Ruuvauskärki slimFamily - Ruuvauskärkisrj VDE 19-os.SB - WIHA
Tuotteeseen ei ole liitetty linkkejä...
Tuotteeseen ei ole liitetty tiedostoja...
| Sähkönumero | 64 317 32 |
|---|---|
| Yleisnimi | Ruuvauskärki |
| Tuotesarja | slimFamily |
| Tekninen nimi | Ruuvauskärkisrj VDE 19-os.SB |
| Pitkä tuotenimi | SlimVario- ja Stubby-kahva Ø6mm sekä ohutkärkisarja kangaspussissa eristetty, 16 kärkeä 75 mm: ura 2,5/3,5/5,5 /PH1/PH2 /PZ1/PZ2/SL/PZ1/SL/PZ2/T9/T10/T15/T20; kuusiokolo 3/4/5 piikkipakkauksessa |
| GTIN-koodi | 4010995412319 |
| Toimittajan tuotekoodi | 41231 |
| Toimittaja | Wiha Werkzeuge GmbH verified |
| Tuotemerkki | WIHA |
| Tuoteryhmä | 64 Työ-, turva- ja tunnusvälineet |
Eri asennuskohteissa esim. keskus- tai aurinkopaneeliasennuksissa tarvitaan monia eri ruuvauskärkiä. SlimVario®- ja Stubby-lyhytmeisselikahva sekä ruuvauskärkisarja jännitetyöhön kattavat kaikki yleisimmät ruuvikantaprofiilit. Kaikki työkalut on järjestetty siististi ja turvallisesti kestävään laukkuun, niin että ne löytyvät heti. 9-osaisen työkalusarjan vaihtokärkijärjestelmä on ihanteellinen ja tilaa säästävä ratkaisu. Wiha slimTechnology -muotoilun ansiosta sarjaan sisältyvissä slimBit-ohutkärjissä on jopa 33 % kapeampi terä. Yletyt vaivattomasti myös syvemmällä oleviin ruuvi- ja jousielementteihin. Stubby-lyhytmeisselikahva mahtuu myös ahtaissa paikoissa oleviin ruuveihin. SlimVario®-pitkittäiskahvalla ruuvaat voimakkaammin ja yletyt pidemmälle. Eristetyt työkalut on testattu yksitellen standardin IEC 60900 mukaisesti ja hyväksytty 1 000 volttiin asti.
Eri asennuskohteissa esim. keskus- tai aurinkopaneeliasennuksissa tarvitaan monia eri ruuvauskärkiä. SlimVario®- ja Stubby-lyhytmeisselikahva sekä ruuvauskärkisarja jännitetyöhön kattavat kaikki yleisimmät ruuvikantaprofiilit. Kaikki työkalut on järjestetty siististi ja turvallisesti kestävään laukkuun, niin että ne löytyvät heti. 9-osaisen työkalusarjan vaihtokärkijärjestelmä on ihanteellinen ja tilaa säästävä ratkaisu. Wiha slimTechnology -muotoilun ansiosta sarjaan si...
| ETIM-luokka | Ruuvauskärkisarja (EC002120) |
|---|---|
| Kärkien kokonaismäärä | 16 |
| PH -kärkien määrä | 0 |
| PZ -kärkien määrä | 0 |
| Torx -kärkien määrä | 0 |
| TriWing -kärkien määrä | 0 |
| Ura -kärkien määrä | 0 |
| Kuusiolokärkien määrä | 0 |
| Kaksihaaraisten kärkien määrä | 0 |
| Magneettinen ruuvauskärjenpidin | Ei |
| Sisältää räikkävääntimen ruuvauskärjille | Ei |
| Sisältää kahvan | Kyllä |
| Pakkaustyyppi | muovipussi (EV003547) |
| Neliökärkien määrä | 0 |
| UNSPSC-koodi | 27111701 |
|---|---|
| Sähkönimikkeistö | - |
| RYTJ-koodi | - |
| Sähkönumero SE | - |
| Sähkönumero NO | 8816201 |
| LVI-numero | - |
| Rakennustuotenumero | - |
| Tuotteeseen liittyvät hEN-standardit | - |
| SCIP-numero | - |
| GTIN-koodi | 4010995412319 |
| Toimittajan tuotekoodi | 41231 |
| Toimittajan tuotekoodi 2 | 2831T18 |
| ETIM-luokka | Ruuvauskärkisarja (EC002120) |
| Pituus (syvyys) | 195 mm |
|---|---|
| Korkeus | 50 mm |
| Leveys | 120 mm |
| Paino | 0,430 kg |
| Tilavuus | 1,170 l |
| Käyttöyksikkö | PCE |
|---|---|
| Myyntiyksikkö | SET |
| Muunnoskerroin | 1 |
| Pienin myyntierä | - |
| Hinnoitteluyksikkö | - |
|---|---|
| Kelatuotteiden nimelliserä | - |
| Vakiotoimituskelan tyyppi | - |
| Kuljetusvaarallinen aine | - |
| Pakkauskoko | Pakkaustyyppi | Koko | GTIN-koodi | Pituus (syvyys) | Korkeus | Leveys | Paino | Tilavuus |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Pakkauskoko 0 | Ei tietoja | |||||||
| Pakkauskoko 1 | - | 1 | 4010995412319 | 283 mm | 52 mm | 112 mm | 0,430 kg | 1,648 l |
| Pakkauskoko 2 | Ei tietoja | |||||||
| Pakkauskoko 3 | Ei tietoja | |||||||
| Pakkauskoko 4 | Ei tietoja | |||||||
Pakkauskoko 0
| Ei tietoja |
Pakkauskoko 1
| Pakkaustyyppi | - |
|---|---|
| Koko | 1 |
| GTIN-koodi | 4010995412319 |
| Pituus (syvyys) | 283 mm |
| Korkeus | 52 mm |
| Leveys | 112 mm |
| Paino | 0,430 kg |
| Tilavuus | 1,648 l |
Pakkauskoko 2
| Ei tietoja |
Pakkauskoko 3
| Ei tietoja |
Pakkauskoko 4
| Ei tietoja |
| Ympäristöselosteen perusteena oleva yksikkö | - |
|---|---|
| Valmistajan ilmoittama tuotevaiheen (A1-A3) GWP-luku | - |
| Valmistajan ilmoittama käyttövaiheen (B1-B7) GWP-luku | - |
| Valmistajan ilmoittama elinkaaren lopun (C1-C4) GWP-luku | - |
| Valmistajan ilmoittama hiilikädenjälki (D1-D2) | - |
| GWP-luvun laskentastandardi | - |
| Ympäristöselosteen rekisteröintitunnus (EPD/PEP) | - |
| Ympäristöselosteen tyyppi | - |
| Massayksikön muunnoskerroin kg/yksikkö | - |
| Ympäristöselosteen voimassaolon päättymispäivä | - |
| Kolmannen osapuolen verifiointi | - |
| Päästötietokannan (co2data.fi) ID | - |
| Päästötietokannan konservatiivinen GWP-luku (A1-A3) | - |
| Takuuaika (tuotetakuu) | - |
|---|---|
| Takuuseen liittyy lisäehtoja | - |
| Alkuperämaa | DE |
| Tullinimike | 82079030 |
| Julkaisupäivämäärä | 18.11.2016 |
| Muutospäivä | 29.12.2022 |
| CE-merkintä | - |
| M1-merkintä | - |
| FI-merkintä | - |
| RoHS-direktiivin mukainen | - |
| REACH-rekisteröity tuote | - |
| Vaatii ammattilaisen asennuksen | - |
| DoP-tunniste | - |
| Kieli | Yleisnimi | Tekninen nimi |
|---|---|---|
| English | Screw fastener | - |
| Svenska | Skruvdragare | - |



