Käyntikondensaattori - RPC-2 70uF 450V AC/IP55 - Italfarad
| Sähkönumero | 57 410 35 |
|---|---|
| Yleisnimi | Käyntikondensaattori |
| Tuotesarja | - |
| Tekninen nimi | RPC-2 70uF 450V AC/IP55 |
| Pitkä tuotenimi | Käyntikondensaattori, liitosjohto 250mm, kiinnityspultti M8, aluslevy ja mutteri. |
| GTIN-koodi | 6410057410358 |
| Toimittajan tuotekoodi | - |
| Toimittaja | T.Stenbacka Oy Ab verified |
| Tuotemerkki | Italfarad |
| Tuoteryhmä | 57 Kondensaattorit ja jakelumuuntajat |
KÄYNTIKONDENSAATORI
Johdollinen malli joka 70µF 450V.
Johdollinen malli joka 70µF 450V.
...
| ETIM-luokka | Kondensaattori (EC001516) |
|---|---|
| Suorituskyky/kapasiteetti (µF) | 70 |
| Malli / Tyyppi | moottorikäyttökondensaattori (EV006266) |
| Sisältää pistoliittimet | Ei |
| Halkaisija (mm) | 50 |
| Pituus (mm) | 118 |
| Nimellisjännite (V) | 450 Poistettu |
| UNSPSC-koodi | 39121500 |
|---|---|
| Sähkönimikkeistö | S2319 , S2329 , S2339 |
| RYTJ-koodi | - |
| Sähkönumero SE | - |
| Sähkönumero NO | - |
| LVI-numero | - |
| Rakennustuotenumero | - |
| Tuotteeseen liittyvät hEN-standardit | - |
| SCIP-numero | - |
| GTIN-koodi | 6410057410358 |
| Toimittajan tuotekoodi | - |
| Toimittajan tuotekoodi 2 | - |
| ETIM-luokka | Kondensaattori (EC001516) |
| Pituus (syvyys) | - |
|---|---|
| Korkeus | - |
| Leveys | - |
| Paino | - |
| Tilavuus | - |
| Käyttöyksikkö | PCE |
|---|---|
| Myyntiyksikkö | PCE |
| Muunnoskerroin | 1 |
| Pienin myyntierä | - |
| Hinnoitteluyksikkö | - |
|---|---|
| Kelatuotteiden nimelliserä | - |
| Vakiotoimituskelan tyyppi | - |
| Kuljetusvaarallinen aine | - |
| Pakkauskoko | Pakkaustyyppi | Koko | GTIN-koodi | Pituus (syvyys) | Korkeus | Leveys | Paino | Tilavuus |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Pakkauskoko 0 | Ei tietoja | |||||||
| Pakkauskoko 1 | - | 1 | - | 118 mm | 50 mm | 50 mm | 0,260 kg | 0,300 l |
| Pakkauskoko 2 | - | 50 | - | - | - | - | - | - |
| Pakkauskoko 3 | Ei tietoja | |||||||
| Pakkauskoko 4 | Ei tietoja | |||||||
Pakkauskoko 0
| Ei tietoja |
Pakkauskoko 1
| Pakkaustyyppi | - |
|---|---|
| Koko | 1 |
| GTIN-koodi | - |
| Pituus (syvyys) | 118 mm |
| Korkeus | 50 mm |
| Leveys | 50 mm |
| Paino | 0,260 kg |
| Tilavuus | 0,300 l |
Pakkauskoko 2
| Pakkaustyyppi | - |
|---|---|
| Koko | 50 |
| GTIN-koodi | - |
| Pituus (syvyys) | - |
| Korkeus | - |
| Leveys | - |
| Paino | - |
| Tilavuus | - |
Pakkauskoko 3
| Ei tietoja |
Pakkauskoko 4
| Ei tietoja |
| Ympäristöselosteen perusteena oleva yksikkö | - |
|---|---|
| Valmistajan ilmoittama tuotevaiheen (A1-A3) GWP-luku | - |
| Valmistajan ilmoittama käyttövaiheen (B1-B7) GWP-luku | - |
| Valmistajan ilmoittama elinkaaren lopun (C1-C4) GWP-luku | - |
| Valmistajan ilmoittama hiilikädenjälki (D1-D2) | - |
| GWP-luvun laskentastandardi | - |
| Ympäristöselosteen rekisteröintitunnus (EPD/PEP) | - |
| Ympäristöselosteen tyyppi | - |
| Massayksikön muunnoskerroin kg/yksikkö | - |
| Ympäristöselosteen voimassaolon päättymispäivä | - |
| Kolmannen osapuolen verifiointi | - |
| Päästötietokannan (co2data.fi) ID | - |
| Päästötietokannan konservatiivinen GWP-luku (A1-A3) | - |
| Takuuaika (tuotetakuu) | - |
|---|---|
| Takuuseen liittyy lisäehtoja | - |
| Alkuperämaa | IT |
| Tullinimike | 8532250000 |
| Julkaisupäivämäärä | 19.11.2007 |
| Muutospäivä | 08.12.2017 |
| CE-merkintä | - |
| M1-merkintä | - |
| FI-merkintä | - |
| RoHS-direktiivin mukainen | - |
| REACH-rekisteröity tuote | - |
| Vaatii ammattilaisen asennuksen | - |
| DoP-tunniste | - |
| Kieli | Yleisnimi | Tekninen nimi |
|---|---|---|
| English | Motor capacitor | - |
| Svenska | Motor kondensator | - |



