Mekaaninen lisätarvike 1202 - Korotusrengas 1202 BS - Hide-a-lite
| Sähkönumero | 41 005 19 |
|---|---|
| Yleisnimi | Mekaaninen lisätarvike |
| Tuotesarja | 1202 |
| Tekninen nimi | Korotusrengas 1202 BS |
| Pitkä tuotenimi | Korotusrengas 1202 valaisimen pinta-asennukseen. |
| GTIN-koodi | 7392971123349 |
| Toimittajan tuotekoodi | 7463095 |
| Toimittaja | OEM Finland Oy verified |
| Tuotemerkki | Hide-a-lite |
| Tuoteryhmä | 41 Sisävalaisimet |
Korotusrengas 1202 valaisimeen.
...
| ETIM-luokka | Valaisimen mekaaniset tarvikkeet/varaosat (EC002557) |
|---|---|
| Tarvikkeen/varaosan tyyppi | etäisyyspidike (EV002528) |
| Väri | ruostumaton teräs (RST) (EV000294) |
| Materiaali | teräs (EV000179) |
| Korkeus (mm) | 20 |
| Halkaisija (mm) | 70 |
| Läpinäkyvä | Ei |
| Lisätarvike | Kyllä |
| Varaosa | Ei |
| UNSPSC-koodi | - |
|---|---|
| Sähkönimikkeistö | - |
| RYTJ-koodi | - |
| Sähkönumero SE | 7463095 |
| Sähkönumero NO | - |
| LVI-numero | - |
| Rakennustuotenumero | - |
| Tuotteeseen liittyvät hEN-standardit | - |
| SCIP-numero | - |
| GTIN-koodi | 7392971123349 |
| Toimittajan tuotekoodi | 7463095 |
| Toimittajan tuotekoodi 2 | - |
| ETIM-luokka | Valaisimen mekaaniset tarvikkeet/varaosat (EC002557) |
| Pituus (syvyys) | - |
|---|---|
| Korkeus | - |
| Leveys | - |
| Paino | 0,025 kg |
| Tilavuus | - |
| Käyttöyksikkö | PCE |
|---|---|
| Myyntiyksikkö | PCE |
| Muunnoskerroin | 1 |
| Pienin myyntierä | - |
| Hinnoitteluyksikkö | - |
|---|---|
| Kelatuotteiden nimelliserä | - |
| Vakiotoimituskelan tyyppi | - |
| Kuljetusvaarallinen aine | - |
| Pakkauskoko | Pakkaustyyppi | Koko | GTIN-koodi | Pituus (syvyys) | Korkeus | Leveys | Paino | Tilavuus |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Pakkauskoko 0 | Ei tietoja | |||||||
| Pakkauskoko 1 | - | 1 | - | 180 mm | 25 mm | 100 mm | 0,040 kg | 0,450 l |
| Pakkauskoko 2 | - | 200 | - | - | - | - | - | - |
| Pakkauskoko 3 | Ei tietoja | |||||||
| Pakkauskoko 4 | Ei tietoja | |||||||
Pakkauskoko 0
| Ei tietoja |
Pakkauskoko 1
| Pakkaustyyppi | - |
|---|---|
| Koko | 1 |
| GTIN-koodi | - |
| Pituus (syvyys) | 180 mm |
| Korkeus | 25 mm |
| Leveys | 100 mm |
| Paino | 0,040 kg |
| Tilavuus | 0,450 l |
Pakkauskoko 2
| Pakkaustyyppi | - |
|---|---|
| Koko | 200 |
| GTIN-koodi | - |
| Pituus (syvyys) | - |
| Korkeus | - |
| Leveys | - |
| Paino | - |
| Tilavuus | - |
Pakkauskoko 3
| Ei tietoja |
Pakkauskoko 4
| Ei tietoja |
| Ympäristöselosteen perusteena oleva yksikkö | - |
|---|---|
| Valmistajan ilmoittama tuotevaiheen (A1-A3) GWP-luku | - |
| Valmistajan ilmoittama käyttövaiheen (B1-B7) GWP-luku | - |
| Valmistajan ilmoittama elinkaaren lopun (C1-C4) GWP-luku | - |
| Valmistajan ilmoittama hiilikädenjälki (D1-D2) | - |
| GWP-luvun laskentastandardi | - |
| Ympäristöselosteen rekisteröintitunnus (EPD/PEP) | - |
| Ympäristöselosteen tyyppi | - |
| Massayksikön muunnoskerroin kg/yksikkö | - |
| Ympäristöselosteen voimassaolon päättymispäivä | - |
| Kolmannen osapuolen verifiointi | - |
| Päästötietokannan (co2data.fi) ID | - |
| Päästötietokannan konservatiivinen GWP-luku (A1-A3) | - |
| Takuuaika (tuotetakuu) | 60 kk |
|---|---|
| Takuuseen liittyy lisäehtoja | - |
| Alkuperämaa | CN |
| Tullinimike | 9405990090 |
| Julkaisupäivämäärä | 07.05.2013 |
| Muutospäivä | 09.04.2025 |
| CE-merkintä | - |
| M1-merkintä | - |
| FI-merkintä | - |
| RoHS-direktiivin mukainen | - |
| REACH-rekisteröity tuote | - |
| Vaatii ammattilaisen asennuksen | - |
| DoP-tunniste | - |
| Kieli | Yleisnimi | Tekninen nimi |
|---|---|---|
| English | Adjusting piece | - |
| Svenska | Mekaniska tillbehör | - |








