Moduulivalaisin aVoid - IP20 36W/830 3000LM WH - a-collection
Tuotteeseen ei ole liitetty tiedostoja...
| Sähkönumero | 42 129 48 |
|---|---|
| Yleisnimi | Moduulivalaisin |
| Tuotesarja | aVoid |
| Tekninen nimi | IP20 36W/830 3000LM WH |
| Pitkä tuotenimi | - |
| GTIN-koodi | 7333123063892 |
| Toimittajan tuotekoodi | 7018285 |
| Toimittaja | Ahlsell Oy verified |
| Tuotemerkki | a-collection |
| Tuoteryhmä | 42 Sisävalaisimet |
| ETIM-luokka | Katto-/seinävalaisin (EC002892) |
|---|---|
| Kattoasennus | Kyllä |
| Uppoasennus | Kyllä |
| Valonlähteen tyyppi | LED, kiinteä (EV011515) |
| Sisältää ohjauslaitteen | Kyllä |
| Nimellisjännitealue (V) | 230 |
| Värilämpötila-alue (K) | 3000 |
| Rungon väri | valkoinen (EV000202) |
| Pituus (mm) | 595 |
| Leveys (mm) | 595 |
| Korkeus/syvyys (mm) | 52 |
| Järjestelmän enimmäisteho (W) | 36 |
| Värintoistoindeksi (CRI) | 80-89 (EV003581) |
| Kytkentätapa | urosliitin (EV000217) |
| Kotelon pintakäsittely | lakattu (EV000113) |
| Värin konsistenssi (MacAdamin ellipsi) | SDCM3 (EV014016) |
| Kotelointiluokka (IP) | IP20 (EV006405) Poistettu |
| Valaisimen mitoitettu valovirta (lm) | 3000 Poistettu |
| Ilman himmennystoimintoa | Kyllä Poistettu |
| UNSPSC-koodi | 39111500 |
|---|---|
| Sähkönimikkeistö | S2513J |
| RYTJ-koodi | - |
| Sähkönumero SE | - |
| Sähkönumero NO | - |
| LVI-numero | - |
| Rakennustuotenumero | - |
| Tuotteeseen liittyvät hEN-standardit | - |
| SCIP-numero | - |
| GTIN-koodi | 7333123063892 |
| Toimittajan tuotekoodi | 7018285 |
| Toimittajan tuotekoodi 2 | - |
| ETIM-luokka | Katto-/seinävalaisin (EC002892) |
| Pituus (syvyys) | - |
|---|---|
| Korkeus | - |
| Leveys | - |
| Paino | - |
| Tilavuus | - |
| Käyttöyksikkö | PCE |
|---|---|
| Myyntiyksikkö | PCE |
| Muunnoskerroin | 1 |
| Pienin myyntierä | - |
| Hinnoitteluyksikkö | - |
|---|---|
| Kelatuotteiden nimelliserä | - |
| Vakiotoimituskelan tyyppi | - |
| Kuljetusvaarallinen aine | - |
| Pakkauskoko | Pakkaustyyppi | Koko | GTIN-koodi | Pituus (syvyys) | Korkeus | Leveys | Paino | Tilavuus |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Pakkauskoko 0 | Ei tietoja | |||||||
| Pakkauskoko 1 | - | 1 | - | 680 mm | 90 mm | 620 mm | 3,100 kg | 37,944 l |
| Pakkauskoko 2 | Ei tietoja | |||||||
| Pakkauskoko 3 | Ei tietoja | |||||||
| Pakkauskoko 4 | Ei tietoja | |||||||
Pakkauskoko 0
| Ei tietoja |
Pakkauskoko 1
| Pakkaustyyppi | - |
|---|---|
| Koko | 1 |
| GTIN-koodi | - |
| Pituus (syvyys) | 680 mm |
| Korkeus | 90 mm |
| Leveys | 620 mm |
| Paino | 3,100 kg |
| Tilavuus | 37,944 l |
Pakkauskoko 2
| Ei tietoja |
Pakkauskoko 3
| Ei tietoja |
Pakkauskoko 4
| Ei tietoja |
| Ympäristöselosteen perusteena oleva yksikkö | - |
|---|---|
| Valmistajan ilmoittama tuotevaiheen (A1-A3) GWP-luku | - |
| Valmistajan ilmoittama käyttövaiheen (B1-B7) GWP-luku | - |
| Valmistajan ilmoittama elinkaaren lopun (C1-C4) GWP-luku | - |
| Valmistajan ilmoittama hiilikädenjälki (D1-D2) | - |
| GWP-luvun laskentastandardi | - |
| Ympäristöselosteen rekisteröintitunnus (EPD/PEP) | - |
| Ympäristöselosteen tyyppi | - |
| Massayksikön muunnoskerroin kg/yksikkö | - |
| Ympäristöselosteen voimassaolon päättymispäivä | - |
| Kolmannen osapuolen verifiointi | - |
| Päästötietokannan (co2data.fi) ID | - |
| Päästötietokannan konservatiivinen GWP-luku (A1-A3) | - |
| Takuuaika (tuotetakuu) | - |
|---|---|
| Takuuseen liittyy lisäehtoja | - |
| Alkuperämaa | SE |
| Tullinimike | 9405409500 |
| Julkaisupäivämäärä | 30.09.2021 |
| Muutospäivä | 10.06.2024 |
| CE-merkintä | Kyllä |
| M1-merkintä | - |
| FI-merkintä | - |
| RoHS-direktiivin mukainen | - |
| REACH-rekisteröity tuote | - |
| Vaatii ammattilaisen asennuksen | Kyllä |
| DoP-tunniste | - |
| Kieli | Yleisnimi | Tekninen nimi |
|---|---|---|
| English | Modular luminaire | IP20 36W/830 3000LM WH |
| Svenska | Modularmatur | IP20 36W/830 3000LM WH |

