Optinen lisätarvike AVR66 - T5 Jono 28/54W, kirkas - Ensto
Tuotteeseen ei ole liitetty tiedostoja...
| Sähkönumero | 42 177 81 |
|---|---|
| Yleisnimi | Optinen lisätarvike |
| Tuotesarja | AVR66 |
| Tekninen nimi | T5 Jono 28/54W, kirkas |
| Pitkä tuotenimi | Varakupu T5 28/54W AVR66 Jono valaisimille, kirkas polykarbonaatti. |
| GTIN-koodi | 6418677615696 |
| Toimittajan tuotekoodi | AVL652.1 |
| Toimittaja | Legrand Finland Oy verified |
| Tuotemerkki | Ensto |
| Tuoteryhmä | 42 Sisävalaisimet |
| ETIM-luokka | Valaisimen optinen lisätarvike (EC002558) |
|---|---|
| Tarvikkeen/varaosan tyyppi | valaisimen kansi (EV006766) |
| Valon jakautuminen (symmetrinen/epäsymmetrinen) | symmetrinen (EV000181) |
| Valon suunta (suora/epäsuora) | suora (EV000090) |
| Heijastimen/Häikäisysuojan pinta | ei ole (EV000494) |
| Perforoitu heijastin | Ei |
| Perforoitu häikäisysuoja | Ei |
| Materiaali | muovi (EV000139) |
| Väri | muu (EV000154) |
| Pituus (mm) | 1200 |
| Leveys (mm) | 46 |
| Korkeus/syvyys (mm) | 59 |
| Valaisimen kuvun/varjostimen tyyppi | kirkas (EV000127) |
| UNSPSC-koodi | - |
|---|---|
| Sähkönimikkeistö | - |
| RYTJ-koodi | - |
| Sähkönumero SE | - |
| Sähkönumero NO | - |
| LVI-numero | - |
| Rakennustuotenumero | - |
| Tuotteeseen liittyvät hEN-standardit | - |
| SCIP-numero | - |
| GTIN-koodi | 6418677615696 |
| Toimittajan tuotekoodi | AVL652.1 |
| Toimittajan tuotekoodi 2 | - |
| ETIM-luokka | Valaisimen optinen lisätarvike (EC002558) |
| Pituus (syvyys) | - |
|---|---|
| Korkeus | - |
| Leveys | - |
| Paino | 0,260 kg |
| Tilavuus | - |
| Käyttöyksikkö | PCE |
|---|---|
| Myyntiyksikkö | PCE |
| Muunnoskerroin | 1 |
| Pienin myyntierä | - |
| Hinnoitteluyksikkö | - |
|---|---|
| Kelatuotteiden nimelliserä | - |
| Vakiotoimituskelan tyyppi | - |
| Kuljetusvaarallinen aine | - |
| Pakkauskoko | Pakkaustyyppi | Koko | GTIN-koodi | Pituus (syvyys) | Korkeus | Leveys | Paino | Tilavuus |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Pakkauskoko 0 | Ei tietoja | |||||||
| Pakkauskoko 1 | - | 1 | - | 1 200 mm | 59 mm | 46 mm | 0,290 kg | 3,257 l |
| Pakkauskoko 2 | Ei tietoja | |||||||
| Pakkauskoko 3 | Ei tietoja | |||||||
| Pakkauskoko 4 | - | 240 | - | - | - | - | - | - |
Pakkauskoko 0
| Ei tietoja |
Pakkauskoko 1
| Pakkaustyyppi | - |
|---|---|
| Koko | 1 |
| GTIN-koodi | - |
| Pituus (syvyys) | 1 200 mm |
| Korkeus | 59 mm |
| Leveys | 46 mm |
| Paino | 0,290 kg |
| Tilavuus | 3,257 l |
Pakkauskoko 2
| Ei tietoja |
Pakkauskoko 3
| Ei tietoja |
Pakkauskoko 4
| Pakkaustyyppi | - |
|---|---|
| Koko | 240 |
| GTIN-koodi | - |
| Pituus (syvyys) | - |
| Korkeus | - |
| Leveys | - |
| Paino | - |
| Tilavuus | - |
| Ympäristöselosteen perusteena oleva yksikkö | - |
|---|---|
| Valmistajan ilmoittama tuotevaiheen (A1-A3) GWP-luku | - |
| Valmistajan ilmoittama käyttövaiheen (B1-B7) GWP-luku | - |
| Valmistajan ilmoittama elinkaaren lopun (C1-C4) GWP-luku | - |
| Valmistajan ilmoittama hiilikädenjälki (D1-D2) | - |
| GWP-luvun laskentastandardi | - |
| Ympäristöselosteen rekisteröintitunnus (EPD/PEP) | - |
| Ympäristöselosteen tyyppi | - |
| Massayksikön muunnoskerroin kg/yksikkö | - |
| Ympäristöselosteen voimassaolon päättymispäivä | - |
| Kolmannen osapuolen verifiointi | - |
| Päästötietokannan (co2data.fi) ID | - |
| Päästötietokannan konservatiivinen GWP-luku (A1-A3) | - |
| Takuuaika (tuotetakuu) | - |
|---|---|
| Takuuseen liittyy lisäehtoja | - |
| Alkuperämaa | EE |
| Tullinimike | 94059900 |
| Julkaisupäivämäärä | 29.12.2005 |
| Muutospäivä | 06.03.2025 |
| CE-merkintä | - |
| M1-merkintä | - |
| FI-merkintä | - |
| RoHS-direktiivin mukainen | - |
| REACH-rekisteröity tuote | - |
| Vaatii ammattilaisen asennuksen | - |
| DoP-tunniste | - |
| Kieli | Yleisnimi | Tekninen nimi |
|---|---|---|
| English | Light distribution accessories | - |
| Svenska | Ljustekniska tillbehör | - |



