | Ei tietoja | |||||||
| Pakkauskoko 1 | - | 10 | - | 108 mm | 42 mm | 43 mm | 0,094 kg | 0,195 l |
| Pakkauskoko 2 | Ei tietoja | |||||||
| Pakkauskoko 3 | Ei tietoja | |||||||
| Pakkauskoko 4 | Ei tietoja | |||||||
Pakkauskoko 0
| Ei tietoja |
Pakkauskoko 1
| Pakkaustyyppi | - |
|---|---|
| Koko | 10 |
| GTIN-koodi | - |
| Pituus (syvyys) | 108 mm |
| Korkeus | 42 mm |
| Leveys | 43 mm |
| Paino | 0,094 kg |
| Tilavuus | 0,195 l |
Pakkauskoko 2
| Ei tietoja |
Pakkauskoko 3
| Ei tietoja |
Pakkauskoko 4
| Ei tietoja |
| Ympäristöselosteen perusteena oleva yksikkö | - |
|---|---|
| Valmistajan ilmoittama tuotevaiheen (A1-A3) GWP-luku | - |
| Valmistajan ilmoittama käyttövaiheen (B1-B7) GWP-luku | - |
| Valmistajan ilmoittama elinkaaren lopun (C1-C4) GWP-luku | - |
| Valmistajan ilmoittama hiilikädenjälki (D1-D2) | - |
| GWP-luvun laskentastandardi | - |
| Ympäristöselosteen rekisteröintitunnus (EPD/PEP) | - |
| Ympäristöselosteen tyyppi | - |
| Massayksikön muunnoskerroin kg/yksikkö | - |
| Ympäristöselosteen voimassaolon päättymispäivä | - |
| Kolmannen osapuolen verifiointi | - |
| Päästötietokannan (co2data.fi) ID | - |
| Päästötietokannan konservatiivinen GWP-luku (A1-A3) | - |
| Takuuaika (tuotetakuu) | - |
|---|---|
| Takuuseen liittyy lisäehtoja | - |
| Alkuperämaa | - |
| Tullinimike | - |
| Julkaisupäivämäärä | 06.06.2007 |
| Muutospäivä | 03.11.2015 |
| CE-merkintä | - |
| M1-merkintä | - |
| FI-merkintä | - |
| RoHS-direktiivin mukainen | - |
| REACH-rekisteröity tuote | - |
| Vaatii ammattilaisen asennuksen | - |
| DoP-tunniste | - |
| Kieli | Yleisnimi | Tekninen nimi |
|---|---|---|
| English | Starter | - |
| Svenska | Tänddon | - |


