Optinen lisätarvike - Heijastinnauha 15mm 4m - Hide-a-lite
| Sähkönumero | 42 894 78 |
|---|---|
| Yleisnimi | Optinen lisätarvike |
| Tuotesarja | - |
| Tekninen nimi | Heijastinnauha 15mm 4m |
| Pitkä tuotenimi | Heijastinnauha 15mm 4m. |
| GTIN-koodi | 7392971127767 |
| Toimittajan tuotekoodi | 7502181 |
| Toimittaja | OEM Finland Oy verified |
| Tuotemerkki | Hide-a-lite |
| Tuoteryhmä | 42 Sisävalaisimet |
Käytetään tarvikkeena profiileissamme Maxi U & T. Lisää valon määrää jopa 20%. Kiinnitetään profiilin sisäpuolelle lisäämään profiilista heijastuvan valon määrää.
...
| ETIM-luokka | Valoprofiilin /-nauhan tarvikkeet/varaosat (EC002707) |
|---|---|
| Tarvikkeen/varaosan tyyppi | muu (EV000154) |
| Lisätarvike | Kyllä |
| Varaosa | Ei |
| UNSPSC-koodi | - |
|---|---|
| Sähkönimikkeistö | - |
| RYTJ-koodi | - |
| Sähkönumero SE | - |
| Sähkönumero NO | - |
| LVI-numero | - |
| Rakennustuotenumero | - |
| Tuotteeseen liittyvät hEN-standardit | - |
| SCIP-numero | - |
| GTIN-koodi | 7392971127767 |
| Toimittajan tuotekoodi | 7502181 |
| Toimittajan tuotekoodi 2 | - |
| ETIM-luokka | Valoprofiilin /-nauhan tarvikkeet/varaosat (EC002707) |
| Pituus (syvyys) | - |
|---|---|
| Korkeus | - |
| Leveys | - |
| Paino | - |
| Tilavuus | - |
| Käyttöyksikkö | PCE |
|---|---|
| Myyntiyksikkö | PCE |
| Muunnoskerroin | 1 |
| Pienin myyntierä | - |
| Hinnoitteluyksikkö | - |
|---|---|
| Kelatuotteiden nimelliserä | - |
| Vakiotoimituskelan tyyppi | - |
| Kuljetusvaarallinen aine | - |
| Pakkauskoko | Pakkaustyyppi | Koko | GTIN-koodi | Pituus (syvyys) | Korkeus | Leveys | Paino | Tilavuus |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Pakkauskoko 0 | Ei tietoja | |||||||
| Pakkauskoko 1 | - | 1 | - | 20 mm | 180 mm | 90 mm | 0,020 kg | 0,324 l |
| Pakkauskoko 2 | Ei tietoja | |||||||
| Pakkauskoko 3 | Ei tietoja | |||||||
| Pakkauskoko 4 | Ei tietoja | |||||||
Pakkauskoko 0
| Ei tietoja |
Pakkauskoko 1
| Pakkaustyyppi | - |
|---|---|
| Koko | 1 |
| GTIN-koodi | - |
| Pituus (syvyys) | 20 mm |
| Korkeus | 180 mm |
| Leveys | 90 mm |
| Paino | 0,020 kg |
| Tilavuus | 0,324 l |
Pakkauskoko 2
| Ei tietoja |
Pakkauskoko 3
| Ei tietoja |
Pakkauskoko 4
| Ei tietoja |
| Ympäristöselosteen perusteena oleva yksikkö | - |
|---|---|
| Valmistajan ilmoittama tuotevaiheen (A1-A3) GWP-luku | - |
| Valmistajan ilmoittama käyttövaiheen (B1-B7) GWP-luku | - |
| Valmistajan ilmoittama elinkaaren lopun (C1-C4) GWP-luku | - |
| Valmistajan ilmoittama hiilikädenjälki (D1-D2) | - |
| GWP-luvun laskentastandardi | - |
| Ympäristöselosteen rekisteröintitunnus (EPD/PEP) | - |
| Ympäristöselosteen tyyppi | - |
| Massayksikön muunnoskerroin kg/yksikkö | - |
| Ympäristöselosteen voimassaolon päättymispäivä | - |
| Kolmannen osapuolen verifiointi | - |
| Päästötietokannan (co2data.fi) ID | - |
| Päästötietokannan konservatiivinen GWP-luku (A1-A3) | - |
| Takuuaika (tuotetakuu) | 60 kk |
|---|---|
| Takuuseen liittyy lisäehtoja | - |
| Alkuperämaa | DE |
| Tullinimike | 9405990090 |
| Julkaisupäivämäärä | 14.03.2016 |
| Muutospäivä | 10.06.2024 |
| CE-merkintä | - |
| M1-merkintä | - |
| FI-merkintä | - |
| RoHS-direktiivin mukainen | - |
| REACH-rekisteröity tuote | - |
| Vaatii ammattilaisen asennuksen | - |
| DoP-tunniste | - |
| Kieli | Yleisnimi | Tekninen nimi |
|---|---|---|
| English | Reflector | - |
| Svenska | Ljustekniska tillbehör | - |





