Pylväsjalusta - SJL-9L - SÄHKÖJOKINEN
| Sähkönumero | 46 278 92 |
|---|---|
| Yleisnimi | Pylväsjalusta |
| Tuotesarja | - |
| Tekninen nimi | SJL-9L |
| Pitkä tuotenimi | Betonijalusta laipalliselle pylväälle, laatta 1900x1900x250 |
| GTIN-koodi | 6410046278921 |
| Toimittajan tuotekoodi | SJL-9L |
| Toimittaja | Sähkö-Jokinen Oy |
| Tuotemerkki | SÄHKÖJOKINEN |
| Tuoteryhmä | 46 Pylväät, varret ja jalustat |
Betoniperustus laipallisille mastoille ja portaaleille
Laadukas betoniperustus laippakiinnitteisille valaisinmastoille ja portaalipylväille. Standardilaipan koon mukaan määräytyvät pulttien koot, paikat ja määrä.
Laadukas betoniperustus laippakiinnitteisille valaisinmastoille ja portaalipylväille. Standardilaipan koon mukaan määräytyvät pulttien koot, paikat ja määrä.
...
| ETIM-luokka | Valaisinpylvään tarvikkeet/varaosat (EC002559) |
|---|---|
| Tarvikkeen/varaosan tyyppi | alusta (EV011925) |
| Materiaali | betoni (EV000079) |
| Valaisinvarsien määrä | 0 |
| Sovitteen halkaisija pylväälle (mm) | 0 |
| Sovitteen halkaisija valaisimelle (mm) | 0 |
| Pinnan suojaus | muu (EV000154) |
| Leveys (mm) | 1900 |
| Korkeus (mm) | 2050 |
| Syvyys (mm) | 910 |
| Liitossyvyys (mm) | 0 |
| Paino (kg) | 5100 |
| Varaosa | Ei |
| UNSPSC-koodi | 30103608 |
|---|---|
| Sähkönimikkeistö | S2539 |
| RYTJ-koodi | - |
| Sähkönumero SE | - |
| Sähkönumero NO | - |
| LVI-numero | - |
| Rakennustuotenumero | - |
| Tuotteeseen liittyvät hEN-standardit | - |
| SCIP-numero | - |
| GTIN-koodi | 6410046278921 |
| Toimittajan tuotekoodi | SJL-9L |
| Toimittajan tuotekoodi 2 | SJL-9L |
| ETIM-luokka | Valaisinpylvään tarvikkeet/varaosat (EC002559) |
| Pituus (syvyys) | 910 mm |
|---|---|
| Korkeus | 2 050 mm |
| Leveys | 1 900 mm |
| Paino | 5 100,000 kg |
| Tilavuus | 3 544,450 l |
| Käyttöyksikkö | PCE |
|---|---|
| Myyntiyksikkö | PCE |
| Muunnoskerroin | 1 |
| Pienin myyntierä | - |
| Hinnoitteluyksikkö | - |
|---|---|
| Kelatuotteiden nimelliserä | - |
| Vakiotoimituskelan tyyppi | - |
| Kuljetusvaarallinen aine | - |
| Pakkauskoko | Pakkaustyyppi | Koko | GTIN-koodi | Pituus (syvyys) | Korkeus | Leveys | Paino | Tilavuus |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Pakkauskoko 0 | Ei tietoja | |||||||
| Pakkauskoko 1 | - | 1 | - | 910 mm | 2 050 mm | 1 900 mm | 5 100,000 kg | 3 544,450 l |
| Pakkauskoko 2 | Ei tietoja | |||||||
| Pakkauskoko 3 | Ei tietoja | |||||||
| Pakkauskoko 4 | Ei tietoja | |||||||
Pakkauskoko 0
| Ei tietoja |
Pakkauskoko 1
| Pakkaustyyppi | - |
|---|---|
| Koko | 1 |
| GTIN-koodi | - |
| Pituus (syvyys) | 910 mm |
| Korkeus | 2 050 mm |
| Leveys | 1 900 mm |
| Paino | 5 100,000 kg |
| Tilavuus | 3 544,450 l |
Pakkauskoko 2
| Ei tietoja |
Pakkauskoko 3
| Ei tietoja |
Pakkauskoko 4
| Ei tietoja |
| Ympäristöselosteen perusteena oleva yksikkö | - |
|---|---|
| Valmistajan ilmoittama tuotevaiheen (A1-A3) GWP-luku | - |
| Valmistajan ilmoittama käyttövaiheen (B1-B7) GWP-luku | - |
| Valmistajan ilmoittama elinkaaren lopun (C1-C4) GWP-luku | - |
| Valmistajan ilmoittama hiilikädenjälki (D1-D2) | - |
| GWP-luvun laskentastandardi | - |
| Ympäristöselosteen rekisteröintitunnus (EPD/PEP) | - |
| Ympäristöselosteen tyyppi | - |
| Massayksikön muunnoskerroin kg/yksikkö | - |
| Ympäristöselosteen voimassaolon päättymispäivä | - |
| Kolmannen osapuolen verifiointi | - |
| Päästötietokannan (co2data.fi) ID | - |
| Päästötietokannan konservatiivinen GWP-luku (A1-A3) | - |
| Takuuaika (tuotetakuu) | - |
|---|---|
| Takuuseen liittyy lisäehtoja | - |
| Alkuperämaa | FI |
| Tullinimike | - |
| Julkaisupäivämäärä | 19.10.2018 |
| Muutospäivä | 22.11.2021 |
| CE-merkintä | - |
| M1-merkintä | - |
| FI-merkintä | - |
| RoHS-direktiivin mukainen | - |
| REACH-rekisteröity tuote | - |
| Vaatii ammattilaisen asennuksen | - |
| DoP-tunniste | - |
| Kieli | Yleisnimi | Tekninen nimi |
|---|---|---|
| English | Pole foundation | SJL-9L |
| Svenska | Stolpfundament | SJL-9L |
