Mikrokanava HEXATRONIC - DB 14/10mm RUSKEA - HEXATRONIC
Tuotteeseen ei ole liitetty linkkejä...
Tuotteeseen ei ole liitetty tiedostoja...
| Sähkönumero | 52 146 30 |
|---|---|
| Yleisnimi | Mikrokanava |
| Tuotesarja | HEXATRONIC |
| Tekninen nimi | DB 14/10mm RUSKEA |
| Pitkä tuotenimi | - |
| GTIN-koodi | 7333106008827 |
| Toimittajan tuotekoodi | MPB30285/BN1 |
| Toimittaja | Hexatronic C&I Systems AB |
| Tuotemerkki | HEXATRONIC |
| Tuoteryhmä | 52 Kaapelin suojaus- ja liitostarvikkeet |
| ETIM-luokka | Mikroputki (EC001474) |
|---|
Tuotteella ei ole ETIM-tietoja
| UNSPSC-koodi | - |
|---|---|
| Sähkönimikkeistö | S1601 , T1303 |
| RYTJ-koodi | - |
| Sähkönumero SE | - |
| Sähkönumero NO | - |
| LVI-numero | - |
| Rakennustuotenumero | - |
| Tuotteeseen liittyvät hEN-standardit | - |
| SCIP-numero | - |
| GTIN-koodi | 7333106008827 |
| Toimittajan tuotekoodi | MPB30285/BN1 |
| Toimittajan tuotekoodi 2 | - |
| ETIM-luokka | Mikroputki (EC001474) |
| Pituus (syvyys) | 1 000 mm |
|---|---|
| Korkeus | 14 mm |
| Leveys | 14 mm |
| Paino | 0,072 kg |
| Tilavuus | 0,196 l |
| Käyttöyksikkö | MTR |
|---|---|
| Myyntiyksikkö | MTR |
| Muunnoskerroin | 1 |
| Pienin myyntierä | - |
| Hinnoitteluyksikkö | - |
|---|---|
| Kelatuotteiden nimelliserä | - |
| Vakiotoimituskelan tyyppi | - |
| Kuljetusvaarallinen aine | - |
| Pakkauskoko | Pakkaustyyppi | Koko | GTIN-koodi | Pituus (syvyys) | Korkeus | Leveys | Paino | Tilavuus |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Pakkauskoko 0 | Ei tietoja | |||||||
| Pakkauskoko 1 | - | 1 | - | 1 000 mm | 14 mm | 14 mm | 0,072 kg | 0,196 l |
| Pakkauskoko 2 | - | 1 000 | - | 900 mm | 900 mm | 626 mm | 106,000 kg | 507,060 l |
| Pakkauskoko 3 | Ei tietoja | |||||||
| Pakkauskoko 4 | Ei tietoja | |||||||
Pakkauskoko 0
| Ei tietoja |
Pakkauskoko 1
| Pakkaustyyppi | - |
|---|---|
| Koko | 1 |
| GTIN-koodi | - |
| Pituus (syvyys) | 1 000 mm |
| Korkeus | 14 mm |
| Leveys | 14 mm |
| Paino | 0,072 kg |
| Tilavuus | 0,196 l |
Pakkauskoko 2
| Pakkaustyyppi | - |
|---|---|
| Koko | 1 000 |
| GTIN-koodi | - |
| Pituus (syvyys) | 900 mm |
| Korkeus | 900 mm |
| Leveys | 626 mm |
| Paino | 106,000 kg |
| Tilavuus | 507,060 l |
Pakkauskoko 3
| Ei tietoja |
Pakkauskoko 4
| Ei tietoja |
| Ympäristöselosteen perusteena oleva yksikkö | - |
|---|---|
| Valmistajan ilmoittama tuotevaiheen (A1-A3) GWP-luku | - |
| Valmistajan ilmoittama käyttövaiheen (B1-B7) GWP-luku | - |
| Valmistajan ilmoittama elinkaaren lopun (C1-C4) GWP-luku | - |
| Valmistajan ilmoittama hiilikädenjälki (D1-D2) | - |
| GWP-luvun laskentastandardi | - |
| Ympäristöselosteen rekisteröintitunnus (EPD/PEP) | - |
| Ympäristöselosteen tyyppi | - |
| Massayksikön muunnoskerroin kg/yksikkö | - |
| Ympäristöselosteen voimassaolon päättymispäivä | - |
| Kolmannen osapuolen verifiointi | - |
| Päästötietokannan (co2data.fi) ID | - |
| Päästötietokannan konservatiivinen GWP-luku (A1-A3) | - |
| Takuuaika (tuotetakuu) | - |
|---|---|
| Takuuseen liittyy lisäehtoja | - |
| Alkuperämaa | SE |
| Tullinimike | 39173200 |
| Julkaisupäivämäärä | 11.06.2015 |
| Muutospäivä | 16.05.2023 |
| CE-merkintä | - |
| M1-merkintä | - |
| FI-merkintä | - |
| RoHS-direktiivin mukainen | - |
| REACH-rekisteröity tuote | - |
| Vaatii ammattilaisen asennuksen | - |
| DoP-tunniste | - |
| Kieli | Yleisnimi | Tekninen nimi |
|---|---|---|
| English | MICRODUCT | DB 14/10mm Brown |
| Svenska | MIKRODUKT | Microduct 14/10 BN1 1000m |




