Optinen lisätarvike - 002 Opal kupu korkea, PC - Defa Lighting
Tuotteelle ei enää tarvita sähkönumeroa, se on poistunut toimittajan valikoimasta tai sillä on uusi sähkönumero.
| Sähkönumero |
42 061 75
Arkistoitu 04.03.2025 |
|---|---|
| Yleisnimi | Optinen lisätarvike |
| Tuotesarja | - |
| Tekninen nimi | 002 Opal kupu korkea, PC |
| Pitkä tuotenimi | Korkea kupu 002 Opaali, polykarbonaattia |
| GTIN-koodi | 7042282102907 |
| Toimittajan tuotekoodi | 105217 |
| Toimittaja | DEFA OY |
| Tuotemerkki | Defa Lighting |
| Tuoteryhmä | 42 Sisävalaisimet |
Opaali kupu 002 runkoiselle valaisimelle
...
| ETIM-luokka | Valaisimen optinen lisätarvike (EC002558) |
|---|
Tuotteella ei ole ETIM-tietoja
| UNSPSC-koodi | - |
|---|---|
| Sähkönimikkeistö | - |
| RYTJ-koodi | - |
| Sähkönumero SE | - |
| Sähkönumero NO | - |
| LVI-numero | - |
| Rakennustuotenumero | - |
| Tuotteeseen liittyvät hEN-standardit | - |
| SCIP-numero | - |
| GTIN-koodi | 7042282102907 |
| Toimittajan tuotekoodi | 105217 |
| Toimittajan tuotekoodi 2 | - |
| ETIM-luokka | Valaisimen optinen lisätarvike (EC002558) |
| Pituus (syvyys) | 295 mm |
|---|---|
| Korkeus | 85 mm |
| Leveys | 180 mm |
| Paino | 0,240 kg |
| Tilavuus | 4,514 l |
| Käyttöyksikkö | PCE |
|---|---|
| Myyntiyksikkö | PCE |
| Muunnoskerroin | 1 |
| Pienin myyntierä | - |
| Hinnoitteluyksikkö | - |
|---|---|
| Kelatuotteiden nimelliserä | - |
| Vakiotoimituskelan tyyppi | - |
| Kuljetusvaarallinen aine | - |
| Pakkauskoko | Pakkaustyyppi | Koko | GTIN-koodi | Pituus (syvyys) | Korkeus | Leveys | Paino | Tilavuus |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Pakkauskoko 0 | Ei tietoja | |||||||
| Pakkauskoko 1 | - | 1 | - | 292 mm | 750 mm | 178 mm | 0,228 kg | 38,982 l |
| Pakkauskoko 2 | Ei tietoja | |||||||
| Pakkauskoko 3 | Ei tietoja | |||||||
| Pakkauskoko 4 | Ei tietoja | |||||||
Pakkauskoko 0
| Ei tietoja |
Pakkauskoko 1
| Pakkaustyyppi | - |
|---|---|
| Koko | 1 |
| GTIN-koodi | - |
| Pituus (syvyys) | 292 mm |
| Korkeus | 750 mm |
| Leveys | 178 mm |
| Paino | 0,228 kg |
| Tilavuus | 38,982 l |
Pakkauskoko 2
| Ei tietoja |
Pakkauskoko 3
| Ei tietoja |
Pakkauskoko 4
| Ei tietoja |
| Ympäristöselosteen perusteena oleva yksikkö | - |
|---|---|
| Valmistajan ilmoittama tuotevaiheen (A1-A3) GWP-luku | - |
| Valmistajan ilmoittama käyttövaiheen (B1-B7) GWP-luku | - |
| Valmistajan ilmoittama elinkaaren lopun (C1-C4) GWP-luku | - |
| Valmistajan ilmoittama hiilikädenjälki (D1-D2) | - |
| GWP-luvun laskentastandardi | - |
| Ympäristöselosteen rekisteröintitunnus (EPD/PEP) | - |
| Ympäristöselosteen tyyppi | - |
| Massayksikön muunnoskerroin kg/yksikkö | - |
| Ympäristöselosteen voimassaolon päättymispäivä | - |
| Kolmannen osapuolen verifiointi | - |
| Päästötietokannan (co2data.fi) ID | - |
| Päästötietokannan konservatiivinen GWP-luku (A1-A3) | - |
| Takuuaika (tuotetakuu) | 60 kk |
|---|---|
| Takuuseen liittyy lisäehtoja | - |
| Alkuperämaa | NO |
| Tullinimike | 9405990090 |
| Julkaisupäivämäärä | 08.08.2006 |
| Muutospäivä | 05.03.2025 |
| Arkistointipäivä | 04.03.2025 |
| CE-merkintä | - |
| M1-merkintä | - |
| FI-merkintä | - |
| RoHS-direktiivin mukainen | - |
| REACH-rekisteröity tuote | - |
| Vaatii ammattilaisen asennuksen | - |
| DoP-tunniste | - |
| Kieli | Yleisnimi | Tekninen nimi |
|---|---|---|
| English | Light distribution accessories | Diffuser 002 High Clear PC |
| Svenska | Reservdel | Diffuser 002 High Klar PC |
