Varoitusvaate housut ProtecWork - 6363 Varoitusvaatehousut 154 - Snickers Workwear
Tuotteeseen ei ole liitetty linkkejä...
Tuotteeseen ei ole liitetty tiedostoja...
Tuotteelle ei enää tarvita sähkönumeroa, se on poistunut toimittajan valikoimasta tai sillä on uusi sähkönumero.
| Sähkönumero |
63 693 97
Arkistoitu 06.08.2024 |
|---|---|
| Yleisnimi | Varoitusvaate housut |
| Tuotesarja | ProtecWork |
| Tekninen nimi | 6363 Varoitusvaatehousut 154 |
| Pitkä tuotenimi | 6363 ProtecWork, huomiotyöhousut, lk 1 154 |
| GTIN-koodi | 7332515278142 |
| Toimittajan tuotekoodi | 63639566154 |
| Toimittaja | Hultafors Group Finland Oy |
| Tuotemerkki | Snickers Workwear |
| Tuoteryhmä | 63 Henkilönsuojaimet |
Nämä huomiotyöhousut suojaavat sinua kuumuudelta, tulelta sekä staattisen sähkön, hitsauskipinöiden ja valokaarien sekä kemiallisten aineiden vaikutuksilta. Housujen kestävä ja taipuisa materiaali sekä ergonominen muotoilu takaavat työskentelymukavuuden sekä liikkumisen vapauden koko työpäivän ajaksi. Emme suosittele riipputaskujen käyttöä näissä housuissa.
...
Tuotteella ei ole ETIM-luokkaa
| UNSPSC-koodi | 46181527 |
|---|---|
| Sähkönimikkeistö | - |
| RYTJ-koodi | - |
| Sähkönumero SE | - |
| Sähkönumero NO | - |
| LVI-numero | - |
| Rakennustuotenumero | - |
| Tuotteeseen liittyvät hEN-standardit | - |
| SCIP-numero | - |
| GTIN-koodi | 7332515278142 |
| Toimittajan tuotekoodi | 63639566154 |
| Toimittajan tuotekoodi 2 | - |
| ETIM-luokka | - |
| Pituus (syvyys) | 300 mm |
|---|---|
| Korkeus | 60 mm |
| Leveys | 320 mm |
| Paino | 1,030 kg |
| Tilavuus | 5,760 l |
| Käyttöyksikkö | PCE |
|---|---|
| Myyntiyksikkö | PCE |
| Muunnoskerroin | 1 |
| Pienin myyntierä | - |
| Hinnoitteluyksikkö | - |
|---|---|
| Kelatuotteiden nimelliserä | - |
| Vakiotoimituskelan tyyppi | - |
| Kuljetusvaarallinen aine | - |
| Pakkauskoko | Pakkaustyyppi | Koko | GTIN-koodi | Pituus (syvyys) | Korkeus | Leveys | Paino | Tilavuus |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Pakkauskoko 0 | Ei tietoja | |||||||
| Pakkauskoko 1 | - | 1 | - | 300 mm | 60 mm | 320 mm | 1,030 kg | 5,760 l |
| Pakkauskoko 2 | Ei tietoja | |||||||
| Pakkauskoko 3 | Ei tietoja | |||||||
| Pakkauskoko 4 | Ei tietoja | |||||||
Pakkauskoko 0
| Ei tietoja |
Pakkauskoko 1
| Pakkaustyyppi | - |
|---|---|
| Koko | 1 |
| GTIN-koodi | - |
| Pituus (syvyys) | 300 mm |
| Korkeus | 60 mm |
| Leveys | 320 mm |
| Paino | 1,030 kg |
| Tilavuus | 5,760 l |
Pakkauskoko 2
| Ei tietoja |
Pakkauskoko 3
| Ei tietoja |
Pakkauskoko 4
| Ei tietoja |
| Ympäristöselosteen perusteena oleva yksikkö | - |
|---|---|
| Valmistajan ilmoittama tuotevaiheen (A1-A3) GWP-luku | - |
| Valmistajan ilmoittama käyttövaiheen (B1-B7) GWP-luku | - |
| Valmistajan ilmoittama elinkaaren lopun (C1-C4) GWP-luku | - |
| Valmistajan ilmoittama hiilikädenjälki (D1-D2) | - |
| GWP-luvun laskentastandardi | - |
| Ympäristöselosteen rekisteröintitunnus (EPD/PEP) | - |
| Ympäristöselosteen tyyppi | - |
| Massayksikön muunnoskerroin kg/yksikkö | - |
| Ympäristöselosteen voimassaolon päättymispäivä | - |
| Kolmannen osapuolen verifiointi | - |
| Päästötietokannan (co2data.fi) ID | - |
| Päästötietokannan konservatiivinen GWP-luku (A1-A3) | - |
| Takuuaika (tuotetakuu) | - |
|---|---|
| Takuuseen liittyy lisäehtoja | - |
| Alkuperämaa | RU |
| Tullinimike | 6203421100 |
| Julkaisupäivämäärä | 18.12.2018 |
| Muutospäivä | 07.08.2024 |
| Arkistointipäivä | 06.08.2024 |
| CE-merkintä | - |
| M1-merkintä | - |
| FI-merkintä | - |
| RoHS-direktiivin mukainen | - |
| REACH-rekisteröity tuote | - |
| Vaatii ammattilaisen asennuksen | - |
| DoP-tunniste | - |
| Kieli | Yleisnimi | Tekninen nimi |
|---|---|---|
| English | Workpants warning clothing | Workpants warning 154 |
| Svenska | Arbetsbyxor signalklädsel | Arbetsbyxor signalklädsel 154 |
