Mittalaitetarvike - VS80 Kamerapää 10 mm × 25 m - FLIR
Tuotteeseen ei ole liitetty linkkejä...
| Sähkönumero | 64 255 23 |
|---|---|
| Yleisnimi | Mittalaitetarvike |
| Tuotesarja | - |
| Tekninen nimi | VS80 Kamerapää 10 mm × 25 m |
| Pitkä tuotenimi | FLIR kameravarsikela ja kamerapää 10 mm × 25 m |
| GTIN-koodi | 0793950410929 |
| Toimittajan tuotekoodi | VS80C10-25RM |
| Toimittaja | Infradex Oy verified |
| Tuotemerkki | FLIR |
| Tuoteryhmä | 64 Työ-, turva- ja tunnusvälineet |
VS80C10-25RM on kameravarsikela 10 mm x 25 m kamerapäällä ja se soveltuu käytettäväksi FLIR VS80 Videoskooppijärjestelmän kanssa (VS80 Näyttöyksikkö myydään erikseen).
Ominaisuudet:
Ominaisuudet:
- Käyttölämpötila: -10°C…+60°C
- Takuu: 3 vuotta
- Kamerapään pituus: 25 m
- Tarkennussyvyys: 10 mm – äärettömyys
- Halkaisija: 10 mm
- Katselukulma (FOV): 87.1°
- Kuvataajuus: 30 fps
- Resoluutio: 640 x 480
VS80C10-25RM on kameravarsikela 10 mm x 25 m kamerapäällä ja se soveltuu käytettäväksi FLIR VS80 Videoskooppijärjestelmän kanssa (VS80 Näyttöyksikkö myydään erikseen).
Ominaisuudet:
Ominaisuudet:
- Käyttölämpötila: -10°C…+60°C
- Takuu: 3 vuotta
- Kamerapään pituus: 25 m
- Tarkennussyvyys: 10 mm – äärettömyys
- Halkaisija: 10 mm
- Katselukulma (FOV): 87.1°
- Kuvataajuus: 30 fps
- Resoluutio: 640 ...
| ETIM-luokka | Tarkastuskamera (EC011106) |
|---|---|
| Malli / Tyyppi | taipuisa (EV003916) |
| Etäisyyden mittaus | Ei |
| Videotekstigeneraattori | Ei |
| Pituus (mm) | 0 - 25000 |
| Wi-Fi-yhteensopiva | Kyllä |
| Pikselien lukumäärä, vaaka | 640 |
| Pikselien lukumäärä, pysty | 480 |
| Kotelointiluokka (IP) näyttöyksikkö | IP54 (EV006419) |
| Kotelointiluokka (IP) sondi | IP67 (EV006423) |
| Paino (kg) | 5,3 |
| Kuvan suuntaus näytöllä | manuaalinen (EV000243) |
| Kamerapään halkaisija (mm) | 10 |
| Taskulamppu | Kyllä |
| Kameran kuvakulma (°) | 87,1 |
| Katselukulma 90° | Ei |
| Katselukulma suoraan eteenpäin | Kyllä |
| Kelallinen | Kyllä |
| UNSPSC-koodi | 41111917 |
|---|---|
| Sähkönimikkeistö | - |
| RYTJ-koodi | - |
| Sähkönumero SE | - |
| Sähkönumero NO | - |
| LVI-numero | - |
| Rakennustuotenumero | - |
| Tuotteeseen liittyvät hEN-standardit | - |
| SCIP-numero | - |
| GTIN-koodi | 0793950410929 |
| Toimittajan tuotekoodi | VS80C10-25RM |
| Toimittajan tuotekoodi 2 | - |
| ETIM-luokka | Tarkastuskamera (EC011106) |
| Pituus (syvyys) | 2 500 mm |
|---|---|
| Korkeus | 220 mm |
| Leveys | 316 mm |
| Paino | 5,300 kg |
| Tilavuus | 173,800 l |
| Käyttöyksikkö | PCE |
|---|---|
| Myyntiyksikkö | PCE |
| Muunnoskerroin | 1 |
| Pienin myyntierä | - |
| Hinnoitteluyksikkö | - |
|---|---|
| Kelatuotteiden nimelliserä | - |
| Vakiotoimituskelan tyyppi | - |
| Kuljetusvaarallinen aine | - |
| Pakkauskoko | Pakkaustyyppi | Koko | GTIN-koodi | Pituus (syvyys) | Korkeus | Leveys | Paino | Tilavuus |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Pakkauskoko 0 | Ei tietoja | |||||||
| Pakkauskoko 1 | - | 1 | 0793950410929 | 625 mm | 323 mm | 433 mm | 13,000 kg | 87,412 l |
| Pakkauskoko 2 | Ei tietoja | |||||||
| Pakkauskoko 3 | Ei tietoja | |||||||
| Pakkauskoko 4 | Ei tietoja | |||||||
Pakkauskoko 0
| Ei tietoja |
Pakkauskoko 1
| Pakkaustyyppi | - |
|---|---|
| Koko | 1 |
| GTIN-koodi | 0793950410929 |
| Pituus (syvyys) | 625 mm |
| Korkeus | 323 mm |
| Leveys | 433 mm |
| Paino | 13,000 kg |
| Tilavuus | 87,412 l |
Pakkauskoko 2
| Ei tietoja |
Pakkauskoko 3
| Ei tietoja |
Pakkauskoko 4
| Ei tietoja |
| Ympäristöselosteen perusteena oleva yksikkö | - |
|---|---|
| Valmistajan ilmoittama tuotevaiheen (A1-A3) GWP-luku | - |
| Valmistajan ilmoittama käyttövaiheen (B1-B7) GWP-luku | - |
| Valmistajan ilmoittama elinkaaren lopun (C1-C4) GWP-luku | - |
| Valmistajan ilmoittama hiilikädenjälki (D1-D2) | - |
| GWP-luvun laskentastandardi | - |
| Ympäristöselosteen rekisteröintitunnus (EPD/PEP) | - |
| Ympäristöselosteen tyyppi | - |
| Massayksikön muunnoskerroin kg/yksikkö | - |
| Ympäristöselosteen voimassaolon päättymispäivä | - |
| Kolmannen osapuolen verifiointi | - |
| Päästötietokannan (co2data.fi) ID | - |
| Päästötietokannan konservatiivinen GWP-luku (A1-A3) | - |
| Takuuaika (tuotetakuu) | 36 kk |
|---|---|
| Takuuseen liittyy lisäehtoja | - |
| Alkuperämaa | TW |
| Tullinimike | 85258900 |
| Julkaisupäivämäärä | 26.07.2024 |
| Muutospäivä | 18.03.2025 |
| CE-merkintä | Kyllä |
| M1-merkintä | - |
| FI-merkintä | - |
| RoHS-direktiivin mukainen | - |
| REACH-rekisteröity tuote | - |
| Vaatii ammattilaisen asennuksen | - |
| DoP-tunniste | - |
| Kieli | Yleisnimi | Tekninen nimi |
|---|---|---|
| English | Measuring instrument accessory | FLIR VS80C10-25RM |
| Svenska | Mätinstrumentstillbehör | FLIR VS80C10-25RM |



