Sahanterä erikois - AIZ 32 AT upotussahanterä - Bosch
Tuotteeseen ei ole liitetty tiedostoja...
Tuotteelle ei enää tarvita sähkönumeroa, se on poistunut toimittajan valikoimasta tai sillä on uusi sähkönumero.
| Sähkönumero |
64 614 23
Arkistoitu 27.12.2022 |
|---|---|
| Yleisnimi | Sahanterä erikois |
| Tuotesarja | - |
| Tekninen nimi | AIZ 32 AT upotussahanterä |
| Pitkä tuotenimi | AIZ 32 AT upotussahanterä monitoimityökalulle |
| GTIN-koodi | 3165140710152 |
| Toimittajan tuotekoodi | 2608662018 |
| Toimittaja | Robert Bosch Oy |
| Tuotemerkki | Bosch |
| Tuoteryhmä | 64 Työ-, turva- ja tunnusvälineet |
HM-hampainen upotussahanterä Metal, MetalMax
Karkaistujen ruuvien ja naulojen katkaisu.
Ruostumattoman teräksen (INOX) leikkaus esim. keittiön työtaso.
Upotussahaukset voimakkaasti kuluttaviin materiaaleihin esim. lasikuitu.
Karkaistujen ruuvien ja naulojen katkaisu.
Ruostumattoman teräksen (INOX) leikkaus esim. keittiön työtaso.
Upotussahaukset voimakkaasti kuluttaviin materiaaleihin esim. lasikuitu.
...
Tuotteella ei ole ETIM-luokkaa
| UNSPSC-koodi | 27112802 |
|---|---|
| Sähkönimikkeistö | - |
| RYTJ-koodi | - |
| Sähkönumero SE | - |
| Sähkönumero NO | - |
| LVI-numero | - |
| Rakennustuotenumero | - |
| Tuotteeseen liittyvät hEN-standardit | - |
| SCIP-numero | - |
| GTIN-koodi | 3165140710152 |
| Toimittajan tuotekoodi | 2608662018 |
| Toimittajan tuotekoodi 2 | - |
| ETIM-luokka | - |
| Pituus (syvyys) | - |
|---|---|
| Korkeus | - |
| Leveys | - |
| Paino | - |
| Tilavuus | - |
| Käyttöyksikkö | PCE |
|---|---|
| Myyntiyksikkö | PCE |
| Muunnoskerroin | 1 |
| Pienin myyntierä | - |
| Hinnoitteluyksikkö | - |
|---|---|
| Kelatuotteiden nimelliserä | - |
| Vakiotoimituskelan tyyppi | - |
| Kuljetusvaarallinen aine | - |
| Pakkauskoko | Pakkaustyyppi | Koko | GTIN-koodi | Pituus (syvyys) | Korkeus | Leveys | Paino | Tilavuus |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Pakkauskoko 0 | Ei tietoja | |||||||
| Pakkauskoko 1 | - | 1 | - | 2 mm | 19 mm | 10 mm | 0,061 kg | 0,000 l |
| Pakkauskoko 2 | Ei tietoja | |||||||
| Pakkauskoko 3 | Ei tietoja | |||||||
| Pakkauskoko 4 | Ei tietoja | |||||||
Pakkauskoko 0
| Ei tietoja |
Pakkauskoko 1
| Pakkaustyyppi | - |
|---|---|
| Koko | 1 |
| GTIN-koodi | - |
| Pituus (syvyys) | 2 mm |
| Korkeus | 19 mm |
| Leveys | 10 mm |
| Paino | 0,061 kg |
| Tilavuus | 0,000 l |
Pakkauskoko 2
| Ei tietoja |
Pakkauskoko 3
| Ei tietoja |
Pakkauskoko 4
| Ei tietoja |
| Ympäristöselosteen perusteena oleva yksikkö | - |
|---|---|
| Valmistajan ilmoittama tuotevaiheen (A1-A3) GWP-luku | - |
| Valmistajan ilmoittama käyttövaiheen (B1-B7) GWP-luku | - |
| Valmistajan ilmoittama elinkaaren lopun (C1-C4) GWP-luku | - |
| Valmistajan ilmoittama hiilikädenjälki (D1-D2) | - |
| GWP-luvun laskentastandardi | - |
| Ympäristöselosteen rekisteröintitunnus (EPD/PEP) | - |
| Ympäristöselosteen tyyppi | - |
| Massayksikön muunnoskerroin kg/yksikkö | - |
| Ympäristöselosteen voimassaolon päättymispäivä | - |
| Kolmannen osapuolen verifiointi | - |
| Päästötietokannan (co2data.fi) ID | - |
| Päästötietokannan konservatiivinen GWP-luku (A1-A3) | - |
| Takuuaika (tuotetakuu) | - |
|---|---|
| Takuuseen liittyy lisäehtoja | - |
| Alkuperämaa | CH |
| Tullinimike | 82029980 |
| Julkaisupäivämäärä | 10.03.2014 |
| Muutospäivä | 28.12.2022 |
| Arkistointipäivä | 27.12.2022 |
| CE-merkintä | - |
| M1-merkintä | - |
| FI-merkintä | - |
| RoHS-direktiivin mukainen | - |
| REACH-rekisteröity tuote | - |
| Vaatii ammattilaisen asennuksen | - |
| DoP-tunniste | - |
| Kieli | Yleisnimi | Tekninen nimi |
|---|---|---|
| English | Saw blade, special | Multicutter blade AIZ 32 AT |
| Svenska | Sågblad, speciellt | Multicutter blad AIZ 32 AT |


