Valoprofiili/-nauha aLine Work - IP44 200W 230V 4K 25M 800LM/M - a-collection
Tuotteeseen ei ole liitetty linkkejä...
| Sähkönumero | 41 165 72 |
|---|---|
| Yleisnimi | Valoprofiili/-nauha |
| Tuotesarja | aLine Work |
| Tekninen nimi | IP44 200W 230V 4K 25M 800LM/M |
| Pitkä tuotenimi | - |
| GTIN-koodi | 7333123684974 |
| Toimittajan tuotekoodi | 7590124 |
| Toimittaja | Ahlsell Oy verified |
| Tuotemerkki | a-collection |
| Tuoteryhmä | 41 Sisävalaisimet |
| ETIM-luokka | Valoprofiili/-nauha (EC002706) |
|---|
Tuotteella ei ole ETIM-tietoja
| UNSPSC-koodi | 39111500 |
|---|---|
| Sähkönimikkeistö | - |
| RYTJ-koodi | - |
| Sähkönumero SE | - |
| Sähkönumero NO | - |
| LVI-numero | - |
| Rakennustuotenumero | - |
| Tuotteeseen liittyvät hEN-standardit | - |
| SCIP-numero | - |
| GTIN-koodi | 7333123684974 |
| Toimittajan tuotekoodi | 7590124 |
| Toimittajan tuotekoodi 2 | - |
| ETIM-luokka | Valoprofiili/-nauha (EC002706) |
| Pituus (syvyys) | 290 mm |
|---|---|
| Korkeus | 107 mm |
| Leveys | 305 mm |
| Paino | 3,530 kg |
| Tilavuus | 9,464 l |
| Käyttöyksikkö | PCE |
|---|---|
| Myyntiyksikkö | PCE |
| Muunnoskerroin | 1 |
| Pienin myyntierä | - |
| Hinnoitteluyksikkö | - |
|---|---|
| Kelatuotteiden nimelliserä | - |
| Vakiotoimituskelan tyyppi | - |
| Kuljetusvaarallinen aine | - |
| Pakkauskoko | Pakkaustyyppi | Koko | GTIN-koodi | Pituus (syvyys) | Korkeus | Leveys | Paino | Tilavuus |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Pakkauskoko 0 | Ei tietoja | |||||||
| Pakkauskoko 1 | - | 3 | - | 330 mm | 355 mm | 310 mm | 10,880 kg | 36,317 l |
| Pakkauskoko 2 | - | 36 | - | 1 200 mm | 1 000 mm | 800 mm | 392,000 kg | 960,000 l |
| Pakkauskoko 3 | Ei tietoja | |||||||
| Pakkauskoko 4 | Ei tietoja | |||||||
Pakkauskoko 0
| Ei tietoja |
Pakkauskoko 1
| Pakkaustyyppi | - |
|---|---|
| Koko | 3 |
| GTIN-koodi | - |
| Pituus (syvyys) | 330 mm |
| Korkeus | 355 mm |
| Leveys | 310 mm |
| Paino | 10,880 kg |
| Tilavuus | 36,317 l |
Pakkauskoko 2
| Pakkaustyyppi | - |
|---|---|
| Koko | 36 |
| GTIN-koodi | - |
| Pituus (syvyys) | 1 200 mm |
| Korkeus | 1 000 mm |
| Leveys | 800 mm |
| Paino | 392,000 kg |
| Tilavuus | 960,000 l |
Pakkauskoko 3
| Ei tietoja |
Pakkauskoko 4
| Ei tietoja |
| Ympäristöselosteen perusteena oleva yksikkö | - |
|---|---|
| Valmistajan ilmoittama tuotevaiheen (A1-A3) GWP-luku | - |
| Valmistajan ilmoittama käyttövaiheen (B1-B7) GWP-luku | - |
| Valmistajan ilmoittama elinkaaren lopun (C1-C4) GWP-luku | - |
| Valmistajan ilmoittama hiilikädenjälki (D1-D2) | - |
| GWP-luvun laskentastandardi | - |
| Ympäristöselosteen rekisteröintitunnus (EPD/PEP) | - |
| Ympäristöselosteen tyyppi | - |
| Massayksikön muunnoskerroin kg/yksikkö | - |
| Ympäristöselosteen voimassaolon päättymispäivä | - |
| Kolmannen osapuolen verifiointi | - |
| Päästötietokannan (co2data.fi) ID | - |
| Päästötietokannan konservatiivinen GWP-luku (A1-A3) | - |
| Takuuaika (tuotetakuu) | - |
|---|---|
| Takuuseen liittyy lisäehtoja | - |
| Alkuperämaa | CN |
| Tullinimike | 9405423190 |
| Julkaisupäivämäärä | 19.12.2022 |
| Muutospäivä | 20.02.2023 |
| CE-merkintä | Kyllä |
| M1-merkintä | - |
| FI-merkintä | - |
| RoHS-direktiivin mukainen | - |
| REACH-rekisteröity tuote | - |
| Vaatii ammattilaisen asennuksen | - |
| DoP-tunniste | - |
| Kieli | Yleisnimi | Tekninen nimi |
|---|---|---|
| English | LED strip | IP44 200W 230V 4K 25M 800LM/M |
| Svenska | LED-ljusslinga | IP44 200W 230V 4K 25M 800LM/M |

