Ohjaustarvike saas - DRIVER ONE LED 350mA/4W/IP20 - highline
| Sähkönumero | 41 281 18 |
|---|---|
| Korvaa arkistoidun tuotteen | 41 280 49 |
| Yleisnimi | Ohjaustarvike |
| Tuotesarja | saas |
| Tekninen nimi | DRIVER ONE LED 350mA/4W/IP20 |
| Pitkä tuotenimi | saas driver one led | 350mA / 4W / IP20 |
| GTIN-koodi | 6438524001847 |
| Toimittajan tuotekoodi | 10000543 |
| Toimittaja | Saas Instrumentti Oy verified |
| Tuotemerkki | highline |
| Tuoteryhmä | 41 Sisävalaisimet |
saas driver one led
Vakiovirtalähde voit kytkeä 1-3 kpl led ).
Rakenne: Vakiovirtalähde, highline pikaliitin, rasia-asennus mahdollinen, IP20
Kytkentä: Sarjaankytkentä
Virta: 350mA
Käyttöjännite: 120V - 240V
Vakiovirtalähde voit kytkeä 1-3 kpl led ).
Rakenne: Vakiovirtalähde, highline pikaliitin, rasia-asennus mahdollinen, IP20
Kytkentä: Sarjaankytkentä
Virta: 350mA
Käyttöjännite: 120V - 240V
...
| ETIM-luokka | Valaisimen sähköinen lisätarvike (EC002556) |
|---|---|
| Tarvikkeen/varaosan tyyppi | muu (EV000154) |
| Väri | valkoinen (EV000202) |
| Johtimien määrä | 2 |
| Nimellispoikkipinta-ala (mm²) | 0,5 |
| UNSPSC-koodi | - |
|---|---|
| Sähkönimikkeistö | - |
| RYTJ-koodi | - |
| Sähkönumero SE | - |
| Sähkönumero NO | - |
| LVI-numero | - |
| Rakennustuotenumero | - |
| Tuotteeseen liittyvät hEN-standardit | - |
| SCIP-numero | - |
| GTIN-koodi | 6438524001847 |
| Toimittajan tuotekoodi | 10000543 |
| Toimittajan tuotekoodi 2 | - |
| ETIM-luokka | Valaisimen sähköinen lisätarvike (EC002556) |
| Pituus (syvyys) | 68 mm |
|---|---|
| Korkeus | 22 mm |
| Leveys | 35 mm |
| Paino | 0,300 kg |
| Tilavuus | 0,051 l |
| Käyttöyksikkö | PCE |
|---|---|
| Myyntiyksikkö | PCE |
| Muunnoskerroin | 1 |
| Pienin myyntierä | - |
| Hinnoitteluyksikkö | - |
|---|---|
| Kelatuotteiden nimelliserä | - |
| Vakiotoimituskelan tyyppi | - |
| Kuljetusvaarallinen aine | - |
| Pakkauskoko | Pakkaustyyppi | Koko | GTIN-koodi | Pituus (syvyys) | Korkeus | Leveys | Paino | Tilavuus |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Pakkauskoko 0 | Ei tietoja | |||||||
| Pakkauskoko 1 | - | 1 | - | 100 mm | 60 mm | 150 mm | 0,400 kg | 0,900 l |
| Pakkauskoko 2 | Ei tietoja | |||||||
| Pakkauskoko 3 | Ei tietoja | |||||||
| Pakkauskoko 4 | Ei tietoja | |||||||
Pakkauskoko 0
| Ei tietoja |
Pakkauskoko 1
| Pakkaustyyppi | - |
|---|---|
| Koko | 1 |
| GTIN-koodi | - |
| Pituus (syvyys) | 100 mm |
| Korkeus | 60 mm |
| Leveys | 150 mm |
| Paino | 0,400 kg |
| Tilavuus | 0,900 l |
Pakkauskoko 2
| Ei tietoja |
Pakkauskoko 3
| Ei tietoja |
Pakkauskoko 4
| Ei tietoja |
| Ympäristöselosteen perusteena oleva yksikkö | - |
|---|---|
| Valmistajan ilmoittama tuotevaiheen (A1-A3) GWP-luku | - |
| Valmistajan ilmoittama käyttövaiheen (B1-B7) GWP-luku | - |
| Valmistajan ilmoittama elinkaaren lopun (C1-C4) GWP-luku | - |
| Valmistajan ilmoittama hiilikädenjälki (D1-D2) | - |
| GWP-luvun laskentastandardi | - |
| Ympäristöselosteen rekisteröintitunnus (EPD/PEP) | - |
| Ympäristöselosteen tyyppi | - |
| Massayksikön muunnoskerroin kg/yksikkö | - |
| Ympäristöselosteen voimassaolon päättymispäivä | - |
| Kolmannen osapuolen verifiointi | - |
| Päästötietokannan (co2data.fi) ID | - |
| Päästötietokannan konservatiivinen GWP-luku (A1-A3) | - |
| Takuuaika (tuotetakuu) | 24 kk |
|---|---|
| Takuuseen liittyy lisäehtoja | - |
| Alkuperämaa | - |
| Tullinimike | 94051021 |
| Julkaisupäivämäärä | 04.06.2018 |
| Muutospäivä | 06.06.2022 |
| CE-merkintä | - |
| M1-merkintä | - |
| FI-merkintä | - |
| RoHS-direktiivin mukainen | - |
| REACH-rekisteröity tuote | - |
| Vaatii ammattilaisen asennuksen | - |
| DoP-tunniste | - |
| Kieli | Yleisnimi | Tekninen nimi |
|---|---|---|
| English | LED control gearv | - |
| Svenska | LED-driftdon | - |




