Hylsy - 8790 HMC HF 19,0 - Wera
| Sähkönumero | 64 663 08 |
|---|---|
| Yleisnimi | Hylsy |
| Tuotesarja | - |
| Tekninen nimi | 8790 HMC HF 19,0 |
| Pitkä tuotenimi | 8790 HMC HF Zyklop -hylsy, 1/2" vääntiölle, pitotoiminto, 19 x 37 mm |
| GTIN-koodi | 4013288181084 |
| Toimittajan tuotekoodi | 05003739001 |
| Toimittaja | Wera Werkzeuge GmbH verified |
| Tuotemerkki | Wera |
| Tuoteryhmä | 64 Työ-, turva- ja tunnusvälineet |
Zyklop-hylsy, jossa 1/2" kiinnitys. Pitotoiminto takaa erityisen mukavan ruuvaamisen ja pienentää ruuvin katoamisriskiä työkalua paikoilleen vietäessä. Take it easy -värikoodausjärjestelmä kokojen mukaan – tarvittavan työkalun helppoon ja nopeaan löytämiseen.
...
| ETIM-luokka | Kuusiohylsy (EC002203) |
|---|---|
| Liitäntäkoko | 1/2" (EV004591) |
| Avaimen leukaväli (mm) | 19 |
| Pituus (mm) | 37 |
| Isku-/voimahylsy | Ei |
| 12-kulmainen | Ei |
| Jännitesuojattu 1000 V | Ei |
| Magneettinen | Ei |
| Nivelellä | Ei |
| Pinnan suojaus | muu (EV000154) |
| VDE testattu | Ei |
| VDE testattu | Ei Poistettu |
| UNSPSC-koodi | 27111704 |
|---|---|
| Sähkönimikkeistö | - |
| RYTJ-koodi | - |
| Sähkönumero SE | - |
| Sähkönumero NO | - |
| LVI-numero | - |
| Rakennustuotenumero | - |
| Tuotteeseen liittyvät hEN-standardit | - |
| SCIP-numero | - |
| GTIN-koodi | 4013288181084 |
| Toimittajan tuotekoodi | 05003739001 |
| Toimittajan tuotekoodi 2 | - |
| ETIM-luokka | Kuusiohylsy (EC002203) |
| Pituus (syvyys) | 105 mm |
|---|---|
| Korkeus | 29 mm |
| Leveys | 44 mm |
| Paino | 0,087 kg |
| Tilavuus | 0,134 l |
| Käyttöyksikkö | PCE |
|---|---|
| Myyntiyksikkö | PCE |
| Muunnoskerroin | 1 |
| Pienin myyntierä | - |
| Hinnoitteluyksikkö | - |
|---|---|
| Kelatuotteiden nimelliserä | - |
| Vakiotoimituskelan tyyppi | - |
| Kuljetusvaarallinen aine | - |
| Pakkauskoko | Pakkaustyyppi | Koko | GTIN-koodi | Pituus (syvyys) | Korkeus | Leveys | Paino | Tilavuus |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Pakkauskoko 0 | Ei tietoja | |||||||
| Pakkauskoko 1 | - | 1 | - | 105 mm | 29 mm | 44 mm | 0,087 kg | 0,134 l |
| Pakkauskoko 2 | Ei tietoja | |||||||
| Pakkauskoko 3 | Ei tietoja | |||||||
| Pakkauskoko 4 | Ei tietoja | |||||||
Pakkauskoko 0
| Ei tietoja |
Pakkauskoko 1
| Pakkaustyyppi | - |
|---|---|
| Koko | 1 |
| GTIN-koodi | - |
| Pituus (syvyys) | 105 mm |
| Korkeus | 29 mm |
| Leveys | 44 mm |
| Paino | 0,087 kg |
| Tilavuus | 0,134 l |
Pakkauskoko 2
| Ei tietoja |
Pakkauskoko 3
| Ei tietoja |
Pakkauskoko 4
| Ei tietoja |
| Ympäristöselosteen perusteena oleva yksikkö | - |
|---|---|
| Valmistajan ilmoittama tuotevaiheen (A1-A3) GWP-luku | - |
| Valmistajan ilmoittama käyttövaiheen (B1-B7) GWP-luku | - |
| Valmistajan ilmoittama elinkaaren lopun (C1-C4) GWP-luku | - |
| Valmistajan ilmoittama hiilikädenjälki (D1-D2) | - |
| GWP-luvun laskentastandardi | - |
| Ympäristöselosteen rekisteröintitunnus (EPD/PEP) | - |
| Ympäristöselosteen tyyppi | - |
| Massayksikön muunnoskerroin kg/yksikkö | - |
| Ympäristöselosteen voimassaolon päättymispäivä | - |
| Kolmannen osapuolen verifiointi | - |
| Päästötietokannan (co2data.fi) ID | - |
| Päästötietokannan konservatiivinen GWP-luku (A1-A3) | - |
| Takuuaika (tuotetakuu) | - |
|---|---|
| Takuuseen liittyy lisäehtoja | - |
| Alkuperämaa | CZ |
| Tullinimike | 82042000 |
| Julkaisupäivämäärä | 02.10.2020 |
| Muutospäivä | 20.05.2025 |
| CE-merkintä | - |
| M1-merkintä | - |
| FI-merkintä | - |
| RoHS-direktiivin mukainen | - |
| REACH-rekisteröity tuote | - |
| Vaatii ammattilaisen asennuksen | - |
| DoP-tunniste | - |
| Kieli | Yleisnimi | Tekninen nimi |
|---|---|---|
| English | Socket | 8790 HMC HF 19,0 |
| Svenska | Hylsa | 8790 HMC HF 19,0 |

